Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Orion

Post autor: Orion »

Sephiria pisze:Spora kolejka, ale też w niej stane < czyści i ostrzy swój Zantetsuken, pożycza Zanmato od Yojimbo > Oj Orion masz przerąbane. Siostry! Wykonajmy nasz okrzyk wojenny, może coś na wzór Xeny? XD Aiiiiiaiaiaaiaiaia!!!
Heh,dlatego nie napisałem czemu na niego patrzeć nie mogę,bo by się w najlepszym wypadku na banie skończyło :lol: .

Vivi jest spoko,taka nieporadna sierota która wzbudza litość w ludziach...To,że jest kaleką i się wywala o wszystko co jest na drodze to nie jego wina :].
Erelen,jesteś wyjątkiem bo Vivi to chyba jedna z niewielu postaci którą lubią wszyscy :].
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

ktoś jeszcze nie lubi Viviego?
lubię Viviego... koffam Viviego... Vivi jest wspaniały...
aczkolwiek nie za charakter lecz przydatność w walce... ile to razy Vivi ratował sytuacje. wszystko. sam był jakiś taki nijaki ; )
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja byłem zły, że Vivi mało mówił, bo postać fajna. :)
Ah, nie zapominając ofkoz o jego Meteorze ^^
glamorous vamp
Haker

Post autor: Haker »

Orion pisze:Heh,dlatego nie napisałem czemu na niego patrzeć nie mogę,bo by się w najlepszym wypadku na banie skończyło
oczekuj ciągłych atakow na twoj dom i ostrzałow ze srotowy bo squall to moj ulubiony bohater ;) :lol: :D :grin: ;)
co do viviego to spoko koles nic do niego nie mam no i zeczywiscie jest przydatny i to bardzo :)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

No ludzie!Głosować na Clouda,bo się ze Squallem zrównał :].
Nareszcie! Ostatnio jak tu zajrzałem (hmm w zeszłym roku?) miał trochę w plecy Cloud.

Orion jeśli o wygladzie mowa - Squall... suxxx!!! Zdecydowanie lepiej wśród drużynki pixeli prezentują się Zell i Irvine.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Orion

Post autor: Orion »

Mogę się mylić,ale mi się wydaje że wcześniej prowadził.
Dante pisze:Orion jeśli o wygladzie mowa - Squall... suxxx!!!
Nie jestem sam!!!
Dante pisze:Zdecydowanie lepiej wśród drużynki pixeli prezentują się Zell i Irvine
Zgadzam się,chociaż zdecydowanie bardziej odpowiada mi image Irvine'a.Do tego koleś to typowy luzak,mi od razu przypadł do gustu.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Irvine ma fajny płaszcz :wink: ...i kapelusz :)

a Squall ....nie grałam dużo w FF8, wiec sie jakoś do niego nie przywiązałam... :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Matomania

Post autor: Matomania »

The best postacien jak dla mnie (najmilsza,najfajniejsza):VIVI z FF IX.
Ten kolo jest SUPER. Świetnie został przedstawiony (nawet sposób chodzenia pasuje do jego charakteru!!) : bezbronny, niewinny, ufny, a zarazem odważny, wierny i waleczny. Jak z reklamy Panadolu : "Silny i Delikatny" :) Aż chce mu się pomagać w odkryciu tajemnicy Czarnych Magów. Gdyby nie ta postać FF IX baaaaardo dużo by stracił. Jest to najfajniejsza postać w tym FF i jedna z najlepszych (najlepsza??) w uniwersum FF !!!
Cenie go nie za to, że jest jakiś ziomal, fighter, madafaka, ale bezbronny i potrzebujący pomocy (tamagotchi takie ;) ).
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja zagłosowałem na Zidane. A oto mój Top 10 ulubionych postaci:
1.Lulu (FFX)
2.Quistis (FFVIII)
3. Beatrix (FFIX)
4. Tidus (FFX)
5. Garnet (FFIX)
6. Vivi (FFIX)
7. Zell (FFVIII)
8. Yuna (FFX - FFX-2)
9. Rikku (FFX - FFX-2)
10. Zidane (FFIX)
zbikzbik

Post autor: zbikzbik »

cloud tu rządzi nie jakiś zimny squall

:twisted:

[ Dodano: Sro 04 Maj, 2005 ]
GŁOSUJCIE NA CLOUDA BO BYŁ JEST I BĘDZIE NAJLEPSZĄ POSTACIĄ FIALI



FOREWER AND ALWAYS
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Erelen_Galakar pisze:Co do Squalla, ja go wprost uwielbiam za ten jego wspaniały charakterek. W końcu jakiś bohater, który nie skacze na lewo i na prawo, krzycząc "Kocham cię, a nie kocham cię. Uratuję cię, a nie uratuję cię." Co już mnie w dużym stopniu dobija. W końcu jakiś bohater, który wie co ma robić i postępuje tak jak mu każą (a nie jakiś żołnierzyk co łamie nakazy szefów). Bardzo podobny jest do niego Auron (dlatego też go lubię).
Nie mogłabym lepiej tego ująć... I z całą sympatią i uznaniem dla Clouda- To jego "nic mnie nie obchodzi" " nie moja sprawa" jakoś szybko odeszły w cień... za to Squalla złamano znacznie póżniej... Ta wiedźma (chyba zaznaczę, jako spoiler :) ) Rinoa musiała go zmieniać... cholera.. udało jej się z trudem :(
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Patryku nie żebym się czepiała (nieee), ale to dział FF 7-9.... X, X-2 to nie tutaj.

Ha. Zbijecie mnie. Ostatnio polubilam Seifera. ^_^ I przystojny i waleczny. Ma trudny charakter, ale cóż, nie każdy jest idealny. Prawdziwy samiec, nie to co Squ... Vivi. ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:Ostatnio polubilam Seifera.
Heh, jeśli o mnie chodzi to ze złych char. zawsze był na podium :wink:
glamorous vamp
Bartolus

Post autor: Bartolus »

hmmm Aeris ...bo jest piękna i ją kocham .:d

....a w ankiecie głosuje na Clouda
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ejże, Go-Go... do 'best villain' z tym ostatnim postem. ;)
Go-Go pisze:Ha. Zbijecie mnie.
*wyciąga z szafy zbijak*
Go-Go pisze:Ostatnio polubilam Seifera. ^_^
OMG! Spokojnie, może jakoś wyjdziesz z tego! :shock:
Go-Go pisze:przystojny
OMG, WTF? :shock:
Wiem, wiem, o gustach się nie dyskutuje -- ale za dużo mam na osiedlu podobnych kolesi (kwadratowych i krótko obciętych), żeby jeszcze zachwycać się Seiferem. Poza tym... świński blondyn to zdecydowanie nie mój typ. -_-
Go-Go pisze:waleczny
Raczej brutalny. Szukający guza. Najchętniej na cudzej głowie. Agresywny prowokator, który lubi wyżywać się na młodszych kolegach. [Biedny Zell. Biedny Squall.]
Jedyny moment, w którym zaimponował mi swoją walecznością, to walka pod koniec drugiego dysku (bodajże), kiedy to SPOJLER ranny Seifer staje u boku Edei.
Go-Go pisze:Ma trudny charakter, ale cóż, nie każdy jest idealny.
Tja. :roll:
Go-Go pisze:Prawdziwy samiec, nie to co Squ... Vivi.
Widziałam to, widziałam. :P
Um, czy 'prawdziwy samiec' to dobrze? ;) ...Bo w przypadku Seifera chyba coś za dużo tego testosteronu (albo po prostu facet nie wie, jak go spożytkować.) ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”