FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

masta pisze:Problem w tym, że do tej pory raczej słabo rozwijałem postacie
I dziwisz się, że masz problem?
masta pisze:ogólnie pogubiłem sie w tej siatce sphere grid
Bo pewnie zacząłeś od expert, a nie standard...
masta pisze:Np. Tidus zadaje ciosy po 300 dmg
I myślisz, że to wiele?

a) http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=41
b) Leć do Omega Ruins http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=64 i podpakuj postacie.
c) Najlepiej zacznij grę od nowa.
HHHSLK

Post autor: HHHSLK »

Witam.
Pierwszy raz gram w FF X, więc przepraszam za moją nieznajomość tematu.
Mam następujący problem:
Po walce z sanctuary keeperem i po scenkach z udziałem mojej drużyny należy udać się na góre- tak pokazuje czerwona strzałka. Niestety, kiedy dochodze do tej strzałki NIC sie nie dzieje, nie przechodze do następnej lokacji, zupełnie nic. Tak jakby tam była ściana. Gram w wersje NTSC (może to w tym problem?), taką jaką przywiozłem ze stanów wraz z PS2.
Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
/HerBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: czw 22 lut, 2007 00:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: /HerBu »

Po walce s Sanctuary Keeperem należy zjechać windą na dół, a następnie udać sie w niebieski portal, który znajduje się w Chamber of the Fayth. Po scenkach, musisz przejść przez drzwi i przygotować się na walkę z Yunalescą. To wszystko.
HHHSLK

Post autor: HHHSLK »

Chodzi o Sanctuary Keepera a nie Spectral Keepera, o miejsce przed wejściem do ruin Zanarkand, gdy cała drużyna idzie w ich kierunku (ruin), ja nie moge. (pojawia sie jakby niewidzialna ściana),
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie masz czasem pirata?

Jeżeli nie, to może płyta jest porysowana albo coś w ten deseń?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Podniosłes i obejrzałes sfere Yuny? :roll:
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
/HerBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: czw 22 lut, 2007 00:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: /HerBu »

Ups sorry, mój błąd :) . A co do sanctuary keepera, to tak jak wspomniał Myszaq, po prostu nie podniosłeś sfery, która wypadła Yunie.
Daniel Maczuga

Post autor: Daniel Maczuga »

Hej :) Sorka może mi ktoś wymienić wszystkie stwory z grupy Gigant?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Iron Giant -> Thunder Plains pólnocna część
Gemini A -> Inside Sin (to ten z mieczem)
Gemini B -> Inside Sin (to ten z maczugą)
HHHSLK

Post autor: HHHSLK »

Mieliście racje, chodziło o sfere :).

Mam pytanie.
Zajrzałem do opisu przejścia, pisze tam ze mozna zdobyc 30 wings of discovery w wyścigu Chocobo. Przeszedłem juz wszystkie konkurecje u trenera, nie dostal :(. W opisie przejscia pisze coś takiego:

Zdobycie Wings of Discovery na wyścigach Chocobo w Remiem Temple to również dobry pomysł, który mocno ułatwi ostatnie starcie.

Byłem w Remiem Temple i nie moglem tam znajezc zadnych wyscigow chocobo :( gdzie one są?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

HHHSLK pisze:Byłem w Remiem Temple i nie moglem tam znajezc zadnych wyscigow chocobo :( gdzie one są?
Masz Temple. Jak przechodzisz przez most masz dwie drogi. Droga w levo to droga do jednego chocobo, który tylko robi :"kweh". W prawo jak pójdziesz znajdziesz drugiego kuraka. "Zagadujesz" do niego i się ścigasz... Proste.
Antari18

Post autor: Antari18 »

Mam pytanie: Znajduję się przy ostatniej save sphere w grze. (przed ostatnią walką). Jeżeli polecę teraz Airshipem na Calm Lands (muszę zdobyć Wings of Discovery) to jak wrócę to z której save sphery będę zaczynał z tej przed walką z Seymour Omnis czy tej przed finalnym bossem? :P
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

teraz mozesz sobie eksplorowac swiat, zdobywac Celestial weapons itd. jak bedziesz chcial isc dalej to w menu airship'a, wybierasz lokacje sin i musisz przejsc ta lokacje od pocatku.
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Antari18

Post autor: Antari18 »

Jestem na wyścigach Chocobo koło remiem temple i chcę zdobyć Wing of Discovery. Wygrałem wyścig i jedyne co dostałem to Potion jak zdobyć wing of Discovery?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

O ile się nie mylę to musisz wygrać wyścig, a przy tym dotknąć chyba trzech tych belek czy coś w ten deseń
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”