FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Kemil pisze:Niech ktos poda współżędne na Submerge Ruins i Salvage Ship, bo nie moge ich znaleść w Search.
Czy to jest rozkaz :?: :shock: :?:

Nie Sumberge Ruins,tylko Omega Ruins :roll:

X: 69-75, Y: 33-38

a drugiego nie podam,bo nie pamiętam.
Kemil

Post autor: Kemil »

Sorry.Nie chciałem nikogo obrazić.
http://www.k-ff.com/Finalf10/Grafika/mapa.png
Tutaj widać Sumberge Ruins i Omega Ruins :wink:
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Kemil pisze:Sorry.Nie chciałem nikogo obrazić.
http://www.k-ff.com/Finalf10/Grafika/mapa.png
Tutaj widać Sumberge Ruins i Omega Ruins :wink:
Sumberge Ruins - to są ruiny gdzie na początku gry Tidus zjawia się pierwszy raz w spirze. Nie można bezpośrednio tam polecieć Airshipem, ale gdy polecisz do Baaj Temple, to może z tamtąd da się cofnąć, w to miejsce, tylko po co :P
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Hellu

Post autor: Hellu »

Sumberge ruins sa zaznaczone na tej mapie zamiast Baaj temple
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Z Submerged Ruin możesz dostać się DO Baaj Temple - musisz wyjść z wody.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
pyza69

Post autor: pyza69 »

To wlasnie w baaj temple po podswietleniu wszystkih sfer ze swiatyn dostaniesz aoena anime,mi brakuja dwie sfery.ostatnio mi sie udalo odpali atack reel wakki i zadawal on srednio po 80 damage,czyli wychodzi na to ze musze podpakowa parametry wakki tak zeby mogl on po uzyciu overdrive tego zabi kogos?jak mozna najszybiej podpakowac postaie,aktualnie laze po omega ruins i walcze ze wszystkimi.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Warto przejrzec najpierw stronę Krypty, gdzie jest opisany najlepszy sposób na expowanie: http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=76#exp

Wakka musi mieć porzadne statsy,żeby poważnie uszkodzić przeciwnika- to samo tyczy się wszystkich innych postaci ( jezeli Yuna lub Lulu mają władać potęzną magią, to dbaj o wysoki współczyninik magii itd)

Na przyszłośc odwiedź stronkę i przeszukaj topic , zani zadasz tu pytanie :]
Pawel

Post autor: Pawel »

no to bedzie moj 1 post :D ale mnie nie bijcie ;) za bardzo ;) bo mam takie pytanko ;)
czy jest gdzies lepszy exp niz omega ruins ?? bo tak juz ledwo AP idzie ;)

edit: :) no to mam u kazdego dual i u 1 postac tripla ale cos wolno idzie ;)
Ostatnio zmieniony sob 01 lip, 2006 20:16 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Hellu

Post autor: Hellu »

Dobry exp jest też w Inside Sin, ale tam chyba jest podobny do Omega Ruins, dobrym sposobem na anbijanie lvli jest ubraznie broni z duble lub triple AP
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Najłatwiej zdobyć AP w "wiosce cactuarów" na Sanubia Sands. Odblokowanie tego miejsca wiąże się z questem na zdobycie sigila Rikku.
Kaktusy nei są wymagającymi przeciwnikami, a przynoszą naprawdę sporo punktów.
Kemil

Post autor: Kemil »

Dzięki.Chiałem to sprawdzić(nie gram z opisem) czy tam może jakieś side :smile: questy są.
PS:
Bardzo bym prosił czy by się ktoś wyśilił i podał wspórzędne do Salvage :roll: Ship.
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Kemil pisze:Dzięki.Chiałem to sprawdzić(nie gram z opisem) czy tam może jakieś side :smile: questy są.
PS:
Bardzo bym prosił czy by się ktoś wyśilił i podał wspórzędne do Salvage :roll: Ship.
:roll: Człowieku Salvage ship to jest statek Al bhead na którym Tidus po raz pierwszy poznał rikku i innych albhedów :roll: tam nie da się chyba wrócić, bo i po co <lol>
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Wrócic sie tam nie da,jedyne co można tam zdobyć,to kolejną cześc słownika Al Bhed.Jeśli ja przegapisz na początku gry,to przy ponowym przejsciu ją zyskasz.
FF XII W trakcie katowania
Pawel

Post autor: Pawel »

wlasnie odkrylem jak mozna dostac 30k/60/ a nawet 90k AP ! ;)
a moj patenty wyglada tak:
1) lapiemy Master Tonberry z Omega Riuns
2) montujemy bron z 2x lub 3x AP
3) lejemy dziada ;) ma tylko 48000hp wiec wystarczy pare ciosow po 9999
przy overkillu daje 2x wiecej AP czyli 30k AP przy broni z Double AP daje 60k a przy
Triple AP daje 90k !!! co oznacza fure AP :D, ja obecnie mam staty najlepsza postacia
150 str 80 def 75 m.def 120 agl 87 evn 17 luck i dostaje za 1 walke z OV i Double AP
3 Sphere punkty :D a przy Triple dostaje ich 6 wiec pare walk i ma sie 99 :) a walki nie sa dost trudne bo Tonmerry wiekszosc ruchow tylko kontruje nasze ataki wiec curaga to przydatny tu czar :) i ustawiamy OV mod na commander lub stoic tym co leczymy to na commandera,

pytanie tak fajnie tylko jak zdobyc OV nie bijac ponad 9999, cwany bo ma bron z breake damage limit, otoz nie :) tez bije po 9999 a metoda na OV jest tak prosta jak zlapanie "Tonnego" ;p bo wystarczy miec Tidusa z Blitz Ace nie bede pilas ze Wakke z Attack Reels
bo wiem ze nie wszyscy chca/lubia grac w Blitzballa, a jeszcze jedno :P kontra Tomberego zalezy od naszych stat ;) np: moj Tidus jest najlepszy w zespole a dostaje po 8700 a Yuna ktora gram raz na rok dostaje po 0 ^^ tak doslownie 0 :) albo Kimari dostaje po 15 :P niby wart grac takimi by bylo ale zanim zabijemy Tomberego to do nas podejdzie i po zabawie ;)
no to tyle :D nie wiem czy ktos to kiedys opisywal juz ale ja to odkrylem 2 dni temu :) i mam nadzieje ze komus pomoge/pomoglem :)

a i teraz mam pytanie dotyczace Animy ;] jaka swiatynie przedstawia 1 statuletka obok drzwi tzn ta z zolta kulka ;p bo mam uaktywnione all tylko nie ta ;( i nie mam animki ;(
ok wracam spac :) za wszyskie nieczytelne klujace w oczy bledy przepraszam :) ale 7 rano to dlamnie za wczesnie bo jeszcze spie ;) tylko moj duch jest przy konsolce lub pc ;0
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Pawel pisze:wlasnie odkrylem jak mozna dostac 30k/60/ a nawet 90k AP
Nie pamiętam już,ile AP zdobywało sie dzięki metodzie,przedstawionej przezemnie w FAQ FAQ,metoda jest też całkiem podobna,ale musiał bym sprawdzic,który spoób daje,więcej AP,ale chyba moja metoda była lepsza ;)
FF XII W trakcie katowania
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”