FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Mam pytanie. Jak należy odpowiedzieć w odpowiednich sytuacjach by piłkę w Overdrivie Blitz Ace wyrzucała Tidusowi Lulu ? Chodzi mi o kwestię przed Guadosalam bo też trzeba odpowiednio rozmawiać by w Guadosalam podeszła do Ciebie Lulu a nie Rikku ;) a jestem gorącym fanem Lulu ( i to nie ze względu na biust, po prostu ta postać przypadła mi do gustu) :P
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ja zawsze mam Lulu a przechodziłem grę już 3-4 razy ... mimo to nie wiem jak pomóc.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Słyszałem, że zależy też z jaką dziewczyną rozmawialiśmy jako pierwszą w różnych miejscach.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 15:04 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmmm musisz być miły Tidusem dla Lulu, wskrzeszać ją jak zginie, leczyć, a Rikku olewać... A w Guadosalam już samo wyjdziew, że z Lulu będziesz mógł pogadać, a nie z Rikku
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

i to nie ze względu na biust, po prostu ta postać przypadła mi do gustu
Jasne. Lulu, Tifa w avie :> Nie ukryjesz tego :>
Sage

Post autor: Sage »

Nie miałam pojęcia gdzie się o to zapytać, a dla kilku pytań nie warto zakładać oddzielnego tematu, więc...
Jako, że z angielskiego nie jestem najlepsza chciałabym zapytać się o pewien moment w FFX...

Z góry uprzedzam, że osoby które nie znają fabuły (i nie chcę jej znać), niech tego nie czytają.

O co chodzi z tym martwym Seymourem, Auronem i innymi. Znaczy o ile oni są martwi bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. I dlaczego na końcu Tidus znika. Czy on też jest martwy, czy co? I dlaczego akurat po pokonaniu Sina, a nie wcześniej?

Kim, lub czym, są te ciała po wczepiane w mur, i ten jakby wir w drugą stronę? Co w endingu ciała kamienieją, a ten "wir" znika. O ten:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03d ... 1f0c8.html ?

Aha i jeszcze jedno Dlaczego Sin ma miasto na karku?

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi na te pytania :) .
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Kiedyś sam się nad tym zastanawiałem bo to trochę pokręcone jest ... jedna odpowiedź rodzi drugie pytanie. Jak nikt ci nie wytłumaczy to później ci się rozpisze na pw xD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

SPOILERY PONIŻEJ :P
Sage pisze:O co chodzi z tym martwym Seymourem, Auronem i innymi. Znaczy o ile oni są martwi bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
A pamietasz taniec Yuny w Kilice, po tym jak Sin sobie tam zaszalał? Dzięki temu odsyłała ona dusze zmarłych osób do Farplane (a w zasadzie wskazywała im drogę). Jeżeli taka dusza nie zostanie odesłana to staje się ona fiendem lub, gdy posiada silną wolę pozostania (czy cuś) - unsent. Tym właśnie byli m.in. Seymour czy Auron. Tak, oni już nie żyli.
Sage pisze:Kim, lub czym, są te ciała po wczepiane w mur, i ten jakby wir w drugą stronę? Co w endingu ciała kamienieją, a ten "wir" znika. O ten:
Ludzie, którzy poświęcili swoje życie by stworzyć Dream Zanarkand i by służyć summonerom jako Aeony. Owe Zanarkand to te, z którego pochodzi Tidus i Jecht. A wir... to chyba też było Dream Zanarkand.
Sage pisze:I dlaczego na końcu Tidus znika.
Podobnie jak Zanarkand, był on częścią snu Fayth. I zniknął jak i ono.
Sage pisze:Aha i jeszcze jedno Dlaczego Sin ma miasto na karku?
A ma? Nie kojarzę _^_ Ale już dość dawno w FFX grałem. Ogólnie Sin został stworzony, by chronić Dream Zanarkand, więc moze to to...
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

Sage pisze:I dlaczego na końcu Tidus znika.
Jaco pisze:Podobnie jak Zanarkand, był on częścią snu Fayth. I zniknął jak i ono.
hmm nie możliwe przecież jakoś Tidus był w FF X-2 czy to był tez sen Fayth ??
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Final Fantasy pisze:

Kod: Zaznacz cały

hmm nie możliwe przecież jakoś Tidus był w FF X-2 czy to był tez sen Fayth ??
Tego gniota nie biorę w ogóle pod uwagę XD
Durszlak

Post autor: Durszlak »

Witam.
Próbuje zdobyć Celestial Weapon dla Wakki. Niestety nie udało mi się nawet do tej pory otrzymać Atack Reels, pomimo faktu że rozegrałęm pona 30 meczy ligowych.
Dwie ligi wygrałem zaś pierwszą rozgrywaną w ogóle przegrałem (zdobyłem drugie miejsce). Gdy przegrałem pierwszy mecz w lidze zauważyłem że główną nagrodą w turnieju jest właśnie upragniony Overdrive. Lecz zdecydowałem że nie zacznę o niego walczyć gdyż byłem za słaby i obawiałem się porażki. Od tamtej pory Atack Reels nie pojawił się ani razu. Zauważyłem że gdy zapisze grę przed losowaniem i będę wczytywał to za każdym razem losowane są inne nagrody. Moje pytania brzmią: czemu nie mam jako nagrody Atack Reelsa i jak sprawić by był.
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

najlepiej zresetuj drużynę.Z tego co pamiętam to na samym dole pisze reset data.Jest wtedy 90% że wypadnie ci atack reels jako nagroda
Sage

Post autor: Sage »

Jaco pisze:A ma? Nie kojarzę _^_ Ale już dość dawno w FFX grałem. Ogólnie Sin został stworzony, by chronić Dream Zanarkand, więc moze to to...
No coś tam ma, coś co przypomina miasto.

Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Ciekawe, wcześniej tego nie widziałem, ale na miasto trochę za duże, myślę, że to coś w stylu czułka, :wink: ale ogólnie nie mam pojęcia.
Mosquito

Post autor: Mosquito »

Mam pytanie... Wie ktoś może jak zdobyć WingsToDiscovery? Słyszałem że trzeba wygrać wyścig z chocoba jednak wygrałem pare razy i dostawałem tylko potiony.

Proszę w miare o jak najszybszą odpowiedź :D
Z góry dzięki

Pozdro:P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”