FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

nawet jak zawaliles ten quest, to sie nie przejmuj, mozna przy nim nerwy stracic anie warto spedzac calego dnia dl glupich 99 warp sphere
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
ringer

Post autor: ringer »

Dzięki za szybką odpowiedź. Niestety save'a nie mam, więc Warp Spheres trzeba będzie zdobyć bardziej czasochłonnym sposobem...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Velna pisze:Raczej po odblokowaniu ultima buster`a (złapaniu wszystkich stworów po 5.)
Sorki, odwołałem się bezpośrednio do tego co pisze na Krypcie, Nemesis zresztą też i to właśnie u mnie zadziałało.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
dead-man

Post autor: dead-man »

Witam,

1. czy jest jakiś łatwy sposób na pozyskanie 'wings to discovery' ? Ten z opisu odpada, za słabych mam hipków co by ze stworami z areny się mierzyć. W ogóle moja sytuacja jest taka, że wakka, auron i tidus mają powyżej 120strength i 9999 hp, kimahri ok 80 strength i 7700 hp. Reszta ekipy jest raczej słaba. Potrzebuję 'wings to discovery' żeby zarzucić 'break hp limit.

2. Jak mogę zdobyć bronie z właściwością double/triple ap ? Mam tylko jeden miecz z tą właściwością 'ascalon' dla tidusa, ale pojęcia nie mam, w którym momencie ją zdobyłem.

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

dead-man pisze:Ten z opisu odpada, za słabych mam hipków co by ze stworami z areny się mierzyć.
To podpakuj.
dead-man pisze:Potrzebuję 'wings to discovery' żeby zarzucić 'break hp limit.
" bribe 540 000 gil Malboro za 4 sztuki"
dead-man pisze:2. Jak mogę zdobyć bronie z właściwością double/triple ap ? Mam tylko jeden miecz z tą właściwością 'ascalon' dla tidusa, ale pojęcia nie mam, w którym momencie ją zdobyłem.
Trochę wysiłku, menszczysno.
Poczytaj o Celestalach, bo Wakki takowy posiada...i Kimahri'ego...i Yuny... i Rikku...
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=58
Double AP Megalixir x20
Triple AP Wings to Discovery x50

Jak zdobyć, też opisane mamy.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Nemesis pisze:" bribe 540 000 gil Malboro za 4 sztuki"
Od 2 do 4 sztuk. Nie zawzse wypadają 4.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
putragenio

dwa pytanka

Post autor: putragenio »

Witam, chciałem zebrać celestical weapons ale coś mi nie idzie, np. ominąłem po zabiciu yunalescy (nie pamietam jak sie pisze) sun crest i tera zjak po nigo ide to musz epokonac dark bahamuta(bez szans) nie ma innej drogi zeby to zdobyc? jakie jeszcze współrzędne mozna wpisać w airshipie oprócz omega ruins oraz baaj temple, z gory dzieki (mam nadzieje ze nie powtorylem sie z pytaniem gdyz cos mi nie wyszlo korzystanie z wyszukiwania)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie ma innej drogi żeby zdobyć Sun Crest :sad:
A współrzędne na pewno są gdzieś na Krypcie
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

putragenio pisze:ominąłem po zabiciu yunalescy (nie pamietam jak sie pisze) sun crest i tera zjak po nigo ide to musz epokonac dark bahamuta(bez szans) nie ma innej drogi zeby to zdobyc?
Jeśli nie możesz pokonać normalnie, to spróbuj przy pomocy Yojimbo i jego Zanmato. Aeon musi być wtedy w trybie Overdrive, a ty powinieneś wywalić na niego niezłą sumkę żeby zechciał wykonać ten atak.
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=61
putragenio pisze:jakie jeszcze współrzędne mozna wpisać w airshipie oprócz omega ruins oraz baaj temple,
Nie chodzi ci przypadkiem o hasła na Airshipie? (GODHAND VICTORIOUS MURASAME)
dark_raven pisze:A współrzędne na pewno są gdzieś na Krypcie
Znalazłam tylko współrzędne Omega Ruins ( ale mogę być po prostu ślepa xD)
Ostatnio zmieniony pn 18 wrz, 2006 11:44 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Aralka

Post autor: Aralka »

Mam problem w lokacji CLoister of Trials: Macalania.
W opisie jest napisane że mam zepchnąć piedestał na północ.
Okej, tak zrobiłam, ale potem jest napisane, że mam zejść na dół. Jak mam to zrobić skoro nie ma żadnych schodów, przynajmniej ja nie widzę...?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Ivy pisze:
putragenio pisze:jakie jeszcze współrzędne mozna wpisać w airshipie oprócz omega ruins oraz baaj temple,
Nie chodzi ci przypadkiem o hasła na Airshipie? (GODHAND VICTORIOUS MURASAME)
dark_raven pisze:A współrzędne na pewno są gdzieś na Krypcie
Znalazłam tylko współrzędne mega Ruins ( ale mogę być po prostu ślepa xD)
Chyba chodzi o to:
Baaj Temple: x-15 y-58
Omega Ruins: x-70 y-38
Sanubia Sands: x-14 y-43
Besaid Falls: x-29 y-74
Mi’ihen Ruins: x-33 y-56
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Podawaliśmy je tyle razy w tym temacie, a opcja "szukaj" to po co? -_- SAMODZIELNOŚĆ. EOT
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Aralka, pewnie wyjelas zla sfere. Po popchnieciu piedestalu w prawo na lod wystajacy z ziemi powinnas wyjac kule z tej sciany po prawej i wsadzic ja na stojak. Potem pchasz go na gore i powinien zjechac na dol. I nie wyjmujesz sfery przy "schodkach" (dokladnie to tam jest taka jakby slizgawka) bo ta kula ja wylacza.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Raihen

Post autor: Raihen »

Witam

Mam podobnym problem jak kolega kilka postów wyżej ;x Zbieram Celestial Weapons i Aeony. No i pojawił się problem. Nie zabrałem Skarbu z Macaloni, a każdy wie co tam teraz jest (Dark Shiva), oczywiście przeczytałem żeby pobawić się w Zanmato, no ale jak z takim małym Agi mam dojść do Ruchu jak ona zabija zanim cokolwiek zrobie. Więc czy jest jakiś inny sposób czy musze Yuną pakować w Agi jak najszybciej ;x ?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wystarczy mieć broń z First Strike- niekoniecznie dla Yuny- możesz zmienić postać w pierwszym ruchu i wystawić Yojimbo.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”