FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Mam pytanko gdzie moge wynająć Chocobosa?Potrzebny jest żeby zdobyć Aeona Magus Sisters a nie wiem gdzie moge go ''pożyczyć''.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Niedaleko klifu na zachodzie (poszukaj, a znajdziesz) ; kilka kroków od Inn (sklepu z home pointem) tez jest.
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

THX ALL
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
demoskinos2005

Post autor: demoskinos2005 »

Zdobyłem już prawie wszystko co dało się zdobyć. Zostało pokonanie Penance.Ale niechce doniego iść beż ultima weapons dla Wakki. I choć rozgryzłem tę gre jak tylko się dało bo zdobyłem chyba wszystko broni niemam i niemam pojęcia jak zacząć się o nia starać. Bo blitzbal mnie dobja ciągle przegrywam. Doradźcie mi jak mam dobrze zacząć??
demoskinos2005

Post autor: demoskinos2005 »

Dzięki!! Tak zrobie, a składy chyba juz gdzies widziałem na forum wcześniej. dzięki za rade pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Proponuje zwerbować tak na dobry początek Wakke (wiadomo, gdzie go znajdziesz), Biggsa i Wedge (są w Luca) i jakiegoś dobrego bramkarza (ja akurat przejąłem jakiegoś z innej drużyny). No i naucz się Jecht Shota Tidusem.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ja tam wykupiłam całą drużynę Al Bhed i dzięki niej spokojnie wygrałam, co trzeba. ;)
demoskinos2005

Post autor: demoskinos2005 »

Wiem że to pytanie padało juz wiele razy na forum ale jestem zbyt zmęczony aby szukać odpowiedzi na to pytanie więc powiedzcie mi czy da sie nauczyć Jecht Shota natym, etapie gry na którym ja jestem/
demoskinos2005

Post autor: demoskinos2005 »

dzienki mam już
tidus1992

dark aeony

Post autor: tidus1992 »

ja mam 1 pytanie co mam zrobic zeby walczyc z dark aeonami czy musz cos aktywowac??
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Musisz mieć Airshipa , zdobędziesz go prawie pod sam koniec gry po walce z Yunalescą.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

tidus1992 pisze:ja mam 1 pytanie co mam zrobic zeby walczyc z dark aeonami czy musz cos aktywowac??
Pinhead pisze:Musisz mieć Airshipa , zdobędziesz go prawie pod sam koniec gry po walce z Yunalescą.
Co tam Airship. Nie porywaj się na Darki z marna druzyną, bo to bez sensu. Lepiej dokładnie zapoznaj się z tymi opisami:
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=27
kozi

Post autor: kozi »

czy ktos mial wszystkimi postaciami triple AP?
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

A co masz na myśli. W broniach Triple AP? To ja miałem, ale po co Ci to :?:
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
kozi

Post autor: kozi »

zeby szybciej zdobywac AP... a ty jak expiles
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”