Najlepsze składy FF 7, 8 i 9(zbiorczy temat)

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kiri pisze:aeris ma przydatny limit na lvlu... Fury Brand,
Lvl 2
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Kiri

Post autor: Kiri »

hyhy... wiem tylko nie nie iwem dalczego nie napisalem :D porpawialem text bo na poczatku chaile mnapisac cos innego, i widocznie zapodzialo mi sie :P
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

Coco pisze:
Ireth pisze:U mnie najbardziej dopieszczoną postacia był właśnie Red XIII, moje oczko w głowie i to on dostawał najlepsze kąski materiowe, no i przy tym często go miałam w druzynie, więc i HP było spore....
tak jak u mnie :D
Adi pisze:MP 9999
ciekawe.u mnie sie dalo do 999 mp :> sprawdzalam z materiami :P
Kiri pisze:Cloud, Aeris, Red XII

powiedzcie co o tym sadzicie
mi tam pasil taki sklad :)
Pomyliłem się :grin:
シャーマンキング
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Jeśli chodzi o aspekty techniczne,to w walce każdy jest dobry,jedyne różnice to limity.
A reszta czynników mająca wplyw na wybór drużyny,to indywidualne decyzje każdego gracza (sympatia,sentyment itp.)
FF XII W trakcie katowania
Dziku

Post autor: Dziku »

Według mnie najlepszy skład to: Cloud,Cid,Barret ponieważ...wszyscy mają ostatni limit, który zadaje więcej niż 1 cep, a przy wymaksowanych statsach Cid całkiem ładnie parci :D Z kolei sądze, że najmniej jest przydatny Vincent. Ma tylko 4 limity(które i tak są słabe), a i siła jego pozostawia wiele do zyczenia. Czemu nie wymieniłem Cait Sitha?? Bopotrafi 1 cep zabić bossa :P
(Slots-All Over)
Squall3000

Post autor: Squall3000 »

u mnie najlepszy sklad z ff8 :D
Squall,Zell & Rinoa :)



EDIT by Ivy
Następne Twoje posty bez argumentacji będą kasowane.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Dziku pisze:Ma tylko 4 limity(które i tak są słabe), a i siła jego pozostawia wiele do zyczenia
Widać człowiekiu, że raczej nie za bardzo nim grałeś. Jego limity są, jak na poziom gry, najlepsze. Taki Galian Beast potrafi zadać dużo więcej obrażeń, i to kontynuowanych, niż pozostali członkowie druzyny. Ale później przyznaję, siła Limitów Vincenta znacznei spada... :wink:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Volgius

Post autor: Volgius »

W sumie to do Vincenta nic nie mam, ale tu przyznam racje. Siła jego ataku fizycznego jest dość słaba, a co się tyczy limitów to strasznie zawiódł mnie jego ostatni.
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2006 18:02 przez Volgius, łącznie zmieniany 1 raz.
Fokens

Post autor: Fokens »

:D czas na mnie....
FF7:
-Cloud, ergh, jest w moim składzie, ponieważ nie można go z niego usunąć (co za pustaki... :P)
-Cid, spoko koleszka :D
-Tifa, fajny limit, fajna postać, i wogule ;]

Vincenta nie brałem bo w późniejszej fazie jak wiemy nie jest za silny w porównaniu do innych, chociaż jako postać jest, trzeba przyznać, jednym z lepszych. Yuffie nie lubie- może i jest silna, ale nie lubie jej... mam podać powód?!?!?! POWÓD!!! POWÓÓÓÓÓÓD!! nie podoba mi sie jej charakter. Red XIII no mieszane uczucia w stosunku do niego, fajną ma historie i charakter, tylko kicha, że zrobili z niego psa :D. Barreta nie lubie jako postaci za bardzo, a Cait Sith ma słaby limit, hehe, gdyby nie to napewno miałbym go w głównym squadzie :D

chyba za bardzo sie rozpisałem jak na jednego finala :) <<< przepraszam za to zdanie, koleszko w kapeluszu
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2006 18:03 przez Fokens, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Fokens pisze:Cloud
A gdzie argumenty :?:
Fokens pisze:Yuffie nie lubie- ani jako postaci ani nie wydaje mi sie silna
To źle ci sie wydaje. :roll:
Jak pograsz jeszcze troche i weźmiesz ją do walki,to może zmienisz zdanie.

