FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nie.
Tomek

Post autor: Tomek »

Mam pytanie. Czy jak są 2 chocobo z jednej matki czy można te 2 rozmnożyć. Bo mój kolega ma zielonego i niebieskiego (famele i mele), ale są z jednej matki i są nowo narodzone (ale choco Bill mówi że nie powinienem rozmnażać nowo narodzonych albo tych które się rozmnożyły) chociarz są wytrenowane już na klasę "A". Czy mogą się rozmnożyć? Mój kolega prosi o ponoc. Co ma zrobić?
IsentoR

Post autor: IsentoR »

Jestem w Wutai wreście znalazłem Yuffie prowadzi mnie ona do jakiegoś domu. Po rozmowie z nią idę pociągnąć te 2 dźwignie znajdujace się na końcu pokoju. Niestety nie mogę tego zrobić, ustawiałem się w różnych pozycjach ale nie dało rady. :/ Może ktoś powiedzeć jak mam wyjść z tego pomieszczenia i odzyskać tam materie.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Tomek pisze:Czy mogą się rozmnożyć? Mój kolega prosi o ponoc. Co ma zrobić?
Mogą - musi tylko troche poczekać (około godziny czsu gry) lub stoczyć kilka walk (szybsze) :) Trzeba dać kurakom czas na podrośnięcie ;)
Brayan

Post autor: Brayan »

dalej nie moge mieć river ani mountain:x :(.Może ktoś wie czemu :?: :(
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Podszkoliłeś oba (Wonderful i Great) do klasy "S" ? Jeśli tak - próbuj do skutku... Czasem za 100 razem Ci wyjdzie.... Cierpliwość to cnota w tej grze!

Alternatywa:
Złap Good i Great -> doprować do klasy "S" -> daj Carob Nut :roll: Było wałkowane wszystko z 1000 razy w tym temacie -___-'
Brayan

Post autor: Brayan »

Sory ale mam małe pytanko.Jak mam zdobyć 32000 BP na omnislasha ja ledwo dojde do 6 rundy i mnie zbijają a nie chce mi się siedzieć całymi dniami w battle square :?: :( :?: :?: :( :( :x
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Idź tam walczyć dopiero w momencie jak masz Ultima Weapon dla Clouda, dodatkowo daj mu HP oraz MP up tak zeby mieć 9999HP i 999MP, pozatym przydatna jest Ultima oraz Double Cut(Four cut jest jeszcze lepsze ale nie obowiązkowe). Bardzo przydatne są materie counter no i oczywiście Ribbon jako akcesorium bo dzieki niemu można uniknąc wielu nieprzyjemnych efektów losowań. Pozatym miej ze sobą materie leczącą oraz ustaw sobie w przedmiotach te zdejmujace takie statusy jak Curse itd na samej górze, zeby móc ich łatwo używać w przypadku wyłączenia Ribbona..z takim ustawieniem nie powinieneś mięc większych problemów :)
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Vision

Post autor: Vision »

Gdzie jest najlepsze miejsce do podszkolenia materii i lv. Mam 58-59lv. Cloud-Barret-Cid <- moj sklad. Mam juz wszystkie ukryte materie ktore zdobywa sie po wychodowaniu zlotego kurczaka xp. Jestem za etapem gry w ktorym Cloud odzyskuje swiadomosc/pamiec O.o. Prosze o odpisanie.
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

W tym momencie najlepsze będą chyba okolice Mideel i potwory tam występujące zwłaszcza Head Hunters.
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

W tym momencie,najlepszy to wrak Gelnika będzie.
Midel jest słabsze od wraku,takie moje zdanie :)
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Vision pisze:Gdzie jest najlepsze miejsce do podszkolenia materii i lv. Mam 58-59lv. Cloud-Barret-Cid <-
TomajS pisze:W tym momencie,najlepszy to wrak Gelnika będzie.
Nie, do podszkolenia materi najlepsze jest Midel- Samolot jest do podciagniecia lvl ;) (Z tego co pamietam :roll: )
Alphonse Elric

Post autor: Alphonse Elric »

A nie lepiej do norther crater ? tam przecież sa takie stwory co jak dasz elixir to daja ci mase exp
A co do Battle Square to najlepiej walczyć z najslabszymi materiami, bo im wiecej dostaniesz statusów, ciosów, magi itp tym bardziej to bedzie sie podobac publicznosci i dostanie sie wiecej punktów. Sam to sprawdzałem i po prześciu ( gdzy wszystko najlepsze) to dostałem 250 punktów, a bez niczego w 7 rundzie miałem 11k punktów i oczywisie jest trudniej ^^
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Alphonse Elric pisze:A nie lepiej do norther crater ?
...
Vision pisze:Jestem za etapem gry w ktorym Cloud odzyskuje swiadomosc/pamiec O.o. Prosze o odpisanie.
-__-
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”