FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

avva

Post autor: avva »

mam pytanie o anime, bo zużyłam wczesniej magic sphere i teraz mi jej brakuje do odblokowania animy...po zabiciu Jumbo Flana ktory zostawia tez ta sphere tez sie nie da odblokowac....hmm.....chyba ze chodzi o inny skarb ??
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Moim zdaniem: pominęłaś jakis skarb w Świątyni. Jak wchodzisz do Baaj Temple to które lapki ci się nie świecą??

Besaid (Valefor) [ ] [ ] Bevelle (Bahamut)
Macalania (Shiva) [ ] [ ] Djose (Ixion)
Zanarkand [ ] [ ] Kilika (Ifrit)

to jest ułorznie lapek odniośnie Ukrytych skarbów w Świątyniach. Jak juz sie dowiesz gdzie coś opuściłas to poprostu tam wróć i to zabierz ;)
avva

Post autor: avva »

dzięki, to chyba będzie zanarkand, zaraz sprawdzimy :):)
Awatar użytkownika
/HerBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: czw 22 lut, 2007 00:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: /HerBu »

Żeby zdobyć Animę, wystarczy tylko otworzyć 6 skrzynek w każdej świątyni (w Bevelle robisz to zawsze wychodząc z Cloister of Trials). Nie ważne co zrobisz z zawartością tych skrzynek, możesz to wywalić w cholerę, ważne aby skrzynie były otwarte.
avva

anima

Post autor: avva »

co do skarbów zebyc dostać Anime, wydaje mi sie ze mam wszystko, ale jak wchodze do Baaj Temple..to dalej nie świeci mi sie pierwszy posag po lewej stronie...czy może mi ktos napisac jakie dokładnie skarby musze miec z kazdej swiatyni..bo nie mam pojęcia czego mi może brakować....................
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=8 sam/a sobie sprawdź.

Tak. Brawo. Nie masz tego z Zanarkand, bo do Zanarkand trzeba (zawsze) wrócić po skarb.

Jak zdobyć skarb? Pisaliśmy setki razy. Poszukaj sobie odpowiedzi.
avva

Post autor: avva »

dzieki a ja głupia cały czas myslałam ze chodzi o sun crest który dostaje sie po walce z Yunalescą :roll:
kantek

Post autor: kantek »

hmm kto wie jakie potwory zaliczane są do grupy "Fungus" ?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Funguar- Grzyb z Mushroom Rock Road
Thorn- Grzyb z Cavern of the Stolen Fayth
Exoray- Grzyb z Inside Sin
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
kantek

Post autor: kantek »

wielkie dzięki :)
Oblivion

Post autor: Oblivion »

Hej jestem nowy i nie jestem tak doświadczonym graczem jak wy :oops: nawstępie mam już kilka pytań:
1.czy udało wam się zrobić limit lulu na maxa????bo ja jakoś nie mogę więcej niż 8 :(
2.Zbierając skrzynki w Omega Ruins czy jest jakiś przedział czasowy na wykonanie tego questu???Bo mi przy 11 zniknęły ostatnie dwie ale nie wyskoczył potwór:( :( :(
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Oblivion pisze:1.czy udało wam się zrobić limit lulu na maxa????bo ja jakoś nie mogę więcej niż 8 :(
Po prostu trzeba napierdzielać ile wlezie kółeczka. Kilka razy udało mi się na maks, ale to faktycznie jest trudne jak cholera...
Oblivion pisze:2.Zbierając skrzynki w Omega Ruins czy jest jakiś przedział czasowy na wykonanie tego questu???Bo mi przy 11 zniknęły ostatnie dwie ale nie wyskoczył potwór:( :( :(
To nie jest na czas, tylko jest z góry ustalona kolejność, o ile się nie mylę jest losowe, musisz po prostu mieć fuksa i spamiętać kombinację.
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=64 - tu masz opis tego lochu i jak go przejść :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Oblivion

Post autor: Oblivion »

Dzięki Gweir ale ja korzystałem z opisu i chodzi oto że zebrałem wszystkie 8 skrzynek z poprzednich komnat a w komnacie tam gdzie są cztery otworzyłem dwie idę do 3 a tu znikają....nie wiedziałem o co chodzi nikt wcześniej nie pisał że jest to quest na czas :( A tak poza tym mam jeszcze pytanko odnośnie łapania stworów na MA..mam wszystkie tylko nie mogę znaleźć Ogrów na Calm Lands gdzie mogę je spotkać?????I czy przy scieżce zdrowia czy polecacie jakieś ułożenie spehrek na siatce czy całkowicie jest to obojętne???
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Oblivion pisze:Dzięki Gweir ale ja korzystałem z opisu i chodzi oto że zebrałem wszystkie 8 skrzynek z poprzednich komnat a w komnacie tam gdzie są cztery otworzyłem dwie idę do 3 a tu znikają....nie wiedziałem o co chodzi nikt wcześniej nie pisał że jest to quest na czas :(
Szczerze - nie wiem czy jest na czas, próbowałem kilka razy i udało mi się dosyć szybko zebrać wszystkie skarby, a skrzynki nie znikły... W każdym razie możesz zawsze wczytać save'a i jeszcze raz spróbować.
Oblivion pisze:A tak poza tym mam jeszcze pytanko odnośnie łapania stworów na MA..mam wszystkie tylko nie mogę znaleźć Ogrów na Calm Lands gdzie mogę je spotkać?????
Ogre na Calm Lands występuje najczęściej w okolicach gdzie najłatwiej natknąć się na Malboro - za Travel Agency, na północy lokacji, tak mniej więcej obejmując zasięgiem występowania całą górną, lewą ćwierć lokacji. Tam najłatwiej go łapać, ale ogólnie dosyć rzadko ryja pokazuje.
Oblivion pisze:I czy przy scieżce zdrowia czy polecacie jakieś ułożenie spehrek na siatce czy całkowicie jest to obojętne???
Jeżeli chodzi Ci o ogólne ułożenie przy pakowaniu postaci, to najlepiej nastukać na bossach z Monster Areny sfer atrybutów, kupić bardzo dużo Clear Spheres, użyć ich do wykasowania po nod'ów na siatce nie dających +4 do statystyki (z doświadczenia wiem, że najlepiej robić to na raz tylko z jedną statystyką), wrzucić w nie zdobyte sfery +4, aktywować je, sprawdzić jak wysoka jest statystyka u postaci z nimi aktywowanymi, jeżeli nie jest to 255, dorzucić odpowiednio dużo w wolne pola i aktywować do maksymalnej wartości. Potężne postacie w szybkim czasie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Znikają, bo otworzyłeś w złej kolejności. Czy to takie trudne do zrozumienia?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”