FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

k4jz3r pisze:teraz inne pytanko mam, posiadam 3*ziedrich i 2*ribbon, jest gdzies ukryty trzeci ribbon?
Ribbonów można mieć 99 - Morphuj Master Tonberry (northen Crater) lub Ho-chu na Monster Arena... :)
jalokim

Post autor: jalokim »

Witam. Mam problem z ostatnim limitem Tify. gram na tym pianinie juz z 2 tydzień i nic nie wypada (czasami 1 gil). co może byc nie tak?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

po 1) http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=7#Tifa - upewnij sie, że grasz dobrą kombinacje
po 2) Limit dostępny jest dopiero na 2 CD po przyłączeniu Clouda do drużyny...
Calameth

Post autor: Calameth »

Witam ..Mam problem z Kaystonem.. po Wutai.. i pokonaniu Lorda Godo udaje sie do tego domku w okolicach gongaga takiego samotnego..Ziomek w srodku mowie ze sprzedal Oownerowi Gold Soucera.. Dio. Ide tam do niego do muzeum kolo battle areny ale ani jego ani kamienia tam nie ma ?? co jest nie tak??
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

w GS udaj sie na Battle squarei idz w prawo di Dio's show room.gdy siegniesz po keystone Dio postawi ci warunek. nastepnie powalcz z potworami (nie musisz wygrac). po walce dostaniesz keystone
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Calameth

Post autor: Calameth »

tylko nie ma tego keystona tam.... i tego gostka tez nie ...
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

musi tam byc.......
masz orginal czy pirata???
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Calameth

Post autor: Calameth »

pirata...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

To żegnamy... Wsparcia dla piratów tu niet.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
jalokim

Post autor: jalokim »

kwazi pisze:po 1) http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=7#Tifa - upewnij sie, że grasz dobrą kombinacje
po 2) Limit dostępny jest dopiero na 2 CD po przyłączeniu Clouda do drużyny...

jestem na dysku 3 i gram cały czas ta melodie podana na stronie i delikatnie mówiąc pupa :( czasem tylko 1 gil, jaką kombinacje klawiszy graliście na Do? bo są podane dwie: [Cancel] i [UP+OK]
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

jalokim pisze:jestem na dysku 3 i gram cały czas ta melodie podana na stronie i delikatnie mówiąc pupa czasem tylko 1 gil, jaką kombinacje klawiszy graliście na Do? bo są podane dwie: [Cancel] i [UP+OK]
To może być spowodowane tym że :
- nie masz Tify w drużynie
- zbyt wolno wbijasz sekwencje klawiszy

Nie jestem teraz na 100% pewien ale chyba trzeba dla Tify posiadać wszystkie pozostałe limity, jeśli ich nie masz to to morze być równiesz powodem że otrzymujesz 1 gil zamiast Final Heaven
Ghostraw

Post autor: Ghostraw »

Witam

Mam tego typu problem, że nie mogę zdobyć Enemy skilla Big Guard. Beachplugi nie chcą go używać. Czy problem może w tym tkwić, że mam za wysoki lvl (60) ??
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Musisz użyć na nich komendy Manipulate i użyć Big Guard na sobie, kiedy pojawi się okienko ich komend. Wtedy dostaniesz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
arek_01

Post autor: arek_01 »

(iks) (kwadrat) (trójkat) (L1,trojkat) (L1,kwadrat) (iks) (kwadrat) (trojkat) (L1,iks) (kolko) (iks) (kwadrat) (iks). To jest prawidlowa kombinacja. Jezeli caly czas wyskakuje ci jeden gil to moze poprostu nie masz Tify w druzynie kiedy grasz na fortepianie?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kwazi 3 raz w tym temacie pisze:Steal: Master Tonberry, Gighee, Iron Man
Win: Dark Dragon, Staniv
Morph: Vlakorados, Harpy, Tonberry
Opcja "szukaj" sie kłania ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”