FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Banasz pisze:czy jest inny sposob na zdobycie purifying salt niz okradzenie abbadona? czy mozna gdzies zdobyc zbroje z no encounters?
Na to pytanie odpowiadałem dwie strony wcześniej -> http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... start=2445
Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

Wie ktoś co dostaje się za zdobycie 6 skrzynek w Remiem Temple ? I czy w ogóle jest to możliwe ?
Final Fantasy XII
Vayne pokonany !
Teraz resztki :]
Sophitia13

Post autor: Sophitia13 »

Z czego ja wiem to chyba ja gdzieś je zdobyłam....,ale nie pamiętam. Jak są zbyt silni to potrenuj....ja zawsze tak robię gdy jestem na nowej lokacji... :grin:
wito

Post autor: wito »

Gram w ffx pierwszy raz i mam pytanie do sphere grid. Otóż Kimahrim mam juz zapelnionego sphare grida ze nie mam sie gdzie ruszyc musial bym uzyc sphere lock lv1 lub inny narazie tylko 1 mam, ale jak tak zrobie to wjade na pola po ktorych jezdzilem juz innymi postaciami. mozecie mi napisac jak go rozwijaliscie??
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

No, z Kimahrim to ciężka sprawa. Ja wysłałem go na ścieżkę Aurona, a potem Wakki, żeby zadawał jakieś konkretne obrażenia.
Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

A ja zostawiłem Kimahriego w spokoju, nie był mi potrzebny ;)
Final Fantasy XII
Vayne pokonany !
Teraz resztki :]
Banasz

Post autor: Banasz »

czy podczas questu z unikaniem blyskawic po uniknieciu 200 pod rzad i przy trafieniu jedna podczas "wracania" tracimy te 200 unikow?
wito

Post autor: wito »

Jeszcze jedno. Można jedno pole na sphere gridzie aktywować przez 2 postacie lub wiecej?? czy tylko 1 postać moze mieć aktywowane 1 pole?
Senir

Post autor: Senir »

Banasz pisze:czy podczas questu z unikaniem błyskawic po uniknięciu 200 pod rząd i przy trafieniu jedna podczas "wracania" tracimy te 200 uników?
Jeśli uzbierałeś 200 uników (nic wcześniej cię nie w trafiło) to ci się ten wynik nie kasuje jeśli cię uderzy piorun (nawet jeśli uzbierasz 199 to zostanie te 199 ale nie będziesz mógł kontynuować od tej liczby tylko od 0, wniosek jest taki że błyskawica zeruje licznik ale wynik zostaje :P)
wito pisze:Jeszcze jedno. Można jedno pole na sphere gridzie aktywować przez 2 postacie lub wiecej?? czy tylko 1 postać moze mieć aktywowane 1 pole?
Każda sphera może mieć kilku właścicieli :P
dami

Post autor: dami »

Witam ponownie

mam pytanko czy za pomocą clear shere mozna mieć wszystkie noty na 255 i hp 99999



z góry wielkie dzięki
saiyuri

Post autor: saiyuri »

Okej wie może ktoś jak najlepiej pokonać Seymoura fluxa tego w mt.gagazet??Statystyki moich (głównych)postaci sa takie auron 3300 yuna 1800 tidus 1800 rikku 2200 no i ewentualnie kimahri 2800.Seymour uśmierca moje postacie jednym ciosem kiedy już ma 30000 hp.Proszę o pomoc.Wielkie dzięki :oops: :)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Okej wie może ktoś jak najlepiej pokonać Seymoura fluxa tego w mt.gagazet??Statystyki moich (głównych)postaci sa takie auron 3300 yuna 1800 tidus 1800 rikku 2200 no i ewentualnie kimahri 2800.Seymour uśmierca moje postacie jednym ciosem kiedy już ma 30000 hp.Proszę o pomoc.Wielkie dzięki :oops: :)
1. prawo FF - jak niemożna czegoś pokonać -> podkoksuj postacie...
Witam ponownie

mam pytanko czy za pomocą clear shere mozna mieć wszystkie noty na 255 i hp 99999
O ile sie nie myle to nie mozna - zabraknie nam miejsca na wszystko... (staty bedzą na 255 ale z HP dojedziemy max do 23000 chyba). Zresztą po co 99999 HP, skoro jest to totalnie nieprzydatne? proponuje skupić się na statach 255 a HP zostawić na 9999 ;)
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

