Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Vincent2

Post autor: Vincent2 »

Vincent potem tifa rikku squall tidus
Kuja Trance

Post autor: Kuja Trance »

Zapomniałbym jeszcze o Zellu. Jest fantastyczny z tym swoim niepohamowanym charakterem. Plus jeszcze jego tatuaż na twarzy wygląda fajnie. Tylko czemu akurat na twarzy, a nie na ramionach? Tam by wyglądał lepiej :grin:
Sieg

Post autor: Sieg »

Z tych trzech finali ciężki wybór ale wybrał bym Amaranta uwielbiam jego szopke na głowie :) a z głównych bochaterów to chyba Squall bo z nim sie najbardziej zrzyłem
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Amarant żądzi!!!!!! Z głównych bohaterów najbardziej lubię Zidana. Przy Your Not Alone mało co sie nie popłakałem. Cloud też jest całkiem spoko. To samo Seph i Kuja.
Kuja Trance

Post autor: Kuja Trance »

Kuja rulez. Wygląda zawaliście szczególnie kiedy ma trance. Ten jej czerwony fryz
z włosami do piór podobnymi(o ile to nie pióra) jest po prostu extra.
Od razu przypomina mi się AVM Pushing me Away.
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

To fakt. Jednak dziwi mnie siła Trance Kuji w finałowej walce. Mogliby go z deka wzmocnić.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

ja tez uwielbiam kuje a tak wlasciwie to zwatpilam to jest baba czy chop??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

to jest baba czy chop??
#SPOILER O ile dobrze pamiętam to on był genomem czy czymś takim, nie? no to wychodziło by na to że jest bezpłciowy....#

W każdym razie ja go przez dwie pierwsze płyty odbierałam jako kobietę..... potem koleżanka uswiadomiła mnie że to facet.....
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

W każdym razie ja go przez dwie pierwsze płyty odbierałam jako kobietę..... potem koleżanka uswiadomiła mnie że to facet.....
hehe fajnie ej a moze to jest po prostu obojniak albo facet typu jastem facetem ale zachowuje sie jak baba :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Przecie Squall tez go pociął!!! Seifer grał nieczysto bo użył magii :D A tak do tematu to ulubiona postacia jest Laguna :D Poza tym wyżej wspomniany Squall i Vivi.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ech znowu to samo :roll:

genomy tez jak tkao maja plec-mikoto jest w koncu nazywana sister a kuja brother...idzie rozroznic faceta od kobiety....kuja to facet-mam nadzieje ze jzu podobnego pytania tu juz nie przeczytam :twisted:
ale zachowuje sie jak baba
gdzie?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

HM pomyślmy, czy Kuja mógłby być kobietą na podstawie:

długich włosów - :roll:. Panowie też noszą długie i to od czasów naszych pra^21 pradziadów

makijażu a la Goth - :roll:. Wystarczy spojrzeć na Roberta Smitha z The Cure i oto mamy idealny przykład z życia wzięty, a nikt nie wątpi że Smith to facet. W latach osiemdziesiątych sporo panów nosiło szminkę, miało długie włosy itd i nikt się nie czepiał.

majtek podobne stringów - ok, to daje do myślenia, choć z drugiej strony można to skojarzyć z tym, co noszą wojownicy sumo.

sposobu zachowania(śmiech, okrucieństwo, pogarda wobec podwałdnych, fascynacja urodą garnet, ambicje) - typowe dla faceta.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Znajdź mi faceta o takim kształcie bioder (miednicy)
[dobra, już siedzę cicho :]
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

wadliwy rozstaw bioder może być wadą genetyczną - już w starożytnym Egipcie wśród rodziny królewskiej powszechne były rozmaite deformacje ukłądun kostnego, od dziwnego kształtu głowy zaczynając(wydłużony płat potyliczny, czyli tylni), po tak zwane egipskie palce. Rozstaw bioder Kujy może też wynikać z dużej ilośći typowo żeńskich hormonów, co nie jest niczym niezwykłym, gdy weźmie się pod uwagę, że są także kobiety manifestujące dużą zawartość męśkich hormonów w swoim ciele> To jest po prostu sprawa genetyki. Może Garland SPOILER tworząc Kuję nie miał jeszcze tego procesu dopracowanego do perfekcji?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Znajdź mi faceta o takim kształcie bioder (miednicy)
[dobra, już siedzę cicho :]
wezmy pod uwage to ze ff ma raczje malo rzeczy wspolnego z tzw. realem...duze glowy etc

poza tym w japonii bishounen staja sie coraz bardziej popularni wiec taki kuja np nie wzbudza tam zadnych dyskusji czy to facet czy kobieta...np juz seph w ff7ac wyglada inaczej...<japonczycy lubia feminizowac wyglad facetow>
długich włosów -
no wlasnie...przecie seph to kobieta!!
makijażu a la Goth
czy zaraz ala goth to nei wiem ;) a i warto tutaj przytoczyc wzorowanie na psotaci marsa-co mialoby jakoby wyrazic sie w czerwonych kreskach na twarzy
majtek podobne stringów - ok, to daje do myślenia, choć z drugiej strony można to skojarzyć z tym, co noszą wojownicy sumo.
ale meskie stringi tez przeciez sa:]

poza tym spojrzcie sobie na to fote http://www.blue-period.fsnet.co.uk/grap ... e4/005.jpg hehe ^_^ ach ten mana :*

w japonii to jest normalne..u nas jak wlansiew widac wciaz rodziela sie na sile rzeczy na 'normalne i nie'

ale koniec mojego wywodu i offtopu :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”