FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

sasuke007 pisze:No ale w tych lokacjach nie ma już sfer :/ Pozbierałem wszystkie. Może gra mi sie zrypała?? :/ weźcie podajcie bardziej dokładny opis niż ten do którego podaliście linka :P
Nie będziemy specjalnie save'ów przekopywać, bo tobie się nie chce DOKŁADNIE sprawdzić. Poza tym od czego są google i gamefaqs?
Trochę samodzielności człowieku.
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Mzam problem z Cloister of Trials: Zanarkand nie mogę odnaleść tam skarbu :( Muślałem, że Sun Chest to to, potem, że pokonanie Dark Bahamut odblokuje mi posąg w Baaj Temple :( Ale to też nie to:/ Co trzeba tam zrobić?? Z góry dziękuję za pomoc dotychczasową i nadchodzącą ;)

[ Dodano: Czw 13 Lip, 2006 18:42 ]
Może dla odmiany trzeba aktywować same kwadraty?? Już nie wiem:/
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

harry1232 pisze:Może dla odmiany trzeba aktywować same kwadraty?? Już nie wiem:/
Zgadłeś. Chodzi o białe kwadraty które trzeba aktywowa w obu planszach ;)
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

harry1232 pisze:pokonanie Dark Bahamut
harry1232 pisze:Może dla odmiany trzeba aktywować same kwadraty?? Już nie wiem:/
Hahahaha.
Gdybys zapytał wcześniej... no przynajmniej ubiłeś Dark B. XD
No nic. wszystkie białe kwadraty czekają. XD
Pawel

Post autor: Pawel »

Mam pytanie ;P czyli zeby mieć tą Anime musze zabijac tego Bahmuta czy wystarczy same białe pola, bo jak same pola to mam coś nie tak w grze bo już to zrobiłem :P, a drugie pytanie to ... http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=74 zgonie z tym opisem powinien być tam D.Y ;p ale go nie ma :/ ma ktoś jakieś rady czy poprostu musze lepszą vers gry zmotać :P
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Dzięki jednak białe kwadraty wystarczyły :) Więc już mam animę i Magus sister. Te siostry są silne, ale czasem mi numery wykręcają :P np. odpoczywają sobie. Ps. A co do Dark B. to wystarczyło przywołanie Yojimbo i 1100 Gil :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pawel pisze:zeby mieć tą Anime musze zabijac tego Bahmuta czy wystarczy same białe pola, bo jak same pola to mam coś nie tak w grze bo już to zrobiłem
Poczytaj opis przejścia z łaski swojej. Bahamut nie ma nic wspólnego ze skarbem w Zanarkand. On jest tam, gdzie się walczy z Yunalescą, w zupełnie innym miejscu.
Sunken Cave to Cavern of the Stolen Fayth między Mt. Gagazet a Calm Land, więc czemu szukasz go w Zanarkand? -_-
Pawel pisze:ma ktoś jakieś rady czy poprostu musze lepszą vers gry zmotać
Masz pirata czy po prostu myslisz, że wersja ma znaczenie? Chyba, że nie masz PAL.
harry1232 pisze:Więc już mam animę i Magus sister. Te siostry są silne, ale czasem mi numery wykręcają :P np. odpoczywają sobie. Ps. A co do Dark B. to wystarczyło przywołanie Yojimbo i 1100 Gil
Takie teksty nikogo w dziale HELP nie interesują, więc prosze bez zbednych offtopów.
koxamans

Post autor: koxamans »

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem :sad: ,Gram już jakiś czas na FF X i utknąłem przy poszukiwaniu drugiej części broni dla Tidusa w opisie pisze żeby pójść do miejsca gdzie zginęła Yunalesco i szukać skrzyni... Sęk w tym że nie wiem gdzie ona zginęła. Prosze o pomoc :-)
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Jak masz Cloister of Trials w Zanarkand Ruins to na jej szczycie (PS. będzie tam Dark Bahamut do pokonania :twisted: )
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
koxamans

