FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Musisz w każdej z Cloister Of Trails zdobyć Destruction Sphere żeby Ci zaliczyło i dało przejść do Animy. Jeśli nie zdobyłeś w Bevelle, to się nie bój, jest zaliczone i tak. Ale do tych niezdobytych musisz się cofnąć i to zrobić. Problemem teraz mogą być Dar Aeon'y niestety.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
lucyfer

Post autor: lucyfer »

Gveir dzieki ale ? w Baaj Temple Aby można było aktywować statuę trzeba było odnaleźć skarb w Cloister of Trials to ja mam tylko czesc bo aktywowałem 4 i co dalej jak zdobyc reszte gdzie wrócic???? :sad:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Masz wrócić do tych Cloister's, w których NIE zdobyłeś Destruction Sphere. Pamiętasz może w których zdobyłeś? To wróć do tych, w których tego nie zrobiłeś. Tu masz wszystko wyjaśnione - http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Przejdź się do wszystkich Cloisterów po kolei i sprawdź, czy w którymś masz jeszcze cos do zrobienia. Wejscia do cloistera w Macalanii będzie strzec Dark Shiva, a wejścia do Besaid- Dark Valefor. Jeśli miałeś to nieszczęście i nie zdobyłeś destruction Sphere i skarbu w tych dwóch miejscach, musisz najpierw pokonać te Dark Aeony ( a do łatwych nie należą) .
Zreszta, na Krypcie przy opisie Animy jest schemat:
Aby można było aktywować statuę trzeba było odnaleźć skarb w Cloister of Trials. Jeśli tego nie zrobiłeś/łaś to musisz wrócić do danej świątyni i ukończyć łamigłówkę. Świątynia Bevelle jest zawsze aktywowana, ponieważ nie da się do niej wrócić.
Oto schemat:

Besaid (Valefor) [ ] [ ] Bevelle (Bahamut)
Macalania (Shiva) [ ] [ ] Djose (Ixion)
Zanarkand [ ] [ ] Kilika (Ifrit)
Gveir pisze:Jeśli nie zdobyłeś w Bevelle, to się nie bój, jest zaliczone i tak.
NIE MOŻNA w Bevelle opuścić Destruction Sphere ani nie zdobyć skarbu, bo przecież dopiero po ich zdobyciu możemy się stamtąd wydostać. Destruction Sphere służy nam do odblokowania sobie wyjścia z tego cloistera, tak więc statua oznaczająca Bevelle zawsze jest aktywowana.
wladziu

Post autor: wladziu »

witam ...

mam pytanko odnośnie Macalania WOODS - lake road

jest tam potworek który "absorbs all spells except its weakness ... " czy cos w tym stylu i nie bardzo wiem co jest jego slabym punktem ... moglby ktos wesprzeć radą ?

dla dokladności: w lake road Auron chce cos pokazac temu głównemu bohaterowi ... i rozcina swoim mieczem te krzaczory oblodzone aby sie dostac do owego miejsca gdzie zaczyna sie walka

pozdro
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

wladziu

Post autor: wladziu »

łał ... pełna solucja, dziękuję bardzo i sory ze nie dalem rady tego znaleźć i od razu pytałem na forum

pozdro
tidus13

Post autor: tidus13 »

Mam problem z bitzball nie moge go włączyć wyskakuje mi taki błąd :!:
the basaid aurochs are not at full strenght.you need more mambers to partici pate in bitzball. co to znaczy. POMOCY!!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

KAIN ile mam prosić? Nie pomagasz, to się nie odzywaj -_-

To znaczy, że pewnie kogoś wywaliłeś i nie masz dość zawodników.
Gdzie kupić zawodników? Masz podana pełna listę na naszej stronie. dośc razy Ci linka podawaliśmy.


I Tidus... nie zapracuj sobie na kolejne 3 warningi, bo jak założysz 3cie konto, to Ci je usuniemy. To tak na przyszłość.
gracz81

Post autor: gracz81 »

Witam,

Nie znalazłem odpowiedzi na to więc zapytam:
Czy coś daje złapanie WSZYSTKICH potworków w liczbie 10 szt.? (MA)
W opisie krypty pisze, że tylko niektóre trzeba złapać po 10 szt. (np. z grupy Giant) ale nie pisze czy złapanie wszystkich rodzai po 10szt coś daje?

Dzięki za odp.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

gracz81 pisze: Czy coś daje złapanie WSZYSTKICH potworków w liczbie 10 szt.? (MA)


daje to na przyklad mozliwosc walki z Nemezis'em - 10 000 000 hp
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
gracz81

Post autor: gracz81 »

"Nemesis - za złapanie wszystkich stworów z wcześniejszych aren i pokonanie wszystkich bossów (Master Sphere x10)"

Cytat z krypty - tam nie pisze nic że 10 szt. KAŻDEGO stworka trzeba złapać - jesteś pewien? Pisze, że trzeba złapać po 5 szt, z każdego stwora żeby odblokować ultime. Odpowiedźcie ktoś kto jest pewny na 100% bo nie chce później wracać z powrotem i "dozbierywać" do 10szt. każdego stwora.

Acha - miałeś racje:

"Conditions: Capture 10 of each monster, and beat all of the bosses at the
Monster Arena."

Dzięki...
kfksi

Post autor: kfksi »

Siema jestem tu nowy i mam pare pytań

1. Skąd wziąść dużo kasy????

2.Gdzie znaleśc "pustą" zbroje,żeby tam wsadzić ribon itp.

3. Jak sie robi break hp limit bo umnie w customize tego ni ma ;(

4.Czy jak raz po zebraniu 3 wilków każdego rodzaju wziołem,że nie będe walczył to już nie mgoe do tej walki wrócić??

5. CO to jest qick pocket bo zaraz to zdobęde????

z góry thx za odpowiedzi
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kfksi pisze:1. Skąd wziąść dużo kasy????

2.Gdzie znaleśc "pustą" zbroje,żeby tam wsadzić ribon itp.

3. Jak sie robi break hp limit bo umnie w customize tego ni ma ;(
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=76
kfksi pisze:4.Czy jak raz po zebraniu 3 wilków każdego rodzaju wziołem,że nie będe walczył to już nie mgoe do tej walki wrócić??
Oczywiście, że nie... Możesz walczyć nieskończoną ilość razy z potworami, które złapałeś/tymi ze Species Conquest/Area Conquest/Original Creations... :roll:
kfksi pisze:5. CO to jest qick pocket bo zaraz to zdobęde????
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=84

Następnym razem zajrzyj wpierw do zasobów Krypty zamiast pytać -__-'
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

kwazi pisze:
kfksi pisze: 4.Czy jak raz po zebraniu 3 wilków każdego rodzaju wziołem,że nie będe walczył to już nie mgoe do tej walki wrócić??


Oczywiście, że nie... Możesz walczyć nieskończoną ilość razy z potworami, które złapałeś/tymi ze Species Conquest/Area Conquest/Original Creations... :roll:
Z tą tylko różnicą, że pierwsza walka jest za darmo, a potem musisz płacić (od 5 do 25 tys. gil)
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”