FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Prrzy nim żywe tarczy nic nie dają. Game Over niezałeżnie od okoliczności - gorsze od Zanmato czy Delta Attack (btw dobre bytanie do quizu poszło właśnie do diabła)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

racja zapomnialem...jak ja pamietam nie mialem problemu z nim...slaba paka i tyle.albo ze 3 dark matter.a moze odpowiedz na moje pytanie jesli wiesz.dzieki
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

To chodzi ci o Sun Crest, to są takie urwane schodki na górę w miejscu walki z yunalescą, chyba po lewo od schodków którymi się tam wchodzi. Najlepiej zrobić to po walce z Yunalescą, bo później trzeba będzie ubić Dark Bahamuta by się tam dostać.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
adrianek418

Post autor: adrianek418 »

a jesli pojde do omega ruins to jak długo będe musiał walczyc żeby mi zabierali duzo obrazeń? bo narazie to mi zabierają tak około 3000obrażeń!!
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Żeby zadawać dużo obrażeń musisz podpakować Strenght. Najlepiej idź na Monster Arena i walcz z Jagernautem (czy jakoś tak) który zostawia Strenght Sphery po śmierci.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

sorki dark_raven, ale na MA z Juggernautem przy dmg 3000 nie ma on szans. nich sobie chodzi w kolko i rozwala szeregowcow, az sie troche podpakuje.
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
SMierc

Post autor: SMierc »

Jeżeli chcesz żeby np: Auron zabierał ci po 9999 non stop
To wystarczy że będzie miał jakies 80+ Siły.
Jeżeli chcesz natomiast żeby LuLu zabierała ci po 9999
To wystarczy że bedzie miała Magic na 70+

Jeżeli masz AirShipa to poleć sobie do Zanarkand Ruins
Tam powinienes szybko nabic troche AP.
Albo idz na Sanubia Desert na wyspie Bikanel
I tam walcz z Wielkim Robakiem ( nie pamietam jak sie nazywa )
Albo z Cactuarami.
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

wielkie dzieki ale i tak musze juz zabic tego zbira...ma 4miliony energii i impulse...trzeba byc ostroznym:)narazie mu nie daje rady ale juz mam cw wakka i auronem:)wakka jest dosyc silny ale auron nawet mu nie zabiera 9999::)nic,trzeba cwiczyc:)jeszcze raz dzieki.[shadow=indigo][/shadow][glow=cyan][/glow]
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Jeśli musisz zmagać sięz z Dark Bahamutem , to koniecznie zapoznaj się z artykułem o superherosach z krypty a potem z opisem dark aeonów, tylko zamiast Tidusa weź Rikku. (Bo po co ci tidus bez cw,za duzo zachodu by stworzyc cos podobnego)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

rozumiem ze mi nie jest potrzebny tidus ale jako jedyny on ma 30000hp!i on zna wszystkie magie oprucz ultima...zapoznalem sie juz z dark bachamutem i juz walczylem ale zakazdym razem zabil mnie niespodziewanie mega flael (cos takiego:)).musze pocwiczyc auronem bo on ma cw.jak myslissz,wygram jak zabieram mu po 25000damage jedna pilka wakki przy archnois attack? wiem tyle,musze troche pocwiczyc na monster arena:@
Final

Post autor: Final »

Przeszedłem FFX dawno i jakoś z nikim i nigdzie nie miałem problemów z bossami.Teraz jakoś przeszedłem blitzballa(miałem w końcu to szczęście i wygrałem puchar choć wiem że nic to nie zmienia :p).I moim zdaniem jak nie umiem pokonać bossa to:
-próbuje aż mi się uda
-napełniam lv
-znowu próbuję
-napełniam lv

I tak aż go pokonasz pamiętaj taże że ważne są aeony ponieważ kazdy boss ma raczej jakiś silny atak i kiedy go będzie chciał wykonać wezwij najsłabszego aeona który atak będzie wykonany na nim :p.A jak boss będzie inny to pakuj, pakuj i jeszcze raz pakuj(używaj czary, szukaj najlepszych broni, używaj czego się da i przede wszystkim dużo się lecz "curą" lub "curagą" a jak by dało załatwić jeszcze lek odnawiający MP to za pierwszym razem).Lub też jest taki który służy do odbijania czarów od bohaterów(boss rzuca, odbija się i trafia do niego, tylko że potem problem z leczeniem bo też się odbije).

P.S-lepiej sam go pokonać niż szukać opisu
sliwkacz

Post autor: sliwkacz »

Co trzeba zrobic zeby na Sanubia Destert znikly piaski uniemozliwiajace zejscie w dol doliny??
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

tak,masz racje co do tego jednak.ale akurat rikku jest u mnie najslabsza i zabiera 200 na potworki w pierszej planszy:)
startuje z takim skladem
-wakka
-auron
-yuna
-rezerwa-tidus
inacze nie mam sans poprostu.troche potrenuje albo uzbieram 60 dark matter i dam tidusowi.
co sie lepiej oplaca-hit expander czy ribbon?

[ Dodano: Sob 04 Lis, 2006 16:26 ]
kto mi powie gdzie jest moonflow arena?
Michał

Post autor: Michał »

SIEMA MAM PROBLEM BRAKUJE MI JEDNEGO POTWORA W MONSTER ARENIE W SUNKEN CAVE POWIEDZCIE MI O KOGO CHODZI LUB JAK GO ZDOBYĆ PODOBNIE MAM NA THUNDER PLAINS I O CO DOKŁADNIE CHODZI O POTWORY ZE SPECIES CREATIONS PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

CAPSLOCK CI SIĘ ZACIĄŁ CZY CO?
W Sunken Cave zapewne brakuje Ci Tonberrego, jest on na samym końcu jaskini i bardzo rzadko wyskakuje. Na Thunder Plains- nie mam pojęcia, powiedz które pole od góry, to będę wiedział i pomyślimy.
ja nie tak dawno pisze:Żeby odblokować potwory z SC, musisz złapać po kilka sztuk każdego potwora z danego gatunku.
To znaczy że żeby odblokować n.p. Jumbo Flana musisz złapać po 5 sztuk każdego Flana.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”