FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

kórcze mysle i mysle i nic mi nie wychodzi :(
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Final Fantasy pisze:kórcze mysle i mysle i nic mi nie wychodzi :(
może myslisz troche za krotko ? sadzac po szybkosci dodatkow do postow itp - nawet nie masz czasu spojzec na opis przejscia gdzie takie rzeczy jak kod do sejfu, sposob wprowadzania i rozne probelmy tego typu sa szczgólowo opisane

generalnie pykasz w prawo do czasu 1 liczby, potem w lewo do liczby itp - zadnego zerowania itp - zatrzymujesz sie na 4 liczbach i gotowe
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

ale to nie morzliwe z 36 na 0 z 0 na 97 z 97 na 0 0 na 59

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 20:47 ]
hyba rze jest??

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 20:49 ]
to jest morzliwe??
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Final Fantasy pisze:ale to nie morzliwe z 36 na 0 z 0 na 97 z 97 na 0 0 na 59

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 20:47 ]
hyba rze jest??

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 20:49 ]
to jest morzliwe??
buhahahaha dawno sie tak nie usmialem. stary poczwicz ortografie. i obadaj linka wyzej, tam jest wszystko napisane.......
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

nie to nie jest mozliwe - nikt tego fragmentu gry nie przeszedl ;(

zato mozna sie nauczyc ortografii

tutaj masz fragment FAQ:
3. Jak otworzyć sejf w Nibelheim?
Z listów jakie od Was dostaję wynika, że otworzenie sejfu to jedna z najtrudniejszych rzeczy w całej grze. Nie jest to jednak trudne, gdy przestrzega się kilku zasad. Oczywiście trzeba znać kombinację: 36 w prawo, 10 w lewo, 59 w prawo i 97 w prawo. Liczby w niej podane są liczbami, które należy ustawić na wyświetlaczu - nic więcej nie kombinujemy. Podczas ustawiania kolejnych pozycji należy pamiętać o właściwym kierunku. Jeśli zdarzy się, że przekręcimy za mocno i miniemy żądaną liczbę, nie możemy się "cofnąć" i poprawić. Zatem jedyną trudnością jest czułość i prędkość przewijania licznika.
TO znaczy :
krok 1: naciskasz stralke w prawo az dojdziesz do liczby 36
krok 2: naciskasz strzalke w lewo az dojdziesz do liczby 10 (36-10 znaczy sie 26 oczek w lewo)
krok 3: naciskasz strzalke w prawo az dojdziesz do liczby 59 (znaczy sie 49 ocek w prawo)
krok 4: naciskasz strzalke w prawo az dojdziesz do liczby 97 (znaczy sie 38 oczek w prawo)

i koniec
nastepnym razem czytaj opis przejscia, faq i szukaj na forum - bo ludzie zaczna Cie ignorowac !
Ostatnio zmieniony pt 17 lis, 2006 12:33 przez theodolit, łącznie zmieniany 1 raz.
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

hej pomórzcie jak to trzeba wpisywac?? bo wszystko wychodzi mi na źle czy to trzeba zerowac np 0-36-0-90 tak??

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 21:07 ]
acha thx

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 21:20 ]
thx !! udalo sie

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 09:06 ]
a czy Vincenta morzna poznac po pójsciu do Biblioteki :?: :?: :?:

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 09:30 ]
a i jeszcze jedno kogo pierw sie Zdobywa Kujate czy Lewiatana??
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

>_< Polecam najpierw zainstalować najnowszego Firefoxa ze sprawdzaniem pisowni, bo te Twoje ortografy kaleczą nasze oczy.

