FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
AlgreN

Post autor: AlgreN »

no tak , dostać sie do swiatyni Remeim ale ja nie moge się tam dostać bo nie moge znalezc tego cholernego goscia od Chocobo w Calm Lands, przeszukalem chyba cala mape i nic! W jakich on lokacjach sie pojawia wie ktos moze? Na pln - zach nigdzie go nie znalazlem niewiem gdzie on sie podziewa.
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

lewy gorny rog,na poczatku zawsze tam stoi.pozniej jak masz Airship to od Travel Agency troche w dol.nieraz tez stoi po prawo od wejscia z Macalania Forest
AlgreN

Post autor: AlgreN »

dzieki znalazlem go.
wolfik

Post autor: wolfik »

Mam Airship i nie wiem za co sie zabrać, możecie powiedzieć co najlepiej zacząć robić?
demoskinos2005

Post autor: demoskinos2005 »

wolfik pisze:Mam Airship i nie wiem za co sie zabrać, możecie powiedzieć co najlepiej zacząć robić?
gdy ja zdobyłem airshipa to pierwszą żeczą jaką zrobiłem było zdobycie wszystkich CELESTIAN WEAPONS dla bohaterów. Jeśli mam ci coś polecić to zajmij sie łapaniem potworów do monster area i zacznij od lokacji gdzie jest najwięcej potworów do schwytania tak jak np: Omega Ruins, ponieważ puźniej po 6-7 godzinach łapania potworów zaczyna szlak jasny trafiać od bujania się po jednej lokacji dlatego mając na względzie twój stan nerwowy zacznij łapanie od tych większych lokacji.
frunek

Post autor: frunek »

Ja juz nic nie rozumiem zebralem wszystkie stwory na monster arene po 10 sztuk pokonalem wszystkich bosow a Nemezisa dalej niema.Moze mi to ktos wyjasnic. A moze on sie mnie poprostu boji:shock: ha ha ha.Niech mi ktos pomoze wyjasnic jak mam mu rekawica dac w twarz. Z gory wielkie dzieki.

[ Dodano: Pon 17 Kwi, 2006 04:26 ]
To juz jego brat z Residenta ma wiecej odwagi :lol:
mojoy

Post autor: mojoy »

Musiales kogos nie pokonac, w innym wypadku by sie pokazal na pewno.
frunek

Post autor: frunek »

Sorka ze dopiero teraz ale gralem do 4 rano i dopiero wstalem. Pokonalem wszystkich bo jechalem po kolei.No ale sprobuje raz jeszcze.Ale tak dla pewnosci mam pokonac wszystkich bosow z Monster,Quest i Orginal zgadza sie czy moze jeszcze kogos.
Ps.Zycze wszystkim uczestnikom tego Forum tyle wody co w Blitzballu. :lol:
frunek

Post autor: frunek »

Wlasnie to robie zostal mi jeszcze Ultima i chyba Shinru o ile pamietam kolejnosc. A jeszcze jedno pytanko czy moge sobie wyjsc po walce i zapisac stan gry czy moze wtedy musze zaczynac od nowa.
frunek

Post autor: frunek »

Oki wielkie dzieki :grin:

[ Dodano: Pon 17 Kwi, 2006 12:10 ]
Mam go jest piekny az szkoda mi go bic :lol:
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Hej . Mam pytanie gram w FFX mam już Airshipa i chce zdobyć dodatkowe Aeony . Jestem w świątyni gdzie się''kryje'' Anima , ale nie znalazłem skarbu w Kilika, chciałem tam wrócic ale 2 typów blokuje droge świątyni , wiecie co trzeba zrobić?
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

THX CyberFox
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
demoskinos2005

monster arena

Post autor: demoskinos2005 »

Mam pytanie odnośnie łapania potworów do Monster areno. chodzi mi mianowiecie o to czy istnieje jakiś system efektywnego łapania potworów. Gdyz wnerwia mnie ganianie np: po Omega ruins w poszukiwaniu Master Tombery. Apeluję o pomoc!!!!!!!!!!
demoskinos2005

potwory

Post autor: demoskinos2005 »

Bo zostało mi 3 potwory w callm lands(te goryle niepamiętam jaki sie nazywają) i niemoge ich znaleść ale w końcu na nie trafie!!

A i mam pytnie jak wyczyszcze na sphere gridzie jakies pole np:STR +1 to zawodnikm który odkrył to pole wcześniej ma odejmowany ten jeden punkt??
demoskinos2005

Post autor: demoskinos2005 »

dzienki serdeczne
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”