FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

dingo,mi'ihen fang,garm,snow wolf,sand wolf,skoll,bandersnatch
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Uprzedzając kolejne pytania...http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=29
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

Mam kilka pytań:

1) Czy warto w zbroje VICTORIUS która ma Lightproof, Fireproof i Iceproof wstawić Master Thief? (zbroja dla riku)?

2) Komu wstawić Auto-Haste i Auto-Phenix i czy opłaca się wstawić w zbroje kupioną u Rina która ma 3 pola puste i +10%hp?

3) czy na moim poziomie gry tj. posiadam wszystkie aeony, 4 celestial wepons ale nie mam takich skilli jak auto life, ultima itp dam rade pokonac dark valefora i zwiedzic omega ruins?


PS najbardziej mnie interesuja rady odnosnie pancerzy i broni dla wakki, lulu i tidusa bo dla nich nie mam celestialow
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kopek pisze:2) Komu wstawić Auto-Haste i Auto-Phenix i czy opłaca się wstawić w zbroje kupioną u Rina która ma 3 pola puste i +10%hp?
Zalezy co rozumiesz przez opłaca się. Lepiej miec 4 slkoty wolne i dodac HP/MP +30% wedle uznania.
Auto-Phoenix osobie, która się przydaje najbardziej. Ja bym dała Yunie. Z Nirvaną rzuca Full Life za 1 MP. Auto-Haste Auronowi lub Lulu. Doublecast do tego i masz rzeź.
Kopek pisze:3) czy na moim poziomie gry tj. posiadam wszystkie aeony, 4 celestial wepons ale nie mam takich skilli jak auto life, ultima itp dam rade pokonac dark valefora i zwiedzic omega ruins?
Omega Ruins spokojnie pozwiedzasz. Celestale nic do tego nie mają. Aeony też nie. Raczej istotne jest jakie masz statystyki. Im lepsze tym lepiej :roll:
Co do Valefora:
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=72
Tak więc wypada mieć:
Break Damage Limit
First Strike

Zdecydowanie.
Kopek pisze:1) Czy warto w zbroje VICTORIUS która ma Lightproof, Fireproof i Iceproof wstawić Master Thief? (zbroja dla riku)?
Zależy. IMO lepiej to dac do HP+30%, lub w ogóle do auto-... Yuna i tak zna wszystkie Nul.
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

moje 4 celestiale sa wpelni kompletne, a zdobycie celestiala dla wakki to ciezka sprawa bo nie jestem za dobry w blitzballa :d


Powiedzcie kogo najlepiej wynajac do gry w blitzball bo jak narazie wynajolem WaKKE, Rina iNadie ale to za malo bo po 3 godzinach grania w blitzzbal nie wygralem zadnego meczu a nawte strzelilem 2 bramki, kurna porazka totalna, potrzebny jakis dobry bramkarz?


Druga sprawa rozwoj bohaterow:
Ulepszylem juz wszytsko bohaterom ze swoich kategorii, czy teraz uzyc teleport sphere i ulepszac innych skille i statsy?
powiedzcie w jakie drzewko wejsc rikku, tidusem i wakka?
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

jak mozecie dajcie imiona kilku graczy z wysokimi statsami ktorych mozna wynajc?

odnosnie rozwoju postaci to wiem ze na konci sa pola zamkniete ktore trzeba odblokowac lv key-em

mysle zeby tidusem wejsc w umiejetnosci wakki a waka w umiejetnosci aurona

co o tym sadzicie?
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »



Kopek trochę samodzielności w podejmowaniu decyzji , bo będzie ciężko Obrazek .

hehe spoko pytam sie dla pewnosci poniewaz gram w ffx od pazdziernika i nie chce przy koncu gry spalic czegos :d

ale raczej sobie odpuszcze pozostale celestiale, blitzball, dark aeony i omega ruins, bo bede pewnie gral w to do kolejnej zimy :d

dzisiaj sprobuje jeszcze raz sil w blitzballa jak mi nie pojdzie to rezygnuje i ide walczyc z sinem :D
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

tak motylki byly proste niecałe 30 min i je zaliczylem

co do lulu to jest raczej dla mnie niewykonalne, ominac 200 blyskow pod rzad MASAKRA

odnosnie wakki to musze wygrac league czy champion ship zeby zdobyc sigla i attack realls?

a u tidusa utkwiłem z 3 wyscigu gdzie leca ptaszki i pilki ktore sie rozdzielaja przy upadku :D
misiu_b

Post autor: misiu_b »

1.Mam problem :D jak zdobyć skarby z świątyń i gdzie one są ??
2.Jak wynajmować zawodników??

Sorki że tak często zadaje pytania
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

CyberFox pisze:Celestial dla Lulu niepowinien sprawiać zbyt dużych problemów.
Nie tam. Tylko uniknac 200 błyskawic..pryszcz -_-'
Kopek pisze:odnosnie wakki to musze wygrac league czy champion ship zeby zdobyc sigla i attack realls?
Musisz rozegrać kilka meczy, kilka wygrać i iść do baru w Luca.
AR jest chyba w League.
misiu_b pisze:Sorki że tak często zadaje pytania
Jakbyś poczytał dokładniej http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php , to byś tyle nie pytał. Opisy zostały stworzone po to, aby pytac w ostatecznosci, nie odwrotnie.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Mam problem z pokonaniem Seymoura Fluxa. W opisie pisze , że wystarczy wezwać aeony i włączyć Overdrivy. Robię tak, ale po tym włącza się Tota Ani... coś tam i jest po mnie.
Nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co robić ?
Ostatnio zmieniony pn 22 maja, 2006 17:19 przez Jacek, łącznie zmieniany 2 razy.
misiu_b

Post autor: misiu_b »

Poprosze o szybką pomoc
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jacek pisze:Mam problem z pokonaniem Seymoura Fluxa. W opisie pisze , że wystarczy wezwać aeony i włączyć Overdrivy. Robię tak, ale po tym włącza się Tota Ani... coś tam i jest po mnie.
Da się mniej więcej wyczuć kiedy to nastąpi. Jak wyczujesz, przyzwij aeona.
Po drugie: Napakowane postacie. Auron miał u mnie z 6 tys. HP wtedy i swobodnie to przeżywał.
misiu_b

Post autor: misiu_b »

nie moge grać blitz'a grałem i grałem w blitz'a i po tem nie moge w niego grać co się stało??

poprosze o szybką pomoc
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Albo jest w momencie gdy,drużyna jest uznawana za zdrajców i też nie można grac wtedy w blitza.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”