Z Twoich postów można wywnioskować,że nie starasz się nawet czytać rozmów i wskazówek w samej grze, albo nie wszystko rozumiesz- w takim wypadku weź do ręki słownik angielsko-polski i wspomagaj się solucją. Nie musisz z każdą pierdołą przychodzić tutaj.
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

Ale mam problem bo na opisach przejścia pisze że droga jest podobna jak z opowiesci Clouda ale jak ja ide to nie jest podobne bo po drodze na poczatku jest taka jaskinka na dole pod nogami i cos sie świeci co to da sie tam wejsc?? A i jeszcze jedno bo jak ide to wchodze tam gdzie jest ten reaktor to za reaktorem sa takie drzwi wyjsciowe to ja nimi przychodze do tego reaktora i widze tył reaktora a nie przód. Sorki za moja ortografie :oops:
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Jak na moj gust to nie czytasz ze zrozumieniem!

tak umiejetnosc czytania, a rozumienia tego co sie czyta to sa dwie odrebne kwestje.

znowu zacytuje opis przejscia:
Idź do kolejnej lokacji. Długa droga po zboczu góry zaprowadzi cię do reaktora, który pamiętasz ze wspomnień Clouda. W środku nie da się nic zrobić, za to po wyjściu z reaktora udaj się za niego, gdzie znajdziesz drzwi prowadzące do pomieszczenia z rurami. Teraz możesz już opuścić cały kompleks górski Nibelheim i wyjść na mapę świata. Obchodząc góry dotrzesz do Rocket Town.
naprawde nie wiem o co Ci chodzi - w reaktorze nie ma nic do zrobienia - a te drzwi, ktore widzisz to sa drzwi do przejscie ....

ps. Zauwaz ze jest to gra RPG, ktra z zalozenia wymaga cierpliwosci, a jak widze poswiecasz tyle czasu na rozwiazanie problemow, ze pewnie nawet dialogow nie zdazysz przeczytac

ps.2 . moze czas jeszcze odstawic gry anglojezyczne typu ff i pobawic sie troche w platrofmowki, bo poza technicznym 'zaliczeniem' FF w ten sposob niewiele satysfakcji z gry bedziesz mial

Piotrek
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

kiedy final fantasy 10 przeszlem

Ivy: :573: "..mam cierpliwośc, mam cierpliwość... ^^"

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 13:47 ]
gdzie jest pomieszczenie z Rurami ??

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 13:49 ]
Sorrki Cofam

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 14:08 ]
trzeba zwiedzać Reaktor w Nibelhim??
Ostatnio zmieniony pt 17 lis, 2006 13:04 przez Final Fantasy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

trzeba w reaktorze sciany na zielono pomalowac

wyglada na to, ze trzeba pisac rownowaznikami zdan, gdyz wypowiedz dluzsza niz 4 wyrazy jest niezrozumiala .....


po raz 54 "czytaj opis przejscia' (ze zrozumieniem) - tam na wszystykie Twoje pytania znajdziesz szczegolowe odpowiedzi.

ew poszukaj gdzies bardziej szczegolowego opisu, wydaje mi sie ze gdzies widzialm takie gdzie kazda lokacja jest szczegolowo opisana :)
Piotrek
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

jak moge dojsć do Roket Town prosze o szybka odpowiedź lub przeslanie mapki z pokazanie jak przejsc z góry dzięki :) :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

TU masz opis - WSZYSTKO w nim pisze, poczytaj go w końcu http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=18
Musisz przejść Góry Nibel i Reaktor, żeby tam się dostać i obejść góry po wyjściu - tam jest Rocket Town.
TU masz mapę - i nie pytaj więcej bez zaglądania do opisu z Krypty, PROSZĘ, tam wszystko pisze - http://img297.imageshack.us/img297/4731/mapaswiataff7wr5.png
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

kórcze ale nie moge sie dostac na drugi brzeg bo zasłania góra i nie przejde ja do Krypty zagladałem 5 razy i dalej mi nie wychodzi :(

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 18:00 ]
bo właśnie nie moge się tam dostać prubuje i prubuej i nie wychodzi :(

[ Dodano: Pią 17 Lis, 2006 18:01 ]
P.S *prubuje
tam gdzie ty zaznaczyłes nie moge sie dostac
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

To przejdź przez góry, przez Reaktor w Nibelheim, pokonasz bossa Materia Keeper, wyjdziesz na otwartą przestrzeń i idź tak mapą jak zaznaczyłem. Spróbuj. I zrób wreszcie coś sam -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”