FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Załadować grę trzeba od save'a - bo nie ma ich już jak się wyjdzie, nie resetują się. Trzeba to zrobić na raz, bo potem stracisz szansę.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Misiek

Post autor: Misiek »

Dziękuję bardzo... teraz przynajmniej wiem na pewno, że już nie będę mógł przejść tego zadania ;]
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Zawsze pozostaje uruchomić grę od nowa , albo od ostatniego możliwego save'a . Troszkę ćwiczeń i dasz radę
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

tali pisze:a nie mam zamiaru szukać odpowiedzi na to pytanie na wszystkich 130 stronach
polecam opanowac opcje SZUKAJ - tak na przyszłość. co do CoT Zanarkand, to musisz aktywować wszystkie białe kwadraty. Jest ich 7: 3 w pierwszym, mniejszym pomieszczeniu i 4 w tym większym
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
tali

Post autor: tali »

Very Thanks :D
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Z tego co pamiętam (wybacz ewentualny błąd ) to chodzi o to , że musisz aktywować w "tetrisie " wszystkie białe kwadraty .

[ Dodano: Sro 27 Gru, 2006 10:48 ]
Naprawdę nie wiedziałem , gdzie mam napisać tę informację , jednak napiszę Ją tutaj . Na stronce w dziale "przedmioty" jest napisane , że tylko fafnir zostawia light curtain po overkillu. Ja po moim kilkakrotnym przemierzeniu Thunder Plains wiem , że iron giantowi można ukraść light curtain . Proszę o zamieszczenie tego , ponieważ ułatwi to grę tym , którzy poszukują tego itemu , a nie dają sobie rady z fafnirem.
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

No dobra to moze mi ktos pomoze ze zczajeniem jednego elementu z fabuly...:
[hide]

Kod: Zaznacz cały

skoro Tidus i ten caly dream zanarkand byli tylko snem, to jak tam u nich wygladala sprawa z innymi miastami? Znaczy przeciez nie mogl istniec dla Tidusa tylko zanarkand, musial byc jakis swiat zewnetrzny? Byl gwiazda blitza to niby musialy byc drozyny z innych miast byc itd? Czy cos zle mysle?[/hide]
Ostatnio zmieniony śr 27 gru, 2006 16:01 przez Majin _uQuad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

CODE NIE HIDE BAKA ><

Kod: Zaznacz cały

&#91;quote="Majin _uQuad"&#93;skoro Tidus i ten caly dream zanarkand byli tylko snem, to jak tam u nich wygladala sprawa z innymi miastami? Znaczy przeciez nie mogl istniec dla Tidusa tylko zanarkand, musial byc jakis swiat zewnetrzny? Byl gwiazda blitza to niby musialy byc drozyny z innych miast byc itd? Czy cos zle mysle?&#91;/hide&#93;&#91;/quote&#93;
a) Nie ten dział.
b) Masz problemy -_-
c) Nic o tym się nie mówi. Równie dobrze te inne drużyny też mogły być z Zanarkand. Zanarkand to było (zapewne) swoiste państwo-miasto. Po co komu reszta świata.

TO NIE DZIAŁ od wyjasniania takich głupot.
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Psze Pani:
a) No to gdzie? Dzial FF10-12 nawet tematu nie ma o tej czesci? (chyba ze jestem slepy, co jest wysoce mozliwe). A w ogolnie o finalu tez nie bałdzo. Ze niby pomoc techniczna? :)
b)

Kod: Zaznacz cały

No mam, bo to przeciez kazdemu myslacemu czlowiekowi nie pasuje? &#58;P Żyja se w miescie i nie obchodzi ich nic dookola? plz? &#58;&#41; Chce wiedziec czy to jest jakos gdzies wyjasnione.
Mam okienko z odpowiedzia - chce zaznaczyc spoiler - mam do wyboru Hide i inne w tym to Code.. raczej bez myslenia wybiera sie to cale Hide? :P Tez mi to nie pasilo bo widzialem tresc, ale przyszlo mi na mysl, ze to przez to ze to moj post i sobie tak zostawilem ;] (tak, wychlostajcie mnie za to)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kurde tak dawno mnie tu nie było aż głupio mi Was prosić o pomoc XD Ale mam problema, a wiem, ze na pewno wiecie :D Chodzi o dark maguski Jak pokonać je każdą z osobna?? Tzn co trzeba zrobić, zeby była taka możliwość??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Eiko błagam nie zniżaj się do poziomu tych ludzi, którzy nie widzą opisu Krypty z tym związanego -_-

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=75
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ahaaaa soorry Go-Go mam stary opis wydrukowany to dlatego :oops: A w tamtej wersji nie jest to opisane jeszcze Ech no cóż bywa każdy zalicza gafy XD Ale dzięki za pomoc :*
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
alieruuu

Post autor: alieruuu »

witam ;) gdzie mozna znalezc Simurgh? prosze o dokladne miejsce wystepowania ;) bylo to juz w tym temacie ale chyba zniknelo ^^ doszedlem do 65 strony czytajac wszysciutko...ale juz mam dosyc xP z gory dzieki ;]
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
alieruuu

Post autor: alieruuu »

ehh...szukalem i wiem tylko ze Djose road... a nie wiem czy to jest to samo co Djose-highroad... ale wszystko na to wskazuje... i po 3 godzinach polowania nie mam zadnego... gdzies wyczytalem ze w drugiej czesci Djose road... ale gdzie jest druga czesc? idac do gory jest moonflow idac w prawo jest Djose-Pilgrimage Road... i gdzies jesce czytalem ze wystepuje w zaciemnionych miejscach... ale dalej nie mam >.< dlatego prosze o bardziej sczegolowa odpowiedz ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”