No nie.
Moja skromna osoba, parę stron wcześniej pisze:
Olina pisze: Problem z Seymourem Flux. Drażni mnie jak nie wiem
I tak, czytałam opis jak go przejść na stronie.
Używam wszystkich overdrive'ów Aeonów, a potem po bardzo krótkim czasie on rzuca na mnie jakieś total annihilation (czy coś takiego, nie mogę nazwy zapamietać) i chciaż wszyscy mają pełne życie to od razu padają po czymś takim. Cóż mam robić?
dark_raven pisze: Jeden prosty, acz zabójczy sposób - podpakuj postacie
Widocznie są za słabe.
Co prawda, to najlepszy sposób na każdego bossa, lecz trzeba jakąś strategię mieć...

No tak zombie ward/proof niezbędne. Twój team to Rikku (bez przerwy uż. Al Bhead Potion), Lulu lub Auron (myślę, że przydatni) i Tidus (pilnuje aby wszyscy mieli Haste (niezbędne!!) i czasami wskrzesza. Strategią jest walenie Lulu (nie wiem może Auron zada więcej obrażeń...), non-stop Rikku leczy i Hastega. Powtarzaj cykl dopóki go nie pokonasz (Overdrivy Aeonów w ostateczności).
>_< -_-
Mistrz odpowiadania w helpie kwazi pisze:O ile sie nie myle to nie mozna - zabraknie nam miejsca na wszystko... (staty bedzą na 255 ale z HP dojedziemy max do 23000 chyba). Zresztą po co 99999 HP, skoro jest to totalnie nieprzydatne? proponuje skupić się na statach 255 a HP zostawić na 9999
Nie można? Ciekawe mam wrażenie, że można, ale trzeba sobie odpuścić Luck. Whatever. :)
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

dami pisze:Witam ponownie

mam pytanko czy za pomocą clear shere mozna mieć wszystkie noty na 255 i hp 99999
Ja mam wypakowane postacie na maxa, usuwałem wszystkie UPy do statystyk które dawałym niej niż +3 i zamieniałem właśnie na te, w ten sposób moje postacie mają wszystkie statystyki na 255 z wyjątkiem statystyki Luck, jeśli chodzi o HP to moje postacie osiągają 30000-38000.

Obrazek

Screen przez kartę TV
saiyuri pisze:Okej wie może ktoś jak najlepiej pokonać Seymoura fluxa tego w mt.gagazet??Statystyki moich (głównych)postaci sa takie auron 3300 yuna 1800 tidus 1800 rikku 2200 no i ewentualnie kimahri 2800.Seymour uśmierca moje postacie jednym ciosem kiedy już ma 30000 hp.Proszę o pomoc.Wielkie dzięki
Ja pamiętam że idzie go pokonać o słabych statystykach, pamiętam że on przed swym atakiem specjalnym markuje atak i jak postacie mają status "haste" to zdążysz nadać wszystkim postacią komende obrony co znacznie zmniejsza otrzymywane obrażenia.[img
dami

Post autor: dami »

sorry ale jest ktoś kto ma lepsze noty ( nie wiem jakim cudem :p) ale... z reszta zobaczcie sami http://pl.youtube.com/watch?v=mVg8faNSVA8

[ Dodano: Sro 19 Wrz, 2007 21:16 ]
[quote="saiyuri"]Okej wie może ktoś jak najlepiej pokonać Seymoura fluxa tego w mt.gagazet??Statystyki moich (głównych)postaci sa takie auron 3300 yuna 1800 tidus 1800 rikku 2200 no i ewentualnie kimahri 2800.Seymour uśmierca moje postacie jednym ciosem kiedy już ma 30000 hp.Proszę o pomoc.Wielkie dzięki


ja osobiscie pobilem go aeonami dokladniej od bo inaczej robi banish i juz bylo po sprawie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”