Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

W FF8 to niewątpliwie Malboro i Ruby Dragon są najgroźniejsi. A w 7? Bo ja wiem... Chyba gobliny... 8)
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

No tak, ale jakby spojrzeć na ataki...Wiem, że jest prosty sposób na niego.
No racja, ataki same w sobie są potężne (sam widok T-Rexa może odstraszyć, a ten jego atak z chwyceniem w paszczę wygląda groteskowo :) ), ale tylko te fizyczne, bo inaczej nie umie :) . Na szczęście na większość "przepakowanych" potworów jest jakiś sposób- chociażby ten przygłup Iron Giant- walczyć z nim normalnie nie polecam, ale wystarczy taki mały Blind i...
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Przecież Iron Giant jest strasznie słaby! 8)
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Tak? Szczerze mówiąc już nie pamiętam dawno grałem w ósemeczkę :D . Sugerowałem się raczej tym z dziewiątki
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

ano chyba że tak 8) bo ten w ósemce to może i jest wielki i ma całkiem niezły pancerz ale badziewiarz z niego straszny :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

Iron Giant jest baardzo słaby.Pomimo, że ma dosyc mocne ataki jest słaby.Troche Blind...., a jak to nie podziała to normalnie walczyć i trochę Curaga.... :D
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

a jak ktoś ma słabą drużynę i mu się nie wiedzie to zawsze można zwiać :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Nigdy!! Ucieczka z walki to ucieczka przed przeznaczeniem! to plama na honorze! Itp :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Hmm... Jeżeli ktoś chce mieć potężnego Chocobukla... :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
FF-maniak

Post autor: FF-maniak »

Tia ja uciakałem w 7 troche ale z nudów, :P nie chciał mi się walczyć. Chciałem poczuć oddech wroga na plecach a nie w nosie :D :D :D . Na razie w 7 jestem na etapie pokonywania weponów. Najtrudniejszy jest dla mnie Master Tonberry. Z całej serii to Yunalesca z X K..... jeszcze jeden dzzień rozprawiania się znią i bym rozwalił pada (zadziwiające jak te pady są wytrzymałe miesiąc rzucania o podłoge i tylko dwa przyciski nie działają a jeden jest wsisnięty i cały czs skręcam w lewo :D :lol: )
Yunalsc to@#$#@>>>>
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ja w FF7 w ogóle nie uciekałem. Po prostu uważam, że nie ma tam silnych stworów :D Ale w 8 to już uciekałem i to w miarę często 8) Zależy oczywiście od przeciwnika... Bo jak taki Malboro wyskoczy to tylko liczyć na Odyna albo wiać 8)
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Yunalsc to @#$%@>>>>
Wystarczy sposób.... 10-15 min i po robocie.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

FF - maniak - ostrzegam. Zadnego przeklinannia na forum.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Najsilniejszy potwór to tentacle (dobrze mowię :?: ) z final fantasy 8. Skubaniec naklada na wszystkiech wszystkie statusy i mogę lcizyć tylko na to, że jeden jakoś cudem wyjedzie z nich i zwieje ;)
Ostatnio zmieniony śr 07 lip, 2004 21:39 przez Erelen_Galakar, łącznie zmieniany 1 raz.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Entacle? Z Final Fantasy 8? O kurde, pierwsze słyszę :) . Czy ktoś może mnie oświecić co to takiego?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”