[ Dodano: Sob 18 Lut, 2006 ]
Fokens pisze:chyba za bardzo sie rozpisałem jak na jednego finala
Znacznie dłuższe wywody sie zdarzają i to na jeden temat ( jednego Finala ) ;)
Vincent

Post autor: Vincent »

Moim skromnym zdaniem THE BEST skład to :
1. Cloud - to jest oczywiste [ chociaz tej postaci niemozna nic zażoci , jest bardzo dobra zwlaszcza gdy posiada "atack all" i ten swoj nice mieczyk ( dmg +9999 na wyzszym lvl , a jak sie nazywa to niepamietam bo w FF7 niegralem juz z 2 lata jak nielepiej ^^ ) wtedy postac ta jest naprawde miażdzaca.(totaj proponuje dac
next mega all jesli ktos posiada i to co Tifa -"Haste,Slow,recover,cure3 itp")
2.Red XIII - mocne limity , dosc silny , tez roxorek^^
3.Tifa , powod - przydala by sie 2 postac ktora czasem moze podleczyc ( Mega all i wtedy dopiero mozna sie pobawic - "Haste,Slow,recover,cure3 itp" ) a czasem tez mocniej dowalic
4. Youffi - jesli potrafi sie jej dopasowac materie ( atack all zecz jasna ^^ bo sa akorat 2 do zdobycia w bardzo latwy sposob , ktorego nieopisze bo niepamietam i poco niby;p ) , itemki i wyszkolic 2 ostatnie limity to .... chyba nietrzeba ale napisze "Jest boska niema na nia mocnych ma dozy atak i obrone , jesli bedzie sie pilnowalo zycia jej i clouda to niema bata nieprzegra sie to jest prawie niemozliwe^^
To jest moj pRo sklad jesli chodzi o FF7 , mowie wam ten jest najlepszy ( lepszego niezmatowalem a uwiezcie siedzialem nad ta gra 18 miechow ,przeszedlem ja na wszystkie mozliwe sposoby ( po kilka razy ) i znalem ja od podszewki .... ale niestety teraz wiekszoscie niepamietam ... )!!!!!
Powodzenia w wygrywanio!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Hmm po co tak wszystkim,ładujesz Meaga-all ( slash-all )
Lepiej dać choć 1 postacić 4-cut i masz więcej ataków.


P.S. Troche ortoli ci sie narobiło ;)
FF XII W trakcie katowania
Vinardo

Post autor: Vinardo »

Najlepsze sklady:
~FF7: Cloud, Yuffie, Nanaki (Red XIII)
~FF8: Squal, Zell, Rinoa
~FF9: Zidane, Vivi, Rusty (Steiner), Eiko

Ivy:
A może jakieś ARGUMENTY?
tetra master81

Post autor: tetra master81 »

ff 9:
zidane - za zlodziejstwo (choc to zbrodnia :-))duzo fajnych rzeczy mozna ukrasc
vivi - wystarczy nim troszke pograc a wszystko staje sie jasne taka mala niepozorna maszyna do zabijania
garnet - poprostu bez niej wiele razy by mnie zabili a tak to ona odgrywala role "nadwornego lekarza"
Aiven

Post autor: Aiven »

Mój skład FF8 to:
-Zell- opanowałem jego limit niemal do perekcji- kopie tyłek każdemu bossowi
-Rinoa- wg mnie dobrze leczy, a i jej piesek czasem się przydaje (zwłaszcza jeśli chodzi o Invicośtam Moon)
-Squall- łatwo nim trafić "krytyka" tym jego mieczem, a i Renzokuken nie jest najgorszy
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”