FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

ROTeFeL

Post autor: ROTeFeL »

Mam nadzieję, że za to pytanie nikt mnie nie rozsmaruje po ścianie... :?
Chodzi mi o kwestię niedawno poruszoną, a mianowicie występy poszczególnych pań w epizodach... Czy zależy to od rozmów Tidusa z nimi czy traktowania ich podczas walk? Jeśli ktoś wie, które rozmowy, lub jakie działania podczas walk, jak wpływają na te "występy" to byłbym wdzięczny gdyby się tą wiedzą podzielił... :roll:
Pozdrawiam... :wink:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Zależy to od pytań, jakie czasami pojawiają się podczas rozmów z paniami, a konkretnie od odpowiedzi jakie się udziela i od tego, w jaki sposób, traktuje się je w czasie walki, czyli od tego która z nich jest najdłużej w zespole, ile razy Tidus ją leczy, używa przedmiotów anulujących statusy i tym podobne. A ten współczynnik spada, kiedy są przez niego atakowane. Współczynnik jest tajny, tak jak kompatybilność z Yojimbo.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tyle, że Lulu jest praktycznie od początku w zespole i często jest niezbędna, a Rikku pojawia sie późno i już taka niezastąpiona nie jest...
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Mam pytanie . Jestem w trakcie przechodzenia questu z motylami . Przeszedłem dwie trasy i połapałem wszystkie motyle na czas (nie było sceny z końcem czasu i Tidusem robiącym dziwaczne ruchy symbolizujące klęskę ) . Nie mam nigdzie nagrody . Czy kolejność tras ma tu jakieś znaczenie ?? Podczas przechodzenia jednej z tras raz złapałem czerwonego motyla , ale zdążyłem złapać wszystkie niebieskie . Czy ma to jakieś znaczenie czy liczy się tylko złapanie?
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=21 Jak masz tak, jak opisalismy, to powinieneś zdobyć.
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

W lesie są dwie trasy polowań, trzeba przejść obie - na tej drugiej nagrodą będzie właśnie Saturn Sigil.
Można je przejść w dowolnej kolejności czy w jakiejś konkretnej ?? Gdzie będzie ta nagroda ?? Kto mi ją da ??
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Wygląda na to że w dowolnej. Po złapaniu wszystkich z danej trasy pojawia się skrzynka, i tam jest nagroda.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

IzzY pisze:Po złapaniu wszystkich z danej trasy pojawia się skrzynka, i tam jest nagroda.
Jeśli można , proszę potraktować mnie jak kompletnego idiotę i napisać , gdzie będzie ta skrzynka i jak poznać , że ukończyłem daną trasę w całości ...
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Syriusz15 pisze:Jeśli można , proszę potraktować mnie jak kompletnego idiotę i napisać , gdzie będzie ta skrzynka
http://www.k-ff.com/Finalf10/Grafika/ps ... ly_map.gif - a na tą mapę patrzałeś? Hmmmm ... gdzie tu mogą być skrzynki? :shock: Naprawde ciężko je znaleźć :/ Podpowiem - gwiazdka w żółtym kółeczku :)
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Patrzyłem , tylko że po wykonaniu dwóch tras dalej w żadnym z tych miejsc nie mam skrzyni . Ehh trudno trzeba będzie się pomęczyć i pobiegać po lesie , ale od czego są ferie :D
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

jak przebiegniesz 1sza trase, cofasz sie do miejscaoznaczonego na mapce zoltym koleczkiem i zabierasz nagrode. idziesz dalej, przechodzisz 2ga trase i znowu sie cofasz po 2ga nagrode (rowniez jest oznaczona zoltym koleczkiem :))
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Dobra już przeszedłem . Na czym polegał mój błąd ?? Okazało się , że po zebraniu wszystkich niebieskich motylków , nie wolno opuszczać lokacji przed zabraniem nagrody . Jeśli z rozpędu wybiegniesz poza lokację to czeka Cię łapanko od nowa . Post adresowany do tych , którzy robią takie same idiotyczne błędy jak ja .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
T_U_R_B_O

Post autor: T_U_R_B_O »

kurcze ja też mam problem z statuami w Bajj temple :twisted: została mi tylko jedna której nie mogę aktywować. A mianowicie 3 po lewej stronie ( oczywiście licząc od wejścia do pomiejszczenia ) może ktoś mi poradzić co teraz mam zrobić??
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Tu jest schemat:
Besaid (Valefor) [ ] [ ] Bevelle (Bahamut)
Macalania (Shiva) [ ] [ ] Djose (Ixion)
Zanarkand [ ] [ ] Kilika (Ifrit)

Wróć do światyni, której posąg się nie zaświecił. Znajdź Destruction Sphere i odblokuj ukryty skarb.
T_U_R_B_O

Post autor: T_U_R_B_O »

Udało się wielkie dzięki :D :D teraz mam już Anime i Magus sister :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”