FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Twoja (nie)samodzielność (łagodnie mówiąc) mnie poraża... Mapa świata zdaje się jest na ZEWNĄTRZ MIASTA?

Lataj dookoła świata, w końcu nań trafisz. Ewentulanie zajmij się czymś innym i później ponownie spróbuj go poszukać - czasem trafia się na niego zupełnie z przypadku.

I więcej samodzielności na przyszłość (jeeeeeeez -_-)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

elo squall to ja karollo słyszałem ze masz problem ze znalezieniem ulitimate weapon.najlepiej wejdz na strone krypty tam znajdziesz wszystko :razz: :razz:
Squall

Post autor: Squall »

Karollo przeleciałem całą mapę i go nie ma. Ale znam sposób jak go spotkać.

GGY: To napisz co to za sposób, bo ten post g. daje.
Ostatnio zmieniony śr 17 maja, 2006 20:01 przez Squall, łącznie zmieniany 1 raz.
adasio_mad

Post autor: adasio_mad »

to mam taki maly problem... z chocobosami;/ mam samca klasa S wonderful i samice klasa A great z miejsca niedalko Rocket Town, robie wszystko jak pisze na www.k-ff.com, i co mam z tego? bez przerwy mi wychodzi zolty;/ uzywam wlasciwego nuta, nawet z zeio probowalem ( czyli z tym lepszym ... ). Blagam, pomozcie, bo potrzebuje KotR, bez tej materii nie mam co startowac do tych lepszych wpnow i Hadesa ;/ ;/ ;/ a gram w to juz tylko po to aby ich rozwalic :]

dodam tylko, ze probowalem utworzyc lepszego choca juz okolo 20-30 razy i ZAWSZE to byl normalny, zolty;/ czyli ze co, opis klamie? teoretycznie od razu powinienem dostac zielonego lub niebieskiego... prosze o szybka odpowiedz :/
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Daruj sobie chocobosy, nudne to i nikomu niepotrzebne >_< Skoro grasz tylko po to, że by rozwalić Weapony poćwicz drużynkę, Emeralda pokonasz wtedy bez problemu nawet bez kotr. A pozniej Ruby to juz spacerek :wink:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Squall

Post autor: Squall »

Latam po tej wyspie i nic. Ultimate Weapon nie ma. Ja już nie wiem co mam robić, walczyłem z nim w Mideel a teraz nie ma go nigdzie!!! Mam latać po całej wyspie aż trafię na niego. A ja latam i latam i nic. Ile mniej więcej mam latać po wyspach i gdzie on jest najczęściej i nie chodzi mi o North Corel, Northen Crater, Midgar, Fort Condor, Mt. Nibel, Cosmo Cayon i Jeziorko nie daleko Junor. Gdzie on najczęściej się kręci???Wiem że jestem upierdliwy na ten temat ale mam 255 str. i 255 atack. Chcę mieć też najlepszy miecz do Clouda i dlatego chcę pokonać Ultimate Weapon. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

adasio_mad pisze:to mam taki maly problem... z chocobosami;/ mam samca klasa S wonderful i samice klasa A great z miejsca niedalko Rocket Town, robie wszystko jak pisze na www.k-ff.com, i co mam z tego? bez przerwy mi wychodzi zolty;/ uzywam wlasciwego nuta, nawet z zeio probowalem
1.ten temat byl juz chyba z 1000+ razy walkowany _^_"
2.nie proboj z zeio nutem,nie dziala
3.sprobuj z great+great/great+good,latwiej jest ;)
adasio_mad pisze:nie mam co startowac do tych lepszych wpnow i Hadesa
przeciez hades jest w samolocie i nie trzeba go rozwalac O_o"
Squall pisze:Chcę mieć też najlepszy miecz do Clouda i dlatego chcę pokonać Ultimate Weapon.
imo ultima weapon jest do..do niczego,bo jak masz niskie HP (a moze MP? nie pamietam ^^") to zadaje smiesznie malo obrazen...wez lepiej apocalypse (z ancient forest :wink: )
KaRaKaN69

Post autor: KaRaKaN69 »

Coco pisze:imo ultima weapon jest do..do niczego,bo jak masz niskie HP (a moze MP? nie pamietam ^^") to zadaje smiesznie malo obrazen...wez lepiej apocalypse (z ancient forest )
niezgadzam sie z tym poniewaz u mnie bez problemu zabieral minimum 7000 wiec nie wiem o co "come on" no ale jak kto woli pozatym polecam tak czy inaczej apocalipse sieje prawie tak samo a plus growth*3 heheh
pozdro
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

KaRaKaN69 pisze:apocalipse sieje prawie tak samo
u mnie apocalypse zabieralo tyle samo co ultima,i wcale nie mialam statow na 255 _^_
kilmindaro pisze:Tak samo jak im mniej MP ma Cid, tym mniej obrażeń zadaje Flyerem (chyba)
nie wiem,jak jest z cidem,ale na pewno tak jest z Redem :D
kilmindaro pisze:Chodzi o to, że Ultima Weapon (broń Clouda) ma tę zaskakującą właściwość, że im mmniej HP ma Cloud, tym mniejsze obrażenia zadaje
no wlasnie,o to "come on" xD
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

sorry ale mam pytanie mój cloud ma 255str. i 255 atack. a zabiera po 3000 co zrobić by zabierał o 9999hp. acha jeszcze jedno czy mając 99lv. i hp plus mój cloud będzie miał 9999hp
Squall