Post autor: koxamans »

Cloister of Trials - co to takiego ?? może mam :-P ale mam Finala gdzie wszystko jest po Francusku a mówią po Angielsku to jedyny szkopuł ;-) można się przenosić po mapce jakoś ?? wiem jestem tępy :-P
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

A to mały zonk z tym francuskim :P
Closter Of Trials to np. coś takiego ;) Obrazek i do tej pory,przeszedłeś ich już kilka :)
a Pani Yunalesca,wygląda tak Obrazek
teraz se przypomnij,gdzie to było i po kłopocie :)
FF XII W trakcie katowania
Tidus

Post autor: Tidus »

Mam problem

zdobylem animke itp i na przyklad po pokonaniu bossa w Baaj Temple na dole jest skrzynka w której jest część do Celestial Weapon dla kogoś tam podajże Lulu ale jak podplywam do niej pisze napis"It won't open" tak samo mam ze skrzynką w Mushrum Rock jak ma sie shipa to w mushrum rock jak wybierze sie to tam sie idzie podziemiami po jedną skrzynke ktora też niewiem czemu mi sie nie chce otworzyć :sad: - Pomóżcie mam oryginalne FFX english ver :P

Drugie pytanko - stoje w barze w Luce by zdobyc Worlda Championshipa i za kita nie moge wziąć albo gadam do nie tej osoby albo nie moge trafic w kolesia a Celestial mirror podobno przed tym trzeba wziac i moze da ktos linka do opisa z Celestial mirror gdzie zdobyc będe wdzieczny ale niech ktos napisze jak sie ustawil by trafic na kolesia bo ja ciągle nie moge trafic na niego albo trafiam i mi wlasnie nie chce tego dac bo nie mam tego mirrora

Z głory dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jak nie zaczniesz stosować interpunkcji, to ja zadbam o to, aby Ci nikt nie pomógł.

Odpowiedź na pierwsza sprawę.
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=19
Oh, ale wielki problem samemu dojśc do tego, ze się tym zajęlismy dawno temu -_-'

Co do drugiego problemu. Musisz pograc w Blitzballa i wygrać kilka spotkań.
Tidus pisze:i moze da ktos linka do opisa z Celestial mirror gdzie zdobyc
A samemu to nie łaska poszukać? (Link wyżej)

Oj kopiesz sobie grób, człowieku.
Tidus

Post autor: Tidus »

jeszcze jedno pytanko !

W Remiem Temple trzeba w prawo przed wejściem iść by startować w wyścigach chochobo do zdobycia jakiejś ważnej żęczy, żeby potem mieć celestial mirror, ale gdy podchodze do chochobo on tylko skoczy 2 razy i nie moge na nic jeździć nie wiem dlaczego, czy trzeba przejść te wyścigi u tej kolesiówy w Calm Lands by móc startować w wyścigach??

Prosze o pomoc, ponieważ niewiem co jest przyczyną tego, że właśnie nie moge w tych wyścigach chochobo startować
Goget

Post autor: Goget »

Hej mam pytanie jestem już w finałowej walce z Braska's Final Aeon i chciałbym użyć All 9999 tak jak jest napisane w opisie przejścia.
Nie mam jednak odpowiednich itemków, tak więc proszę o pomoc.
W skład All 9999 wchodzą: Lv. 4 Key Sphere i Wing of Discovery.
Lv. 4 Key Sphere to po pozabijam trochę i znajdę (mam nadzieję) ;) ale wing of discowery nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć. jeśli wiecie gdzie mogę to znaleźć, albo czy rikku umie zkręcić ALL 9999 z innych itemków to prosze o pomoc, no a jeśli nie to możecie mi podać taktykę którą pokonam ojca Tidusa bez tego. ;) pozdro i czekam na waszą pomoc
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”