FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

mam pytanie wiem ze materia w-magic leży w northern crater ale nie moge jej znaleść ;) jakbyscie mogli napisac w którym miejscu sie znajduje albo przesłac screen'a z tym miejscem.prosze o pomoc :sad:
Awatar użytkownika
Ana
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 05 lip, 2006 10:31

Post autor: Ana »

Sory ma ktoś ochote pobawić się w Gold Saucer na Battle Arena? Dwa razy podchodziłam i dwa razy przy 3 walce "wyskakuje" mi błąd, a bardzo bym chciała Omnislasha :)
Z góry dzięki
save
People have many things pent up inside of themselves. So many things they can never forget.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Łaj not ? :D Zaraz odeśle ;)

Edit:
Tylko zainstaluje ;)
Ostatnio zmieniony wt 18 lip, 2006 15:28 przez kwazi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 05 lip, 2006 10:31

Post autor: Ana »

Dzięki^^

PS. Byłam prawie 100% że Ty się tym zajmiesz 8)
People have many things pent up inside of themselves. So many things they can never forget.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Ana pisze:PS. Byłam prawie 100% że Ty się tym zajmiesz 8)
:D

Mam tylko pytanko - jesteś pewna, że mam za Ciebie podciągnąć Chocobosy na wyścigach? (Bez tego nie ma szybkich GP = nie ma kasy na walki na Battle Arenie - bo masz 0 GP na najdalszym Save).

No i musze wydać też nieco na HP Plus materie ;)... Zgadzasz sie? <w sumie okolo godzinki mi to zejdzie...>
Awatar użytkownika
Ana
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 05 lip, 2006 10:31

Post autor: Ana »

A możesz :)
Jeszcze raz dzięki serdeczne (BTW: muzyka z Gold Saucer doprowadza mnie do szalu :lol: )

PS. Bo ja myślałam by kurakami się zając na 3CD bo jest krótsza a ja nie chce za szybko konczyc FF7 bo jest za fajny :wink: ) dlatego teraz je tylko polapałam :) .
A do tej pory punkty GP zdobywałam w Wonder na koszykowce 8)
People have many things pent up inside of themselves. So many things they can never forget.
Squall

Post autor: Squall »

Wiesz Ana jeśli chodzi o muzykę w Gold Saucer to się w 100% zgadzam. A i małe pytanko czy jak ma się wytrenowane wszystkie materie na master to czy pojawią się master materie. Bo mam takie po walce z Emeraldem od podróżnika z Kalm. Ile ich można mieć?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tyle, ile starczy ci entuzjazmu na masterowanie wszystkich wymaganych do Master Materia materii. Gdy masz już wszystkie wymagane "kulki" na konkretny typ Master Materii, idziesz do Obserwatorium w Cosmo Canyon i dokonujesz Materia Blend za pomocą Huge Materias.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Należy dodać oczywiście, że te Materie, które są na Master znikną i na ich miejsce powstanie jedna Master Materia... ;) Ot tak mówie, abyś się nie zdziwił, że ci wymaserowane wcieło ;)
Squall

Post autor: Squall »

To znaczy, że można mieć ile się chce Master Materii?
Moren

Post autor: Moren »

Tak, możesz mieć ile tylko chcesz.
Koichiro

Post autor: Koichiro »

Bardzo mnie ciekawi - co się dostaje za te 3000 punktów na kolejce w gold saucer? I czy jest jakiś inny niż tradycyjny sposób na ich zdobycie (bo mnie jak do stej pory udało się zdobyć tylko 2500pkt)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nom na 1 CD za 5000 ptk dostrajesz Umbrele- bron dla Aeris
na dalszych za 5000 pkt. dostajesz Flayer- nie ktorzy mowia , ze jest to najlepsza wlocznia dla Cida.
Za 3000 pkt dostajesz masamune blade albo zolniezyka w skali.

Postaraj sie rozwalic UFO pod koniec on daje 1000 pkt.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Kimahri pisze:Nie, do podszkolenia materi najlepsze jest Midel- Samolot jest do podciagniecia lvl (Z tego co pamietam
Pytal sie o lv. i materie :P
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Mam wielką prośbe, Tifa to moja ulubiona postać ff7, a nie mogę zdobyć jej ostatniego limitu Final Heaven. Jestem na 2 CD wróziłem z Forgotten City no Nibelheim po limit, gram i klops. Znam rozkład muzyki DO RE MI TI LA DO RE MI SO FA DO RE DO. Gram na PC, i jest pełno klawiszy jakieś page up+ switch i jakieś C,F,G to jakieś akordy :/ jestem kiepski z muzyki :D:D:D:D licze na pomoc :D:D:D
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”