Post autor: Squall »

Wiecie co Karollowi chyba chodziło o to, że czy z materią HPplus wytrenowaną na master i na 99LV czy wtedy będzie miał 9999HP czy czegoś mu potrzeba jeszcze a nie czy może mieć powyżej 9999HP.
Ostatnio zmieniony pt 19 maja, 2006 15:10 przez Squall, łącznie zmieniany 1 raz.
p1t

Post autor: p1t »

Coco pisze: imo ultima weapon jest do..do niczego,bo jak masz niskie HP (a moze MP? nie pamietam ^^") to zadaje smiesznie malo obrazen...wez lepiej apocalypse (z ancient forest :wink: )
To chyba nie tak. UW zadaje tym większe obrażenia im mniej HP ma Cloud, a jeśli chodzi o MP to bodajże Venus Gospel Cida uderza mocniej jeśli brak mu MP. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, ale sam sprawdziłem, rzucając 2 omnislashe w PROUD CLOD. Pierwszy zadawał obrażenia 4100-4200, następnie przeciwnik zaatakował Clouda tracąc ok. 800HP. W kolejnej turze Cloud mime`ował Omnislash, a obrażenia wynosiły 4300-4400. Różnica jest, a ilość ataków wyklucza pomyłkę.
Squall pisze:A tak wogóle to dokładnie gdzie będzie Ultimate Weapon w Cosmo Canyon? Albo North Corel i Fort Kondor?

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 17:21 ]
Mam Strenght 255 ja już morphowałem. Mam dopiero 53LV ale jestem na 2CD

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 17:23 ]
Czy tak mój Cloud zabiera 3500 HP ale nie wiem dlaczego.

T://
Ja również nie mogłem znaleźć Ultimy, ale nie zaśmiecałem forum setką postów z tą samą prośbą. U mnie była dopiero przed misją w Midgar. Za pierwszym razem jest w małym kraterze niedaleko Junon (nie można przeoczyć!), po walce zaczyna uciekać (lata po całej mapie). Musisz ja kilka razy stuknąć highwindem to poleci nad jedno z kolejnych pól walki (jak pisali inni użytkownicy midgar, NC, Gonaga itp.). Walczysz, Uw znów ucieka i tak X razy, aż poleci w okolice Cosmo. Czy to na prawdę jest dla ciebie takie trudne?
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

:? Mi zawsze Ultima Sword ciachał raz 9999, innym razem 6666...
Ain't no sunshine when I'm gone.
p1t

Post autor: p1t »

CyberFox pisze:
p1t pisze:UW zadaje tym większe obrażenia im mniej HP ma Cloud, a jeśli chodzi o MP to bodajże Venus Gospel Cida uderza mocniej jeśli brak mu MP
Raczej odwrotnie im mniej hp UW/ MP VG tym MNIEJ zadaje ran.
Ok. Mój błąd, sprwadziłem dokładnie i jest tak jak napisałeś.

Mam pytanko. Jak to jesst ze szczęśliwymi 7-kami. Na krypcie jest taki opis:
"Runda druga: Weapon używa Emerald Shot, jeden z bohaterów odnosi rany i tryb Lucky 7s się kończy."
Wg. trgo opisu wszystkie postacie muszą mieć 7777HP. U mnie tylko Yuffie miała odpowiednią ilośc HP, a i tak miała status "Lucky 7".
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

P1t pisze:Mam pytanko. Jak to jesst ze szczęśliwymi 7-kami. Na krypcie jest taki opis:
"Runda druga: Weapon używa Emerald Shot, jeden z bohaterów odnosi rany i tryb Lucky 7s się kończy."
Wg. trgo opisu wszystkie postacie muszą mieć 7777HP. U mnie tylko Yuffie miała odpowiednią ilośc HP, a i tak miała status "Lucky 7".
k.....de uwielbiam cytowanie wyrwane z kontekstu.

A patrzyłeś, CO jest napisane linijkę wyżej? Czekaj, odpowiem za ciebie - nie.

Oto co jest napisane o rundzie pierwszej.
Runda pierwsza: postacie wchodzą w stan All Lucky 7s i przez dwie i pół minuty czasu rzeczywistego (na zegarze podwodnym są to dwie minuty) same atakują wroga. Sprint Shoes podwajają ich szybkość. Emerald czeka na swoją kolejkę.
Oznacza to, że status All Lucky Seven ma OGRANICZONY CZAS DZIAŁANIA. Teraz wchodzi cytowana przez ciebie runda druga runda.
Runda druga: Weapon używa Emerald Shot, jeden z bohaterów odnosi rany i tryb Lucky 7s się kończy. Użyj Enemy Skill Big Guard, rzuć na drużynę Megalixir i czekaj do następnej tury.
Oznacza to, że po upływie czasu działania All Lucky Seven Weapon dostaje swoją kolejkę i atakuje, raniąc jedną postać. Pozostałe w tym czasie mimo, że mają po 7777 HP, nie są w trybie Lucky Seven. .

Dziękuję za uwagę.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”