FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Heavely

Post autor: Heavely »

Skarb moze ci chodzic o sun crest ale sie troszeczke spuźniłeś była do zdobycia po zabiciu yunaleski .Teraz jedyną radą jest zabicie Dark BAhmunt
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Wichura pisze:Dzięki za szybką odpowiedź bo już miałem szykować opłatę dla yojimbo w celu pokonania DARK BAHAMUTA (według mnie to stracona walka :( a już musiałem stracić walkę w DARK VELFOREM)
Heavely pisze:Skarb moze ci chodzic o sun crest ale sie troszeczke spuźniłeś była do zdobycia po zabiciu yunaleski .Teraz jedyną radą jest zabicie Dark BAhmunt
Tru chodzi o Sun Crest? czy o te skarby co Anime odblokowują?
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Wichura

Post autor: Wichura »

Chodziło o te kwadraty :D dziękuję edytowałem post wyżej żeby nie powtarzać się za często ;) Dziękuję

CO ZA WSPANIAŁY DZIEŃ ... oprócz tego że zdobvyłem dwa ostatnie aeony dodatkowo zdobyłem celestial weapon dla Yuny a kończąc grę powiedziałem sobie " jeszczetylko meczyk w blitz ball i do lekturki łóżkowej" .... no i niestety się tak łatwo dnia się nie skończy bo do wygrania w turnieju jest ATTACK REELS DLA WAKKI :D wreszcie :D
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Heavely pisze:Simurgh Byl w dojse highroad z tego co pamietam :)
hmm jesli simurgh to ta taka jaszczurka to ta, pojawia sie na djose high, bardzo rzadko - ja polowalem na niego tak w polowie drogi.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Niee to taki ptak i ja go spotykałam najczęściej tam jak jest rozgałęzienie drogi (do Moonflow, Djose Temple i w stronę Mushroom Rock Road)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Syriusz15 pisze:To ptak ? To samolot ? Nie , to super pies :D ... Simurgh to ten duży ptaszek w na Djose .
Odkryłeś Hameryke -__-

Ja spotkałem bestje na rozgałęzieniu Djose-Moonflow - tam gdzie koleś z Chocobo stoi... Walczy się z nim średnio 1 na 10 walk :]
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

Witam

Mam problem w Baaj Temple z jakiej świątyni jest po lewej od początku posąg??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Daniel Maczuga

Post autor: Daniel Maczuga »

Witam musze sie przyznać ze jestem nowy jezeli chodzi o Final Fantasy wiec prosze o wyrozumiałość:) Mam problem tego typu ze doszedłem do Mt. Gagazet i na koncu spotykam Sanctuary Keeper. Próbowałem pokonać go naładowanymi Aeonami ale po wykorzystaniu przeze mnie Overdrive`a on ma 3 ruchy i używa tego perfidnego Curaga i po wykorzystaniu wszystkich Aeonów ma dalej HP 40000. Prosze pomóżcie mój e-mail danio873@wp.pl z góry dzięki:)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jesli nie możesz czegoś pokonać - podkoksuj drużynę - to uniwersalna zasada w FF ;)

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=41 co prawda tutaj napisane jest, że rzucanie Reflect'a nic nie daje - ale ja mam inne doświadczenia :) Boss jak głupek rzucał na siebie czary wspomagające odbijając je we mnie - czasem użył Dispel - ale rzadko :> Innymi słowy - rzuć na gada Reflect i zobacz co bedzie :)
Daniel Maczuga

Post autor: Daniel Maczuga »

Mozecie mi jeszcze powiedzieć jakie 10 stworzenie trzeba dostarczyc do Monster Arena z Calm Land i gdzie je mozna znalezć?? Mam już: Skoll,Nebios, Flame Flan, Shred, Ogre, Coeurl,Chimera Brain,Malboro.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Takie szare są co zamieniają w kamień musisz szukać ich występują w dwójkę chyba, że już je masz
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Daniel Maczuga

Post autor: Daniel Maczuga »

Eiko pisze:Takie szare są co zamieniają w kamień musisz szukać ich występują w dwójkę chyba, że już je masz

Te juz mam i latam po tej lokacji i nic nie moge innego znalezc :(
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

moja rada jest taka: chodzisz wszedzie i lapiesz wszystko. wtedy jest bezproblemowo. sprawdz tez zaraz przy przy wejsciu na MA. to mogabyc ( o ile dobrze pamietam) takie "pancerniki"
Ostatnio zmieniony sob 06 sty, 2007 14:27 przez Viking, łącznie zmieniany 1 raz.
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

To se poszukaj w bestiariuszu czego nie masz
Bo na Calm Lands chyba nie było ptaszków w FFX...
Zapomniałam co tam jeszcze jest XD :(
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”