FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

King of Clowns pisze: Czy istnieje jakiś sposób na łatwiejsze zdobycie 5000 pkt na Speed Square? Np. jakiś bajer w stylu wolniejszego opadania paska mocy (jak na wyścigach Chocobo)? Bo już mnie męczy ta minigra niemiłosiernie ;d
Niestety nie ma czegoś takiego... jedyne co mogę poradzić to:
1. Zamiast trzymać przycisk strzału bardzo szybko go udeżaj - w ten sposób nie rozładujesz tak szybko broni...
2. Pod koniec toru zestrzel wielkie UFO - najpierw "mashuj" przycisk strzału - a po ok. 10 sekundach wciśnij na max i rozładuj działko - powinno ci się udać - za niego chyba z 2000 pkt. jest....
3. Zupełnie na końcu można zestrzelić jeden z reflektorów, które znajdują się na torach... <prawy dolny róg ekranu>.

BTW - ustrzelenie 5000 pkt. na kompie <klawiaturze> graniczy z cudem... ;)
King of Clowns

Post autor: King of Clowns »

UFO udało mi się już kilka razy zestrzelić, choć nieco to trudne - trza mieć spore wyczucie. I jest za niego "tylko" 1000 pkt. Ale niestety, jak dotąd mój rekord to coś ok. 4600.
I dzięki za info o reflektorze, może się przydać ;]
Awatar użytkownika
Tiglatpilesar
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: wt 26 cze, 2007 16:43

Post autor: Tiglatpilesar »

Jednak jest sposób na łatwe 5000. Zerknij tutaj. Przeczytaj też opis i komentarze, bo przy samym oglądaniu trudno uchwycić.
shuriken

Post autor: shuriken »

Trzeba strzelić w turbine statku ja raz dostałem za nią 400 pkt. A tak a propo to udało mi się zdobyć 5000 pkt. Cięzko było ale udało się
Zielok

Post autor: Zielok »

Witam. Mam pytanie. Przeszedłem właśnie krater i stoje w miejscu bo nie wiem jak wyjśc z tej lokalizacji i wyjść na mape świata. Screen poniżej
Obrazek
Jak wyjść z tej lokalizacji?
Ostatnio zmieniony wt 21 sie, 2007 13:51 przez Zielok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Prawe wyjście, potem na następnym ekranie do góry <nie w prawo> i dalej już wspinaczka na powierzchnie... <o ile pamiętam>
Zielok

Post autor: Zielok »

Tylko że jak wychodze prawym wyjściem to robie kółko i wychodze dolnym przejściem a tam drugiej drogi nie ma do góry.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

>.<'
1.:
Obrazek
2.: Wspinasz się 3 ekrany po skałach, czwarty ekran to:

3.:
Obrazek
I dalej za czerwoną strzałką w to wyjście. NIE idź w prawo

(zielona strzałka pokazuje skąd wychodzisz po wspinaczce z pkt. 2.)
Zielok

Post autor: Zielok »

Fakt, sorry...nie zauważyłem tego przejścia. Wielkie dzięki :D:D
Boras1991

Post autor: Boras1991 »

Mam problem z doplynieciem do huge materii zatopionej w statku. Przeszukalem caly mozliwy teren i niema znalazlem tylko samolot. W opisie przejscia pisze ze znajduje sie on przy wyspie gdzie kiedys stalo Ancient Temple ale tam niemoge plywac. Pomozcie!!!
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Znajdź zatopioną przez siebie wrogą, czerwoną jednostkę i podpłyń nad nią. Znajdziesz ją w pobliżu wyspy, gdzie stała Temple of the Ancients(południowy wschód). Niema innego sposobu musisz tylko dobrze poszukać.
Boras1991

Post autor: Boras1991 »

Ale na poludniowym-wschodzie jest tylko taka zielona trawka i obok niej jest taki jakby krater w ktorym stoi weapon
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

To musisz (tak mi się zdaje) wypłynąć na powierzchnie i wrócić tam znowu i weapona nie będzie. Też tak kiedyś miałem ;)
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Jak wyplyniesz z doku w Junon plyn na poludnie po samym dnie, ciagle blisko sciany (bedziesz ja mial z lewej). W koncu trafisz. Po drodze gdzies sie wlasnie moze weapon przechadzac.
Boras1991

Post autor: Boras1991 »

To nie chodzi o to ze mi weapon przeszkadza!!! Tylke tego statku nigdzie niema!!! przeszukalem juz to z 5 czy 6 razy i nigdzie go niema a slepy nie jestem. samolot znajduje bezproblemu jest tam jak napisali w opisie przejscia a tego zasranego statku nigdzie niema. Niewiem moze to jakis blad w grze czy co??

[ Dodano: Sob 25 Sie, 2007 11:05 ]
Wyglada to tak:
Obrazek
1:
Obrazek
2:
Obrazek
3:
Obrazek
i nigdzie w poblizu niema tego statku!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”