FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
squall23

Super materia w FFVII

Post autor: squall23 »

Elo mam nadzieję że tu ktoś mi wyjaśni jedną rzecz. Znalazłem na jednym forum informację że w FF VII na wykopaliskach można odnaleźć jakąś materie niestety nie powiedzieli jakie ta materia ma właściwości więc uważam że ona poprostu nie istnieje jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszę o szybką odpowiedź.
squall23

Post autor: squall23 »

właśnie chodzi o to że to nie Huge Materia bo gdyby to była Huge to by napisali a oni wyskakują z tym że można ją wstawić w equip i to daje efekty ale nie wiedzą jakie :roll: jak znajde link na te forum to podeśle ale czy możliwe jest że jednak jakaś tam materia leży w wykopaliskach :?:
squall23

Post autor: squall23 »

a kto powiedział że ta "dziwna" materia to summon nie podali właściwości tej materii ani nazwy poprostu jest plotka że da się zdobyć coś takiego i chcę się dowiedzieć czy rzeczywiście istnieje taka materia
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Większość plotek o FF 7 to bujda - ta pewno również. OWA podał odpowiedź na Twoje pytanie...

Chociaż powinno sie tam móc wykopać chyba jeszcze Neo Bahamuta - po niego też nie można wrócić... Ale głowy nie dam - nigdy nie probowałem go ominąć :)
squall23

Post autor: squall23 »

ale skoro niektóre materie można mieć po kilka razy to czy te Bahamuty można wykopać mimo iż mam już po sztuce??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie!! Możesz wykopać materie tylko wtedy, gdy podczas gry nie zabrałeś ich i nie można po nie wrócić... -__-
Marbec

Post autor: Marbec »

Pytanie - czy podpięcie dwóch materii Enemy Lure da zwiększoną ilość pojedynków, czy będzie to wyglądało identycznie jak w przypadku jednej materii? Gwoli ścisłości - jedna Monster Lure jest wymasterowna, druga ma zero AP. Opłaca się masterować drugą, czy nie?

I pytanie drugie - jakie jest według was najlepsze miejsce do ćwiczenia limitów, tzn. gdzie potwory zadają najwięcej obrażeń? Northern Crater wykluczam, bo tam zbyt często ktoś nakłada status death i pasek się zeruje...

Z góry dzięki za odpowiedzi! :smile:
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

1. Tak
2. Łódź podwodna?

XD
Marbec

Post autor: Marbec »

Chodzi ci o zatopiony samolot Gelnika? Jeżeli tak, to lipa, bo nie udało mi się zatopić czerwonej łodzi, a co za tym idzie, nie mam dostępu do samolotu - a szkoda, bo broń Yuffie by się przydała, limitem Cida też bym nie pogardził... No i ten nieszczęsny Bahamut ZERO, który mi przepadł i Double Cut, którego też przeboleć nie mogę...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Marbec pisze:Jeżeli tak, to lipa, bo nie udało mi się zatopić czerwonej łodzi, a co za tym idzie, nie mam dostępu do samolotu - a szkoda, bo broń Yuffie by się przydała, limitem Cida też bym nie pogardził... No i ten nieszczęsny Bahamut ZERO, który mi przepadł i Double Cut, którego też przeboleć nie mogę...
Wróć do Junon i zjedź windą jakbyś szedł do podwodnego reaktora. Pamiętasz wejście, które blokował kiedyś pies? Teraz ucieknie jak do niego podejdziesz - za drzwiami czeka na Ciebie Czerwona Submarine - łódź MUSZISZ mieć aby ruszyć się w fabule - inaczej Key of the Ancients niewydobędziesz ;)
Marbec

Post autor: Marbec »

Łódź już mam, jestem na trzeciej płycie i wykonałem już cały główny quest, teraz tylko musze zejsc do Sepirotha, ale najpierw chcę naładować postaci. A filmik ze startującym samolotem już miałem, ale i tak nie moge go znaleźć nigdzie na mapie, czy to na wodzie, czy pod nią.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Marbec pisze:Chodzi ci o zatopiony samolot Gelnika?
Oż! XD Rzeczywiście się pomyliłem, ale o to mi właśnie chodziło ^^
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Chciałem się zapytać czy możliwe jest w Ancient Temple w momencie kiedy dla Clouda odwala i kierujemy małym Cludem nakierowania go tak aby dał Black Materie dla Aeris a nie dla Sephirotha? Bo ile razy bym nie próbował to mi nie wychodzi a że uparty jestem to się chcem dowiedzieć czy jest to możliwe.
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Marbec

Post autor: Marbec »

Nie da się. To, że Cloud daje tę materię Sepirothowi jest wymuszone fabułą gry i nie da sie tego zmienić.

EDIT: Hehe, pierwszy :P
Ostatnio zmieniony śr 25 sty, 2006 22:05 przez Marbec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Nie, Cloud musi oddać Sephirothowi Black Materie, tak jest w fabule i tyle ;)

[Edit] ech Marbec mnie ubiegł :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”