FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nemesis pisze:No chyba, ze ma się ogromny majątek (ileś milionów Gil) na Zanmato ;)
Wystarczy trzymać Yoimbo do Penance, (nie uzywać go w ogóle!) wtedy pierwszy jego atak to Zanmato, sprawdza sie, bo moj brat raz tak zrobil ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

gracz81 pisze:Mówię oczywiście o Zanmato, to oczywiste więc nie wiem z czego się tu śmiać?
No nie wiem czy to takie oczywiste. Nic o tym nie wspomniałeś.
gracz81 pisze:A co do Penance to można go przecież pokonać bez zbroi jednym ciosem
Zanmato? Gdzie?
gracz81 pisze:Zbroi nie trzeba mieć na sobie żadnej - wystarczy przecież tylko mieć bron z first strike, postać zmienić na Yune, przywołać kogo trzeba i próbować Zanmato do skutku resetując plejke:)
Jak kogoś bawi pójście na łatwiznę, to tak pewnie zrobi.

KONIEC OT.
gracz81

Post autor: gracz81 »

To wcale nie takie pójście na łatwiznę bo kasy trochę trzeba uzbierać... Złożenie nowych zbroi specjalnie do Penance to też czas (def+20%) a wielu ma go mało. A poza tym po co sobie utrudniać życie? Jeżeli coś można zrobić łatwiej i da to taki sam efekt (penance dead) to po co sobie utrudniać? Jak widzisz coś w sklepie w cenie X a w innym X-5% to chyba wybierzesz to drugie?
Btw. Nie musiałem pisać , że "wystarczy go zabić jednym ciosem - ZANMATO", tylko debil by sie nie domyślił ;) albo osoba początkująca w FFX.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Na Zanmato nie trzeba miec kupe forsy. Mi kiedys zrobil za 10 gil :P to jak loteria - raz zrobi, raz nie ^^" rob co chcesz, ale lepiej byloby miec satysfakcje z walki moim zdaniem, a nie "aby przejsc", rownie dobrze mozesz kody wpisac i pokonac go :P - taka roznica moim zdaniem. Zeby postacie zadawly obrazenia ponad 9999 to musisz miec zalozone na bron break limit... Inaczej nawet jak bedziesz mial 255 strength - nie zabierze ci wiecej niz 9999.
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Jak nauczyć się Jecht Shota 2 ??
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mieć wyuczone Tidusem wszystkie Key Techniki i wygrać go w turnieju, jeśli jest nagrodą.
Misiek

Post autor: Misiek »

Czesc... mam jedno pytanie, owszem, szukalem dpowiedzi na forum, ale po kilkudziesieciu stronach juz dalem sobie spokoj. Chodzi o to ze po pokonaniu Yunalesci nie wzialem Sun Crest'a, wracam w to miejsce jednak jestem (o wieeele) za slaby zeby pokonac dark behemuta... sprawe utrudnia fakt ze nie wiem czy rozmawialem z M. Miką po uzyskaniu airshipa (bo chyba zaczalem zdobywac celestiale), myslalem ze jak z nim pogadam to mi sie te wszystkie swiatynie pootwieraja... jednak bramy Bevelle sa zamkniete... i wlasnie nie wiem co robic... z gory dzieki

p.s. lepszej strony polskiej o ff nie ma... gratulacje
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Z tego co wiem ( bo ja tu tylko sprzątam ) to niemożliwe jest porozmawianie z Maesterem Miką po uzyskaniu airshipa . Co do dark bahamuta : wybierz się do omega ruins i trenuj , trenuj i jeszcze raz trenuj .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Misiek

Post autor: Misiek »

Yhymm... skoro tak mowisz, tak chyba jest... dobra, dzieki
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jeżeli nie miałeś ostatniej scenki z Miką, tej z

Kod: Zaznacz cały

jego samoodesłaniem się
to chyba znaczy że ominąłeś jakąś rozmowę na Airshipie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Misiek

Post autor: Misiek »

Heh, ale chyba nie moze to byc nieodwracalne... w kazdym razie, nie wiem co robic, takze pomozcie plz :P
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Misiek pisze:sprawe utrudnia fakt ze nie wiem czy rozmawialem z M. Miką po uzyskaniu airshipa (bo chyba zaczalem zdobywac celestiale), myslalem ze jak z nim pogadam to mi sie te wszystkie swiatynie pootwieraja... jednak bramy Bevelle sa zamkniete... i wlasnie nie wiem co robic... z gory dzieki
Po uzyskaniu Airshipa należy pogadać z Yunie blisko wyjścia na zewnętrzny poklad statku - ona wpadnie na pomysł aby odwiedzić Mikę. Wtedy leć do lokacji Highbridge. Trzeba się cofnąć do miejsca, gdzie walczyło się z Seymourem - scenka powinna być automatycznie - można tam lecieć zaraz po tym jak dostanie sie Airshipa, aby ruszyć się w fabule i aby przestano za nami biegać z krzyżykiem i czosnkiem :]
Misiek

Post autor: Misiek »

A powiedzcie mi jeszcze czy skrzynki w Omega Ruins sa, ze tak powiem, "jednorazowe"? W sensie ze jak sie opusci lokacje to sie nie "resetuja"?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Misiek

Post autor: Misiek »

Wszystko ładnie, pięknie Pani Redaktor, ale w opisie nie jest napisane, że jeżeli nam sie nie uda i skrzynie znikną, to powinniśmy ZAŁADOWAĆ grę od sejva przed skrzyniami, czy też wystarczy OPUŚCIĆ ruiny i po powrocie skrzynie będą "od nowa", że się tak wyrażę... dziękuję z góry, proszę o wyrozumiałość :/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”