FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

LISEK pisze:mam problem , jak złapać potwory do special conqest ,bo łapie mam już chyba z 5 rodzai ,,flan,, 5 ,,elemental,, i nic nie pojawia sie nawet niemam takiej rubryki special conquest a mam 1 wolne miejsce

Monster Arena działa w nastempujący sposób:

1 - masz 13 regionów na kturych polujesz na potwory
2 - masz trzy specjalne wyzwania Area Conquest, Species Conquest i Orginal

Area Conquest

Tutaj jest do spotkania 13 stworów każdy przypisany odpowiedniemu regionowi. jeśli wyłapiesz potwory każdego typu w określonym regionie to tutaj pojawi się stwór przypisany do danego regionu.

Species Conquest

Tutaj jest do spotkania 14 bestii które są przypisane danemu typowi potwora (np. Flan)
i teraz jak upolujesz np. wszystkie typy Flana w spirze i to po 10 z kazdego potwora który jest skojażony z typem Flan to na Species Conquest otrzymasz Jumbo Flan i tak samo z pozostałymi typami potworów.

Orginal

Tutaj można walczyć z 8 bestiami. Ukazują się po pokonaniu odpowiednich przeciwników w Area i Species Conquest (wystarczy pokonać każdego raz). wyjątkiem jest ostateczna bestia która się pojawi dopiero jak pokonasz wszystkie pozostałe istoty z Orginala.

OK, mniejwięcej tak to działa o ile się dobrze orientuje. Pamientaj o tym że w określonym regionie niekture stwory mogą pojawiać się tylko w odpowiedniej części regionu.
Alpha pisze:Mam problem z Crawlerem. Jak ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę.
To proste, rozwalasz przy pomocy Wakki to latające coś co blokuje magię a nastepnie najlepier magią piorunu w niego uderzać bo jest o ile dobrze pamiętam wrażliwy na ten element. A jak nie dasz rady to podpakuj troszkę drużynę i prubuj jeszcze raz.
Alpha

Post autor: Alpha »

No właśnie mam ten problem. Ile tak mniej więcej drużyna powinna mieć HP?

Aha, jeszcze pytanko.

Czy Sphere Grid używa się do zdobycia czarów dla Lulu?
Casull

Post autor: Casull »

Alpha pisze:Czy Sphere Grid używa się do zdobycia czarów dla Lulu?
Tak. Blizaga, Waterga, itd. wymagają tego
Dygy

Post autor: Dygy »

Ma ktoś może mapę do Omega Ruins?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Alpha

Post autor: Alpha »

A ile HP potrzebują postaci (tak na oko)?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

O__o'

9999 w zupełności wystarczy...
LISEK

Post autor: LISEK »

Oco chodzi w wyścigach chocobo ,jak mam to przejść tym chocobo nie da sie prawie sterować i kture wyścigi musze przejść :?:
Dygy

Post autor: Dygy »

Ten co się nie da sterować to pierwszy trening na chocobo, aby go oswoić musisz przejść 3 treningi po czym pojawia się wyścig i jego właśnie należy przejść aby zdobyć sun sigil. Mam pytanie gdzie można kupić te clear sphere bo u mnie u tego dziadka od monster area nie ma tego.
Senir

Post autor: Senir »

będziesz mógł je kupić u gościa w monster arenie, ale dopiero kiedy złapiesz wszystkie potworki (tylko nie pamiętam czy wystarczy po 5 sztuk czy trzeba po 10 złapać)
Dygy

Post autor: Dygy »

Czemu nie można zapisywać gry podczas otwierania skrzynek w Omega Dungeon i czy potwory pojawiające się na tych kręgach w drugiej części dungeona trzeba też złapać do monster area?
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Dygy pisze:Czemu nie można zapisywać gry podczas otwierania skrzynek w Omega Dungeon


Można. Nie można? Oczywiście, można, ale wtedy skrzynie znikają.
Dygy pisze:czy potwory pojawiające się na tych kręgach w drugiej części dungeona trzeba też złapać do monster area?
Raczej tak. :)
Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

Da się jakoś zdobyć pierwszy słownik Al bhed ( ten co zdobywało się na statku na początku gry ) Bo gram z opisem ( lól ) i w nim nie pisało o tym........
Final Fantasy XII
Vayne pokonany !
Teraz resztki :]
LISEK

Post autor: LISEK »

gdze jest spirit lance dla kimahriego bo nie moge znałeś :?:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

LISEK pisze:znałeś
Polski język zbyt trudny?

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=21 :roll:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”