Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Elektrodek pisze:I NIEMA AURONA
Uwielbiam Aurona, chcę nawet tak kota nazwać, ale Auron nie może być w każdym kolejnym Finalu tylko dlatego, że ktoś go lubi.
OneWingedAngel pisze:Elektrodek napisał/a:
Wiem że tam można mieć tylko 3 bohaterów(bohaterki[to też dla mnie minus])

Może i 3, ale każda ma kilka "profesji".
Niekażda profesja ma tesame zdolności. (Jedna postać jedne zdolności w tej profesji, a inne inne zdolności).
60 Garment Gridów, sporo profesji, mnóstwo zdolności do nauczenia. Gra jest na tyle krótka, że nie znudzą ci się te sprawy zbyt szybko.
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

W takim razie jednyne co mogę napisać to że jestem cienias i nieznam się jeszcze tak dobrze na tej grze tak jak np. Go-Go-Yubari, OneWingedAngel itd. :) :) :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Elektrodek pisze:W takim razie jednyne co mogę napisać to że jestem cienias i nieznam się jeszcze tak dobrze na tej grze tak jak np. Go-Go-Yubari, OneWingedAngel itd.
Znam się na tym, bo FFX trzy razy przeszłam, a FFX-2 przechodzę drugi, ale też nie jestem wszechwiedząca. To po prostu Ty wiesz jeszcze niewiele. Dobra rada: Najpierw przejdź grę, a potem się wypowiadaj. (mam na myśli głównie FFX-2). :wink:
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

A mi się nie chce przechodzić FFX jestem przy ostatnim Save Point'cie (Inside-Sin) i dalej ćwicze sobie tylko postacie i zbieram Celestale :)
A w FFX-2 nie miałem przyjemności grać niestety ale mam zamiar to nadrobić :D
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

HWDPIS pisze:nie miałem przyjemności grać
To nie przyjemność, to katorga :>

Oby w FF12 byli wymagający przeciwnicy, którzy będą dawać wycisk. :twisted:
Flik

Post autor: Flik »

moim zdaniem najdziwniejszym stworem byl w FF 7 Hell House-Zmutagenizowany dom jak sie wkurzy ze srodka "wychodzi" jakis czlekopodobny stwor (wystepuje kolo placu zabaw w midgar)
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Gościu był dziwny. Przypominał Armstronga z FF9...
Flik

Post autor: Flik »

w FF7 jest duzo stworow wygladajacych jak polaczenie kosiarki do trawy z mikrofalowka i pterodaktylem
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

W każdej części finala znajdzie się coś takiego, ale jeszcze dziwniejsze bronie :)
Xellos

Post autor: Xellos »

Robi wrażenie...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Zdjęcie to nic, zacznij z nią walczyć, a po pierwszym ataku to dopiero zrobi wrażenie (jak ja kocham swoje głupie szczęście i Lionherta :D).
Xellos

Post autor: Xellos »

Tehe...
Nie grałem w VIII
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Omega? Trudna? Dajcie spokój. Nawet przy założenie, że się nie ma Liona można ją zgładzić. W FF8 obrzydliwie łatwo upgrade'ować postacie.

Co do taktyki z DM. Co to za dziwne tłumaczenie S? :lol:
Co do Ozmy i jej HP, dobrze, że więcej nie ma. Co do wyglądu. Omega to samo co ultima, smutne. Co do Ozmy, cóż, mogli nieco więcej szczegółów zrobić. Albo pozbyć się tych nędznych pikseli.
glamorous vamp
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

Go-Go-Yubari pisze: Oby w FF12 byli wymagający przeciwnicy, którzy będą dawać wycisk. :twisted:

Mam taką samą nadzieje
Kurizu

Post autor: Kurizu »

A co to jest ten cały LionHeart (chyba limit tak ?? ) bo wszyscy mówicie że ma coś związanego ze szczęściem
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”