Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Patryk

Post autor: Patryk »

Jeśli chodzi o Penance to moje parametry były mniej więcej w (zależy które) 200, a Hp około 70,000 , a Mp gdzieś około 2,000.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

OneWingedAngel pisze:Może chodzi mu o Doom Shivy :roll: .
Zapomniałem o tym,ale za nim licznik zejdzie do zera to T-Rex zdąży porządnie sklepać miski naszym bohaterom.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

aha no tak pamiętam że Squall miał doom ale nie widziałam skąd (on miał Shivę) sorry ze nieporozumienie i kończę OT
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Patryk pisze:Usunełem tylko takie jak NulBlaze itp i Czary pierwszego i drugiego poziomu. Jak np. Fire Fira, Cure , Cura, Dark Attack, Sleep Attack. I tak cały czas używam Takich jak Thundaga , Dark Buster czy Curaga
Czyli tak jak myślałem,by usunac te nieprzydatne bzdety i pakować parametry.
Sephiria pisze:Czyli innymi słowy, węszymy cheatera.
Sephi ja bym tego nie nazwał cheaterstwew,to tylko wykorzystywanie możliwosci jakie nam daje gra,nie jest to rzaden bład w grze itp.jest to wymysł twórców gry,by ludzie kształtowali postacie wedle własnego uznania.

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 ]
Patryk pisze:Jeśli chodzi o Penance to moje parametry były mniej więcej w (zależy które) 200, a Hp około 70,000 , a Mp gdzieś około 2,000.
To w takim razie musiałeś miec niższe statsy przy walce z Shivą i stad trudniejsza walka z nią.Choc nie wiem dokładnie jakie miałes statsy,wiec mogę sie mylic w mojej ocenie.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

OneWingedAngel pisze:Może w wersji NTSC, ale w PALu clear Sphere usuwa jedynie sfery ze statystykami (HP/MP/ATK/DEF/MAG/M.DEF/AGI/EVA/LUCK/AIM). Zdolności clear sphere NIEUSUWA.
No o tym to nie wiedziałem,widać w NTSC można lepiej wypakowac postacie,choć to jest troszke smieszne,bo na kogo mam je pakować tak wysoko jak Aeonów ni ma i Penance.

Ale wrócmy już do tematu bo sie off-top naprodukował.
FF XII W trakcie katowania
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja mam wersje Pal. Przecież mogę usuwać skille i czary. Przecież pisałem, że walczyłem z Dark Shivą. Widocznie, moja gra jest jakaś urozmaicona!

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 ]
Istnieje jeszcze inny sposób maxsowania statystyk. Jest nim Action Replay. Ostatnio buszowałem po zagranicznych stronkach o Final Fantasy X i natknąłęm się na kody. Są to między innymi kody na zmaxowanie statystyk do 255 na początku gry , wszystkie przedmioty w nieskończonych ilościach (Dark Matter, Wings of Discovery itp), wszystkie aeony na początku gry (Od Valefora do Magus Sisters) oraz do zmaxowania statów wszystkich Aeonów. Włącznie z niewidocznym statem Yojimbo (Zanmato od 1lv do 5lv). Jeszcze nie próbowałem tych kodów , bo niestety nie mam repleya, ale sobie kupię. Pisząc o zmaxowaniu statów miałem na myśli Hp/Mp/Str/Def/Mag/M.Def/Ag/Luck/Eva/Acc/. Wogóle nie trzeba poruszać się po siatce. A i zapomniałem o jeszcze jednym na wyuczenie wszystkich zdolności na Sphere Grid (Włącznie z Ultimą, Auto-Life itp.)!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Patryk pisze:Są to między innymi kody na zmaxowanie statystyk do 255 na początku gry , wszystkie przedmioty w nieskończonych ilościach (Dark Matter, Wings of Discovery itp), wszystkie aeony na początku gry (Od Valefora do Magus Sisters) oraz do zmaxowania statów wszystkich Aeonów. Włącznie z niewidocznym statem Yojimbo (Zanmato od 1lv do 5lv).
ciekawe kto z tego skorzysta :roll: nie ma sensu w ułatwianiu sobie gry przynajmniej dla mnie nie wiem po co są w ogóle kody :/
Patryk pisze:Jeszcze nie próbowałem tych kodów , bo niestety nie mam repleya, ale sobie kupię.
zamierzasz korzystać z kodów?? po co ci to skoro już masz wszystko na maxa zrobione :roll:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Patryk

