FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

tomi998 pisze:A możesz to jakos udowodnic. Pare lat gram w ff7 i jakos nigdy sie z takim czymś nie spotkałem.
Bahamut pisze:Oryginał czy podróba ?
Jezu! Dajcie spokój z tymi pytaniami! Post to ewidentna prowokacja a User wykasowany...
Skyper

just help;P

Post autor: Skyper »

mam takie pytanko jestem juz w Wu-Tai a nie mam ze soba Yuzif da rade cos z tym zrobic czy musze zasuwac z powotem do tego lasu.....?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Masz dwa wyjścia. Yuffie to postać dodatkowa i nie musisz mieć jej wcale w drużynie, ale fajnie by było mieć, bo jest naprawdę niezła. I jeżeli jej nie masz to możesz potraktować miasto tylko jako centrum zakupów i znalezienia kilku przedmiotów. Ale bez niej ominie Cię niezły quest i zdobycie summon materii Leviathan. A jak chcesz ja mieć i to zrobić - wracaj do lasu, zdobądź ją i z powrotem do Wu-Tai, a quest rozpocznie się automatycznie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
warcrimer

Post autor: warcrimer »

ja mam dwa proplemy:
pierwszy dotyczy ancient forest - na samym końcu nie mogę znaleźć żaby, którą trzeba włozyć do roślinki, aby dostać się do jaskini po apocalypse. nie mam jej na danej planszy, a jak się zmienia planszę to Cloud traci to co ma w rękach [żaba/robak]. Jest na to jakieś rozwiązanie?

drugi dotyczy northern crater - czytałem w solucji że z northern crater można wrócić, ale gdy dochodzę w miejsce w którym spotykam się z resztą drużyny Cloud zeskakuje ze skały tak więc potem nie mogę wrócić... pozostaje tylko zejście w dół i jedna trasa do magic potów.

mam oryginalną grę, na patchu dla xp 1.4
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

warcrimer pisze:pierwszy dotyczy ancient forest - na samym końcu nie mogę znaleźć żaby, którą trzeba włozyć do roślinki, aby dostać się do jaskini po apocalypse. nie mam jej na danej planszy, a jak się zmienia planszę to Cloud traci to co ma w rękach [żaba/robak]. Jest na to jakieś rozwiązanie?
http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=21#%AFaby
warcrimer pisze:drugi dotyczy northern crater - czytałem w solucji że z northern crater można wrócić, ale gdy dochodzę w miejsce w którym spotykam się z resztą drużyny Cloud zeskakuje ze skały tak więc potem nie mogę wrócić... pozostaje tylko zejście w dół i jedna trasa do magic potów.
Nie wiem czy myslimy o tym samym miejscu - ale sprawdz dokładnie wejście na tą trase - na północy powinno być przejście do poprzednich lokacji - tamtędy się cofniesz. Chodzi mi o miejsce, gdzie masz na poludnie punkt zbiórki, na wschód Magic Poty a na północ właśnie "wyjście/wejście" powrotne. Potem już tylko wspinasz się do góry i spokojnie możesz wyjść na powierzchnie. Wduś przycisk [Select] jeśli masz problemy ze znalezieniem przejść ;)
wyzga

Post autor: wyzga »

Czy jak chce złapać wonderfull chcobo to muszę mieć jakiś specjalny greens, czy coś w tym stylu ? Bo nie umiem go złapać, a już chyba z 20 razy próbowałem i zawsze jest weak :? ( chodzi oczywiście o okolice Icicle willage ).
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie - nie trzeba nic prócz szcześcia ;)
wyzga

Post autor: wyzga »

A można się dowiedzieć ile wam to czasu zabrało ? Bo przed chwilą chyba z 15 chocobo złapałem i wszystkie weak :shock:
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

To nie zalezy od czasu. Moze w zlym miejscu szukasz... Nie z tej strony czy cos ;P Ja moglam raz tylko zlapac kurczaka i juz mialam wonderfull. Zalezy od szczescia, ale to dosyc dziwne, ze tyle juz ich zlapales i nadal nic...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

wyzga pisze:Czy jak chce złapać wonderfull chcobo to muszę mieć jakiś specjalny greens, czy coś w tym stylu ? Bo nie umiem go złapać, a już chyba z 20 razy próbowałem i zawsze jest weak ( chodzi oczywiście o okolice Icicle willage ).
Typ Chocobo zalerzy od potworów z jakimi się pojawia, jak tam się pojawi z dwoma zającami to jest to ten dobry
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

andchaos pisze:Typ Chocobo zalerzy od potworów z jakimi się pojawia, jak tam się pojawi z dwoma zającami to jest to ten dobry
Tak można tylko rozpoznać od razu jaki to chociabo - samo pojawienie się potworków/chocobo zależy od szczescia ;)
wyzga

Post autor: wyzga »

Ok mam już wonderfull chocobo. Teraz mam problem z zrobieniem górskiego/rzecznego :neutral: Mam tego wonderfulla i great chocoba ( z okolic rocket town ) i zawsze wychodzi mi normalny chocobo :? Great chocobo to facet i ma ,,uszlachetnienie'' A, Wonderfull chocoba to kobieta i ma ,,uszlachetnienie S.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Częściej wychodzą z Good <Midel> + Great <Rocket Town>.

Dobrze aby oba były na "S".

Z tymi co masz po 100 próbach może coś wyjdzie ;) Ale większe prawdopodobieństwo jest z Good + Great ;) - nawet jak są na "A" wyjdzie szybciej niż teraz...
Amar

Post autor: Amar »

W slamsah w midgar jak wracamy z Aeris do jej domu po drodze mozna wejsc do rury gdzie lezy jakis facet z tatuażem nr.2 (przypuszczam ze go tam nie ma po tym jak dowiadujemy sie o reuni). czy mozna mu pomuc ew. cos z nim zrobic?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Amar pisze:czy mozna mu pomuc ew. cos z nim zrobic?
Nie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”