FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Książę Aikka

Post autor: Książę Aikka »

Mam pytanie. Czy można pokonać Magic Pota z Northern Cave bez użycia elixir ? Bo właśnie na niego natknąłem i on tylko gimme elixir i 0 obrażeń, a elixirów nie mam.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Raczej nie bardzo... Ale jak mu dasz, to dostaniesz ładnie doświadczenia im AP do Materii, do pakowania bardzo się przydaje.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Książę Aikka

Post autor: Książę Aikka »

Jakbym miał to bym dał. Szkoda trzeba wracać sie do miasta po elixiry. dziękuej za szybką odpowiedź.

P.S Już znalazłem rozwiązanie. Rzuciłem na niego Cure3
Bilus616

Post autor: Bilus616 »

Hej! Mam problem w jednym momencie! Gdy jestem w Wutai na pierwszym cd i jest taki moment kiedy mam uderzyć w gong w altanie. Nie moge znależć tego gonga! Pomocy!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Wchodzisz do lokacji z Pagodą i od razu idziesz w lewo - tam jest taka altana właśnie po lewej stronie ekranu, wchodzisz po schodach i wciskasz przycisk akcji przy gongu - sprawa załatwiona :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Bilus616

Post autor: Bilus616 »

Nie mogę znaleźć tego gonga! Jak już nacisnęłem te dżwignie to wyszłem z tego budynku i niewiem co dalej! Jak wchodz do tej takiej altany to tam są same koty i nic sie nieda zrobić. Pomóż... :(

[ Dodano: Sro 06 Cze, 2007 16:30 ]
Udaj się w stronę Pagody. Nie wchodź do świątyni, tylko do altany po lewej stronie. Uderz w gong i skorzystaj z tajnego przejścia. Tak jest napisane w opisie. A ta pagoda to który domek? Ten co Yuffie zaprowadziła do niego? Cały czas prubuje i niemoge tego zrobić! :cry: Pomóżcie... :sad:

[ Dodano: Sro 06 Cze, 2007 16:52 ]
Wielkie THX za pomoc... :( :sad: :cry:

[ Dodano: Sro 06 Cze, 2007 17:35 ]
Ale mi to pomoc...<noobs>
Książę Aikka

Post autor: Książę Aikka »

Jak jesteś w Wutai to idź w lewo po mościkach az do save pointu. Przy save poincie idź w lewo długą trasą. Pagoda to ten wielki budynek na wprost. Po obu bokach są altana i budyneczek. W altanie trzeba przejść przez drzwiczki i walnąć w taką deske od gonga i przy altanie pokażą się drzwi.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Bilus616 pisze:Ale mi to pomoc...<noobs>
Cichaj noobie sam, 20 razy przejście VII ten tytuł zdejmuje :> Umiesz czytać? "Pagoda", duży, czerwony budynek, masz do niego iść, wejdziesz tam do lokacji nowej. I tam po lewo jest altanka widoczna z kilometra. Tam jest gong. Radzę zakupić okulary i najpierw samemu grę przejść, potem innych od noobów wyzywać.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Bilus616

Post autor: Bilus616 »

Hej! Myśle że znalazłem coś ciekawego...gdy szedłem do Wutai to zaatakowały mnie dwa jakby czarne psy(ten moment w grze kiedy Yuffie zabiera nam wszystkie materie) i gdy pokonałem je zwykłymi atakami to dostałem jakiś limit dziwny bo jak patrzałem to na stronie nie było go. Ten limit dostał Cloud a jago nazwa nosi Breakbouncer. O co w tym chodzi?? Pomóżcie...
Gargamel

Post autor: Gargamel »

jaki jest najszypszy sposób na zarobek kasy w gold saucer?
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

GP? Najlepiej jest wymienic u "konika" na samym poczatku(w tej czesci gdzie dojezdzasz kolejką) albo wyscigi chocobo.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ew. 20 zarabia się za każdym razem przechodząc gry w symulatorze łodzi podwodnej. Też łatwo i szybko.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
tomi998

Post autor: tomi998 »

Bilus616 pisze:Hej! Myśle że znalazłem coś ciekawego...gdy szedłem do Wutai to zaatakowały mnie dwa jakby czarne psy(ten moment w grze kiedy Yuffie zabiera nam wszystkie materie) i gdy pokonałem je zwykłymi atakami to dostałem jakiś limit dziwny bo jak patrzałem to na stronie nie było go. Ten limit dostał Cloud a jago nazwa nosi Breakbouncer. O co w tym chodzi?? Pomóżcie...
A możesz to jakos udowodnic. Pare lat gram w ff7 i jakos nigdy sie z takim czymś nie spotkałem.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Gargamel pisze:jaki jest najszypszy sposób na zarobek kasy w gold saucer?
Ja na samym poczatku, zanim Chocobos'ow wyhodowalam gralam w te mini gierki w jednym z 'tuneli' ;P Tak to Choboby ^^
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Bilus616 pisze:Hej! Myśle że znalazłem coś ciekawego...gdy szedłem do Wutai to zaatakowały mnie dwa jakby czarne psy(ten moment w grze kiedy Yuffie zabiera nam wszystkie materie) i gdy pokonałem je zwykłymi atakami to dostałem jakiś limit dziwny bo jak patrzałem to na stronie nie było go. Ten limit dostał Cloud a jago nazwa nosi Breakbouncer. O co w tym chodzi?? Pomóżcie...
Oryginał czy podróba ?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”