Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

ile dmg zadaje zanmato ze wszycy go tak chwalicie? nie mam jeszcze max druzyny ale anima ze zwyklego ataku zadaje 100K(-1) a reszta aeonow to overdrive za 100K(-1) no pomijam już maguski gdzie ta czrwona zwyklym atakiem zadaje 100k(-1) a yojimbo jeszcze nigdy nie uzył mi zanmato ja mu place 4k i jest wasizaki za 100k(-1 ofc)
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

ariel pisze:ile dmg zadaje zanmato ze wszycy go tak chwalicie?
:lol: :lol: Tyle, ile wynosi HP potwora. Czytaj: zabija od razu. :lol: :D
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

U mnie uzywa Zanmato zawsze kiedy ma pelny pasek (grand summon ale nie zawsze)
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

A mnie zawsze kasy żal było na Zanmato. Ja mojemu Yojimbo płaciłam 1 gila i też było dobrze
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tylko Dante albo Angel ci zaraz napiszą: "za 1 Gil? Jeżeli płacisz Yoyombo :lol: poniżej 1000 to ci spada kombatybilność z nim"
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Ja Yojimbo płaciłam ile było trzeba, bo wystarczy z Gillionairem wybrać się do Omega Ruins i nabić kilka milionów w godzinę!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

No ja w sumie to i tak nie miałam co zrobić z pieniędzmi, ale ja tak lubię je trzymać. A taki auto-death to żadna frajda jest. Osobiście wolałam moje 3 siostrzyczki i Lulu z jej celestial weapon
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Zanmato używałam tylko na Dark Aeony, bo drużyna była za słaba na nie. Używanie Yojimbo na bossów, czy na Monster Arenie nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Kurczę, byłoby ciężko, bo w siódemce walka np z ogromnym czjnikiem była na porządku dziennym! Ale moim ulubionym "dziwakiem" jest jednak PuPu...
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Sephiria pisze:Tylko Dante albo Angel ci zaraz napiszą: "za 1 Gil? Jeżeli płacisz Yoyombo :lol: poniżej 1000 to ci spada kombatybilność z nim"
To ja jeszcze dodam,ze aby nie spadała kompatybilnosc,trzeba płacic 1024 Gil min.
Loki XIII

Post autor: Loki XIII »

Najwięcej problemu miałam (przez moja ehem ... głupote) z Sand Golem. Waliłam w drania przez dziesięć minut, a on se nadal stał jak stał. Potem był Grand Dragon, ten to narobiłwiele zamieszania w moich szykach. Nie mogę zapomniec jeszcze Trance Kuja. Moja kuzynka jak sie bitka przedłuzyła ciagle wrzeszczała: deletem go! deletem!
Jak miałam go deletem skoro na joystiku sa tylko: O X trójkat i kwadrat? :mrgreen:
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

Tez sie z deczka nameczylem przy tym, zwlaszcza jak ciagle mi flare stara puszczala. Dobrze ze wtedy mialem Excaalibur II bo cienko by bylo :P
lance09

Post autor: lance09 »

No wiec tak napewno najslinijszy z serii FF jest Omega z FFV, wkurzało mie w nim najbardziej to ze walka musiala sie bardzo szybko konczyc(ok 3 tury, pozniej bylo ciezko przezyc).
Malboro to dla mnie przeciwnik jak kazdy inny. Stosowalem na nim moj wyprubowany sposob treningowy: jedna reka chodze w kolko, a podczas walki naciskam przycisk akcji, a druga robie cos innego, np jem obiad lub klikam myszką :).
Omega z FFVIII tez banalny jeszcze mie nie zabil a pare razy te gre juz przechodzilem. Wystarczy meltdown i aura i nie ma on wiekszych szans. Nawet raz zabilem go bez lionhearta.
No trudny jest tez taki robot(chyba death machine sie zwie) w FFI jak go pierwszy raz spotykasz w latajacym zamku :)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

........

Kategoria jest FF 7-9, wiec wszystkie inne odpadają
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No nie mówicie mi proszę że problem wam sprawiał Jakikolwiek Kuja... :wink:
glamorous vamp
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”