Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ababeb pisze:Dobrze że Arka przywoływałem cholernie rzadko. ><
NO W walce z Ozmą po Curse nawet się przydawał - pełna animacja = zregenerowanie HP z 1 do niemal na max (w przypadku Steinera z Hp+20% i HP+40% jego HP wynosiło coś ponad 7 k).
Izrail pisze:Wszystko fajnie, tylko rzyga się chce jak to trzeba 1000 raz oglądnąć >_<
No wiesz? Skoro juz taki malkontent jak Koki nie mógł się dość napatrzeć (i naślinić :twisted:) na Shivę, to ty chyba tym bardziej, co nie? :lol:
Ostatnio zmieniony wt 07 lut, 2006 21:10 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Sephiria pisze: NO W walce z Ozmą po Curse nawet się przydawał - pełna animacja = zregenerowanie HP z 1 do niemal na max
Co racja to racja - Regen w tle summona robi swoje. Poza tym, w FF8 jeśli się nie używa Boosta (np. jeszcze się go nie ma) to można to wykorzystać do limitu Selphie. :P Czekasz na wypełnienie paska Selphie która jest w stanie krytycznym lub z Aurą i przywoływacza, używasz GFa a gdy odbywa się animacja, nie pozostaje nic innego niż klikać do The Enda. :) Chociaż mnie i tak nigdy się to nie przydawało, szczęsciarzom z bardzo wysokim Luck powinno to bardzo ułatwić sprawę.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Sephiria pisze:jak Koki nie mógł się dość napatrzeć (i naślinić Twisted Evil) na Shivę,
Ja nie gustuje w smerfach :> :lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Bolo

Post autor: Bolo »

Shiva to bardzo dobry Aeon, uzywam go bardzo czesto
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Shiva? Ładna, nie powiem, ale szczerze... nie odpowiada mi niewielka dawka lodu XD
glamorous vamp
Aiven

Post autor: Aiven »

I tak najlepszy jest Bahamut z VII i Diablos z VIII. Za to uważam, że twórcy gry skopali animacje Alexandra (przynajmniej w częściach 7-9).
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Aiven pisze:I tak najlepszy jest Bahamut z VII i Diablos z VIII
Fajnie, ale argumenty: bo jest potężny, ma super design etc. też by się przydały. Skoro już wyrażasz swą opinię, uargumentuj ją. To da mozliwośc dyskusji. Zauważyłam, ze masz problemy z argumentacja swych opinii. Popracuj nad tym ciut ;)

No cóż. A widzieli juz Diabolosa z FFXI? Ponoć za silny nie jest, ale imponujacy ma wygląd (szuka screenów):

Obrazek
Aiven

Post autor: Aiven »

Dlaczego lubię Diablosa i Bahamuta? Chodzi mi oczywiście o ich wygląd. A ten drugi ma w dodatku niezłe wejście.

Diablos z XI też robi wrażenie.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

:shock: :shock: :shock: tak mi gały wywaliło,jak ujrzałem Diablosa z XI.
Istny majstersztyk,idealnie zrobiony,to tak jak bym widział podrasowaną graficznie VII.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

ja tez widzialem pare screenow z diablosem-dzielo sztuki tyle moge powiedziec....
Saddam

Post autor: Saddam »

Powiem krótko Bahamut i jego Mega Flare w FFVIII oczywiście Cactuar też miał śmiesznego :lol:
A co powiecie o Yojimbo Cudeńko Anima to samo siostry nic dodać nic ująć :oops:

[ Dodano: Wto 09 Maj, 2006 15:07 ]
Powiedzcie mi dlaczego to zrobili i zabrali Aeony Gf-y Summony z FFX-2 dlaczego :573: przez to nie chce za bardzo w nią zagrać!!!! Pomóżcie opłaca się w nią grać???

GGY mówi:
INTERPUNKCJA!
Ostatnio zmieniony wt 09 maja, 2006 15:07 przez Saddam, łącznie zmieniany 1 raz.
mojoy

Post autor: mojoy »

Saddam pisze:Powiedzcie mi dlaczego to zrobili i zabrali Aeony Gf-y Summony z FFX-2 dlaczego:573: przez to nie chce za bardzo w nią zagrać!!!! Pomóżcie opłaca się w nią grać???
Widziales zakonczenie FFX, jezeli tak to nie powinienes pytac. FFX-2 jest troche inne niz poprzednie czesci, ale moim zdaniem jest fajne nawet bez Aeon'ow (choc na tym napewno stracilo).
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Widać, że nie jestem na bierząco jeśli chodzi o avatary z FFXI _O_ .... to ile ich w końcu jest poza tymi opisanymi na oficjalnej ??

A tak do tematu. Ja bardzo lubie Ixiona z FFX ^^. Moim zdaniem najładniej się prezentuje spośród wszystkich summonów elektrycznych. Bo chociażby Ramuha nie trawię i trochę szkoda, że jest jako "elektryk" w FFXI , ale trudno xD.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Haichi pisze:FFXI
Carbuncle
Garuda
Titan
Ifrit
Ramuh
Shiva
Leviathan
Fenrir
Diabolos

Pomijając spirity: Air, Water, Earth, Fire, Light, Dark, Lighting, Ice.
Haichi pisze:Moim zdaniem najładniej się prezentuje spośród wszystkich summonów elektrycznych. Bo chociażby Ramuha nie trawię i trochę szkoda, że jest jako "elektryk" w FFXI , ale trudno xD.
Ixion chyba tak naprawdę mało komu przypasował :roll: Lubie go, ale to taka mieszanina konia z pudlem i kosą (robiącą za róg).
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Go Go Yubari pisze:
Haichi pisze:FFXI
Carbuncle
Garuda
Titan
Ifrit
Ramuh
Shiva
Leviathan
Fenrir
Diabolos

Pomijając spirity: Air, Water, Earth, Fire, Light, Dark, Lighting, Ice.
Haichi pisze:Moim zdaniem najładniej się prezentuje spośród wszystkich summonów elektrycznych. Bo chociażby Ramuha nie trawię i trochę szkoda, że jest jako "elektryk" w FFXI , ale trudno xD.
Ixion chyba tak naprawdę mało komu przypasował :roll: Lubie go, ale to taka mieszanina konia z pudlem i kosą (robiącą za róg).
Aha, czyli przegapiłem tylko Diabolosa :P. A co do Ixiona to w sumie masz troche racji, ale akurat mnie on przypasował ... podoba mi się za to jeszcze Shiva z FFX ale to chyba tak jak większości osób które grały w tągrę ...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”