FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Na 1 CD tyle kosztuje... na 2 i 3 CD jest tańszy <32k BP>
p1t

Counter

Post autor: p1t »

szukam materii Counter. Z tego co wiem oprócz w NC jest także w GS na wyścigach chocobo. W żadnej klasie jej nie było, chociarz w nagrodach pisało Counter to zawsze dostałem Counter Attack. Wygrałem 10xS i wśród przedmiotów które dostałem też jej nie ma, jest za to counter Attack. Jak ją zdobyć na wyścigach?
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

Counter jest tylko w NC,na wyscigach jest Magic Counter i Counter Attack
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Squall pisze:Mam mały roblem. Mój Cloud ma 255 str. i 255 atack ale zabiera po 3500 HP. Gdy członkowie mojej drużyny z wyjątkiem Clouda zginą zabieram po 9999 a jestem na początku 2 CD. Niewiem co zrobić by muc tyle zabierać jak wszyscy żyją.
byćmoże miałeś miecz bodajże Youshiyuki, który zadaje więcej obrażeń gdy pozostali członkowie party są w krytycznej sytuacji (tak przynajmniej wynika z opisu broni - sword is used when ally is down, czy jakoś tak).
Squall

Post autor: Squall »

Zmieniłem broń na Cristal Sword.

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 16:59 ]
Wiecie gdzie najlepiej się trenować w 2 CD?
Alphonse Elric

Post autor: Alphonse Elric »

Ja bym stawiał na zatopiony samolot shinry a pozatym wiesz gdzie to jest bo tam strenght sie morphuje
Squall

Post autor: Squall »

A tak wogóle to dokładnie gdzie będzie Ultimate Weapon w Cosmo Canyon? Albo North Corel i Fort Kondor?

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 17:21 ]
Mam Strenght 255 ja już morphowałem. Mam dopiero 53LV ale jestem na 2CD

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 17:23 ]
Czy tak mój Cloud zabiera 3500 HP ale nie wiem dlaczego.

T://
Ostatnio zmieniony śr 17 maja, 2006 16:34 przez Squall, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Squall pisze:Wiecie gdzie najlepiej się trenować w 2 CD?
zatopiony wrak Gelnika oraz,lasy w pobliży Midel.
Squall pisze:A tak wogóle to dokładnie gdzie będzie Ultimate Weapon w Cosmo Canyon? Albo North Corel i Fort Kondor?
Nad lasem,znajdującym sie obok Cosmo Canyon,centralnie nad Fortem Condor i Centralnie nad North Corel,Ulitma Wepon jest tak duży,że napewno go rozrużnisz od reszty otoczenia,więc bez obaw.
Squall pisze:Mam Strenght 255 ja już morphowałem. Mam dopiero 53LV ale jestem na 2CD
Nudziło ci sie chyba :P
Squall pisze:Czy tak mój Cloud zabiera 3500 HP ale nie wiem dlaczego.
To pytanie czy stwierdzenie z twojej strony,bo nie rozumie.
FF XII W trakcie katowania
Squall

Post autor: Squall »

A gdzie dokładnie będzie w Midgar?

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 17:51 ]
I Northen Crater?

[ Dodano: Sro 17 Maj, 2006 17:59 ]
Obleciałem Hidwingiem całą mapę i ani nad Fort Condor, Cosmo Canyon, Northen Crater, Midgar ani North Corel nie unosi się Ultimate Weapon. Dlaczego? W 2 CD można z nim walczyć?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Squall pisze:A gdzie dokładnie będzie w Midgar?
Będzie sie unosił nad miastem.
Squall pisze:I Northen Crater?
Jeśli mnie pamiec nie myli,to bedzie sobie fruwał nad całym północnym kontynentem.
W 2 CD można z nim walczyć?
Można,ale dopiero po [SPOJLER] wydarzeniach w kosmosie[SPOJLER - END]
FF XII W trakcie katowania
Moren

Post autor: Moren »

Zobacz jeszcze koło Junon i nad Mt.Nibel. U mnie tam był. Czasami jeszcze po prostu fruwa sobie po świecie i trzeba poszukać trochę dłużej.
Squall

Post autor: Squall »

Nie mogę go znaleść. Nie wiem gdzie jest Ultimate Weapon. Niech mi ktoś pomoże proszę :lol:
Squall

Post autor: Squall »

Jedyna możliwość to c). Ale naprawdę byłem we wszystkich miejscach które są napisane. Co proponujesz? ;)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Squall pisze:Jedyna możliwość to c). Ale naprawdę byłem we wszystkich miejscach które są napisane. Co proponujesz? ;)
Polataj po mapie - jest jeszcze możliwość, że Ultima jest w ruchu... Rób to tak długo, aż się na nią nadziejesz... I skończ wałkować ten wątek bo już uzyskałeś naprawde wyczerpujące odpowiedzi... :roll:
Squall

Post autor: Squall »

Nie ma go w rzadnym z tych miejsc. On jest na zewnątrz czy w środku miasta?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”