FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
dene3112

Post autor: dene3112 »

ehh mam pytanie, rozwalam Ruby`ego. Zabijam go wedlug opisu, ale tam niepisze, ze mp sie konczy. Jak wezme ether to niemoge dalej mimowac i niewiem jak mam go pokonac :/
dene3112

Post autor: dene3112 »

A co wtedy z zyciem?? W opisie jest HP absorb pod KOTRA podlaczyc
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jak masz Master Summon+MP Absorb i KOTR + HP Absorb u jednej postaci to po rzuceniu KOTRa odnowi Ci sie MP i HP...
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2006 19:00 przez kwazi, łącznie zmieniany 1 raz.
dene3112

Post autor: dene3112 »

wiec najpierw rozwalic Emeralda.
W takim razie opis zabicia Ruby`ego jest zly, nie da sie go w ten sposob zabic ;]
Volgius

Post autor: Volgius »

Need Help...chodzi o chocobosy...
Mam Wonderfull na S i Great na A i za chiny nie może mi wyjśc zielony albo niebieski...wie ktoś czemu sie tak dzieje :?: :?:
LOL..jednak się udało (dokładnie po 37 próbach)
FrostY

Post autor: FrostY »

Kurde denerwuje mnie to :evil: , już chyba ze 7 razy przeszedłem ff7 i tylko za 1 razem znalazłem ostatnią broń dla Cid'a (Venus Gospel) a pożnej wogóle, nie mam pojęcia gdzie może ona być weźcie pomóżcie.
A tak na marginesie udało się komuś zdobyc Flyer'a dla Cid'a za te 5000 pkt za speed square ? :D
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Po powrocie z kosmosu idź do Rocket Town - razem z Cidem w drużynie... Pogadaj z dziadkiem stojącym przy jednym z domków, który zawsze patrzył sie i podziwiał rakiete (od niego na 1 CD można było dostać Yoshiyuki dla Clouda). Dostaniesz Venus Gospel.

5000 ptk. to żaden problem... o ile grasz na konsoli ;) Sekret w tym aby zestrzelić UFO na końcu trasy (uwieżcie, że to da sie zrobić...).
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Sekret w tym aby zestrzelić UFO na końcu trasy (uwieżcie, że to da sie zrobić...).
eee,nie powiedzialabym...ufo to nic,ja tam nie trafiam w cala reszta ^^" w ufo to wystarczy nie nawalac na chama ;P
FrostY

Post autor: FrostY »

Dzięki za odpowiedź przypominam teraz sobie :D , co do tych 5000 pkt. to nie za bardzo się zgodze że UFO to sekret za nigo dostaje sie ze 1000 pkt problem to na trasie zdobyc 4000 8) ;)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

pod koniec jazdy, juz po ufo mozna zestrzelić jeden ze snopow swiatla, rzucanych przez jupitery. ja zawsze biore jeden z tych po lewej stronie. 200 dodatkowych punktow zawsze sie przyda.
Volgius

Post autor: Volgius »

Pewnie jush ktoś o to pytał...,ale co tam też spytam..Miał ktoś więcej niż 7 sztuk 1/35 soldierów :?: :?:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie, bo po co ? :P Bezużyteczny badziew :D
Volgius

Post autor: Volgius »

Tak tylko się pytam czy jest wogule możliwośc uzyskania ich 12
Bo jak byś miał cały set...to wtedy mozna coś pokombinowac
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

3000-4999 points na Speed Square = Masamune, Super Sweeper lub 1/35 soldier
Volgius pisze:Bo jak byś miał cały set...to wtedy mozna coś pokombinowac
Nic się z tym nie da wykombinować... Są równie urzyteczne co Tissue czy Autograph :)
Volgius

Post autor: Volgius »

Widze, że jesteś optymistycznie nastawiony :D w każdym razie na speed square zdobyłem 5 ludków i więcej jush nie moge ,podczas przechodzenia gry zanjdujesz 2 co w sumie daje 7 a gdzie reszta :?:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”