Najlepsze składy FF 7, 8 i 9(zbiorczy temat)

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

Toori pisze:A ja nie będę floodował :) Z tym że są postacie z lepszymi limitami absolutnie się zgadzam. Ja osobiście lubię Aeris za jej leczenie i "nieśmiertelność". Bardzo się przydaje i często ratuje życie.
No ja też lubię Aeris.Nie za jej limity.Jakaś taka tajemnicza, skryta w sobie jest.No i jak zobaczyłem że Sephiroth ja zabija, to od razu chciałem mu mordę skwasić.
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

No mimo wszystko The End wydaje mi się być czarem, który wszystkich od razu zabija.A Lionhearth taki nie jest. :P
Toori

Post autor: Toori »

Nie powiedziałem że lubię Aeris tylko za jej limity. Poprostu jako.ś tak toczyła się rozmowa o przydatności postaci więc nie sposób nie wspomnieć o limitach. Aeris lubię w zasadzie za wszystko - jest taka miła i delikatna... no i w walce też przydatna.
Toori

Post autor: Toori »

Liojnheart też - co prawda jednego ale rozwala :P
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

No rozwala, ale jakoś tak sprawia wrażenie słabszego limitu. :p
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Może ci się tak wydawać Harry - ale powiedz jedno: KTO KAŻE CI UŻYWAĆ JEJ LIMITU? Połowa twoich postów o THE END była zupełnie nie potrzebna. Cóż.. ja tam limity Selphie lubię jak mi się coś akuratnie trafi :P Jednak nie ma to jak Renzokuken Suqlla i Duel :]
Gamertag: Szalony Szkot
Toori

Post autor: Toori »

Taaaa... Renzokuken i Duel i prawie każdy leży :)
Mephisto

Post autor: Mephisto »

wracając do samego początku tematu - miałem wskładzie Zella, Squall'a i Irvin'a dość dobrze na pakowanych - na początku często zmieniałem skład żeby potem mieć wszystkie bonusy wyuczone i podpiąłem je wyrzej wymienionym więc pare statów miałem na maks'a podpinając czary typu Fire - Firaga (str,vit,hp) a reszte to najlepsze czary jakie miałem (wiadomo o jakie chodzi) do tego każdy miał auto-protect,aut-haste i coś jeszcze (nie pamiętasm) więc walka z Omegą była zabawą... :D - najpierw na rzucam triple - potem dzięki temu 3x aura, potem holy war i piore limitami (rezokuken, duel z częstym delphin blow co dawało ok. 9500 i shot z pulse/AP/Fast Ammo)
Kiedy skończyło mi działać holy war omega rzuciła megido flame a ja zaraz kolejne holy war i wystarczyło ja dobić :]
Toori

Post autor: Toori »

Hmmmm... co by tu powiedzieć. Przedewszystkim nie lubię podpinać postaciom różnych "auto-". Może i czasami się przydają, ale ja osobiście tego nie trawię i wolę umiejętności typu "str +x%", "Mag+x%" itp. Oczywiście jeżeli mam już danego statsa na maxa, to wybieram inne abil., ale mimo wszystko rzadko te "auto-".

Pozatym jak już wspominałem Omega z Holy Warsami to żadna zabawa :D. Próbuj bez :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Tifa jest do bani, podobnie Vincent jego ostatnia broń beznadziejna , a najleopszy squad to Cloud Yuffie Cid

A w ósemce to najlepsi są Squall Zell Irvine
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Bardock

Post autor: Bardock »

ostatnia bron vincenta wcale nie jest beznadziejna tylko trzeba vincentem i tylko nim zabijac przeciwnikow przez cala gre:)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

no chyba że tak :D, bo jak bo jak gość wali za 1000 przy 8000 Clouda to coś jest nie tak :grin:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

No bez przesady Tifa do bani??Ma przecież niezły limit.Nawet bardzo niezły. :P
FF-maniak

Post autor: FF-maniak »

Najlepsiejszy sqad to Cloud(no nie ma wyboru) Cid i Yuffie (choć teraz gram Viciem (hłe hłe)) :roll:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

No i to ja rozumiem :!: Koleś zna się na rzeczy :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”