FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Tomciu2

Post autor: Tomciu2 »

@up chcialbym zwrocic uwage ze to misja wyzwolenia Yuny i jej nie mam gdybym mial aeony to bylaby by pestka ale nie mam wiec mam do dyspozycji tylko 6 bohaterów ;|
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tomciu2 pisze:@up chcialbym zwrocic uwage ze to misja wyzwolenia Yuny i jej nie mam gdybym mial aeony to bylaby by pestka ale nie mam wiec mam do dyspozycji tylko 6 bohaterów ;|
Ah no tak, racja.
Dalej trzymam sie opcji "zacznij od nowa i pakuj drużynę". Jak teraz masz problemy, to strach sie bac co bedzie dalej.....
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

A ja mam takie pytanie-> z kategorii blitzball-> techniki-> Jecht shot 2
o co chodzi jakby, bo zdobywałem kilka razy i napisali mi, że nikt z drużyny nie może sie tego nauczyć, o co chodzi? trzeba bardziej postacie dopakować, czy jakiegoś innego zawodnika zwerbować?? :?:
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Tidus musi miec nauczone wszystki Key Technique i miec Jeht Shot.


Nie zlicze ile razy to pisalem -_-' a ile razy inni.... :roll:
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Kimahri pisze:Nie zlicze ile razy to pisalem -_-' a ile razy inni....
podziękować :D
poszukałbym sam ale temat help FFX ma jakieś 110 stron, a na stronie głównej nie ma o tym chyba nic :P :D
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

jest przeciez obcja SZUKAJ. ludzie troszke samodzielnosci....
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Viking pisze:jest przeciez obcja SZUKAJ. ludzie troszke samodzielnosci....
:P dobrze nie będe wam jush pierdołami głowy zawracać :P
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Majsiczek

Post autor: Majsiczek »

Prosze o pomoc mam 3 problemy.
1:Pokonalem hades i nie otworzyl mi synthes shop tylko kazal mi przynies 2 pumpce piece i je polaczy tylko tyle moze mi pomoc dlaczego nie chce otworzyc sklepu?
2:Mam zaniesc wiadomosc do miejsca Qu-marsh kolo fosille rock czy jkos tak ale nie moge znalesc tego moguisa gdzie on jest?
3:Slysze wciac ze chocobo potrzebuje deep pepper czy jakos tak tylko do czego ono sluzy i gdzie to mozna znalesc??

Prosze o pomoc i zgory dziekuje
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzizas Krajst.... człowieku czy Ty naprawdę masz paciaję zamiast...oczu? Najpierw zły dział, teraz zły temat... ten jest o FF X! -_-'
punk

Post autor: punk »

witam !!
dwa pytanka:
1.czy aby zebrac skarb w swiatyni Besaid (ten potrzebny do odblokowania Animy) trzeba pokonac Dark Aeona Valefor?
2. Czy sposob na szybkie zdobycie AP podany w krypcie polega na walce z Don Tonberrym na Monster Arena(czyli odblokowaniu go za gil) i Ile on ma wogole HP?
:573:
thx
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

@punk
ad 1 jezeli nie zabrales skarbu za pierwszym razem(na poczatku gry) to musiszpokonac Dark Valefor'a.
ad 2
Don Tonberry - za złapanie wszystkich stworów z Caver of the Stolen Fayth (Silver Hourglassx40)
ma on 480 000 hp.do tego muszisz sporzadzic sobie odpowiednie bronie. One Eye z MA wyrzuca bronie z triple ap. musisz nastepne wprawic triple overdrive(30x Winning formula)
i overdrive->ap(10x door to tomorrow) zreszta wszystko jest na stronie krypty
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
punk

Post autor: punk »

dzieki viking :]
a da sie jakos podgladnac HP tych leszczy (przeciwnikow) na MA, bo opcja sensor (w broni) i scan (withe magic) nie dziala

:roll:
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

wsZystko jest na stronie krypty :D zakladka MA. Tu masz linka http://k-ff.com/Finalf10/index.php?n=29

[ Dodano: Wto 29 Sie, 2006 17:12 ]
jaki Overdrive mode najlepiej ustawic do walki z Penance?

[ Dodano: Wto 29 Sie, 2006 17:12 ]
jaki Overdrive mode najlepiej ustawic do walki z Penance?
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Caly help do walki z penancem masz na stronie krypty...
Ale najlepszy to comrade, bo zamiast jednej postaci stoicem napelniasz dwum, a i tak jest entrust. Na 2 czesc walki ewentualnie jedna postac z comrade mozesz wymienic na inna ze stoicem i przed tura penanca brac sentinel (musi miec counter a. lub evade & counter) (normalnie tez sie oplaca)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Szpila

Evrae

Post autor: Szpila »

Witam, mam problem z tym bossem, walcze z nim z dystansu (oddalam statek) ale kiedy zostaje mu 8000 - 12000 hp robi atak jednocześnie podlatując do statku a wtedy już nie mam z nim szans. Prosze o pomoc

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”