Post autor: Patryk »

Tak mam wszystko zrobion na maxa. Ale jeszcze nigdy nie grałem gry ze statami 255 , Hp 99999 , Mp 9999, z Celestial Weaponami , Super zbrojami i Wszystkimi Aeonami na początku gry. Wszystkich początkowych bossów zmiotę jednym ciosem lub czarem!

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 ]
Poza tym odradzam stosowania kodów , gdy się przechodzi grę poraz pierwszy. Wdety gra będzie za łatwa. Proponuje użyć kodów za drugim razem, kiedy będziemy przechodzić grę.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Patryk pisze:Ja mam wersje Pal. Przecież mogę usuwać skille i czary. Przecież pisałem, że walczyłem z Dark Shivą. Widocznie, moja gra jest jakaś urozmaicona!
Jaaasne jak dla mnie to przez cheatowanie, ale ja tam nic nie pisałam. :roll:
Patryk pisze:natknąłęm się na kody
Tja, no i wszystko jasne. Wychodzi szydło z worka. :/
Eiko pisze:ciekawe kto z tego skorzysta
Patryk?
Patryk pisze:Poza tym odradzam stosowania kodów , gdy się przechodzi grę poraz pierwszy. Wdety gra będzie za łatwa.
Ta gra za każdym razem jest łatwa. Sam sposób rozgrywania walk....turowy, phi. Można przejść całą grę beż ani jednego "Game Over".

A teraz jak jeszcze ktokolwiek będzie kontynuował tego offtopa to polecą ostrzeżenia.
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

FF7 - Ungnow 2 (czy jakoś tak) w statku podwodnym, ten co atakował powodując otrucie, ma on dużo HP a jako atak Slap potrafił zabrać nawet 4000 HP.

FF8 - Red Dragon, jego Fire Breath powala na kolana
FF9 - Yan bezkonkurencyjnie
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

andchaos pisze:Slap potrafił zabrać nawet 4000 HP.
Straszne... :roll:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Izrail pisze:Straszne...
jak na drugi dysk to tak ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

Patryk pisze:Poza tym odradzam stosowania kodów
A co top zA sens z graniem z kodami? Przecie to oczywiste.

A z jakiego potwora mozna dostać DArk Matter(czy jakoś tak[mały offtop, sorki])

Teraz (będe się chwalił) Jak mam napakowane postacie to niczego się nie boje.
Ale mam pytanko. Z postaciami(takimi przecciętnymi, wszystko na średnio 50 stat.) Jaki jest szybki sposób na pokonanie Demolitha(?). Zawsze jak miałem słabe postacie to niemogłem sobie z nim poradzić ze względu na anomalie(?) które są żucane za każdym jego uderzeniem. To jest dlamnie najtrudniejszy przeciwnik za łatwych stat. .
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja nie mogę Ci pomóc. Ja walczyłem z tymi potworkami z statami około 110. Poza tym zawsze przyzywałem Shivę lub Animę, żeby się nimi zajęli (przeważnie występują dwa).
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

Patryk pisze:Shivę lub Animę
Nie uzywam aeonów :D
Patryk pisze:Ja walczyłem z tymi potworkami z statami około 110.
Wierze... to niejest trudne ze statami na 80. za to około na 50 jest trudno. nAJGORSZE JEST ZAMIENIANIE W KAMIEŃ. Ale czasami się zapomina się o zmianie zbroi i jest problem. :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”