Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Go Go Yubari pisze:Cloud: Osobowość nijaka, doszukiwanie się w nim jakiś ostrzejszych cech charakteru jest bez sensu imo. Ma duzy miecz, no i? -_-' Juz Quina jest ciekawsza.
oj nie, według mnie Quina jest zdecydowanie gorszy, wyjątkowo za nim nie przepadam :P ..a jeśli chodzi o Clouda to według mnie właśnie to "niezdefiniowanie siebie" jest bardzo fajne i wbrew pozorom bardzo dużo daje bohaterowi. Ja tam akurat bardoz lubie Clouda ..mozę to kwestia tego że FFVII jest moim ulubiony a zarazem pierwszym finalem, w którego grałem:P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Cóż, Cloud mi się podoba głównie za analizę późniejszą jego charakteru... co prawda nie umywa się ona do Fei z Xenogears, mimo to sprawia że gra zyskuje jakiegoś urzeczywistnienia... whatever, porównajcie analizę Clouda do Zidane'a -_-'
glamorous vamp
Rofo

Post autor: Rofo »

Squall is the best !!!dlaczego ???? dokładnie niewiem ale jest w nim coś... :P
Squalla można zdeczka porównac do Clouda FFVII ,obydwaj zamulają
chocoaz Cloud w duzo mniejszych ilościach :roll:
Selphie-troche(raczej bardzo)dziecinna i naiwna młoda dziewczyna.
Seifer-kozak jeden Mr.Wszystko-Mi-Wolno-jestem-najlpeszy !! ciota jedna 8)
Quasitist-troszke starsza od kompanów z FFVIII ale no hm...ma dojrzelszy charakter od innych(przynajmniej ja tak mysle)
Zell-spoko ziomek ale czasem niepotrafi nad sobą panowac
Irvine-tez ziomek,zachowuje sie jakby potrafił wszystko i udaje ze wszystko jest cool a gdy przychodzi co do czego to okazuje sie ze zjada go strach(końcowka cd ,zamach na Edeę)
Rinoa-rozpieszczona mała dziewczynka
to chyba wszyscy :P :P :P
P.S.ej Boni osso chozzi w twoim podpisie ? "You're just a puppet,Rofo"
ja mam xywe Rofo ? cos związanego ze mną ??
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

w tym temacie piszemy o swoich ulubionych postaciach,nie trzeba analizowac kazdej z osobna:]
Boni pisze:Cóż, Cloud mi się podoba głównie za analizę późniejszą jego charakteru... co prawda nie umywa się ona do Fei z Xenogears, mimo to sprawia że gra zyskuje jakiegoś urzeczywistnienia... whatever, porównajcie analizę Clouda do Zidane'a -_-'
Fei to calkiem ina sprawa;)

jesli chodiz o glownych bohaterow,to wole clouda-najmniejsze 'zlo' :] ..zreszta wlasnie square nigdy nei dalo jakeigos naprawde fajnego gl. bohatera w ff <spojrzmy na wspomniane xeno:]> albo jakis mlodocian z problemami,albo nastolatek z jeszcze lepszymi problemami albo dzieciak,ktoremu wlasnie uaktywnily sie hormony...
<smiem twierdzic,ze xeno bylo celowane w starszych graczy;P a ff..niekoniecznie:]..zreszta..whatever-jedyna rzecz,za ktora lubie squalla:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Tidus

Post autor: Tidus »

Seraph pisze:Dobra nowy jestem...ale co z tego...jesli chodzi o najlepsza postac z tych finalow to jest nim bez zaprzeczenia Seifer - ma chlopak klase i styl - no i daje na poczatku w kosc temu lebiodzie (Squall)
Seifer ma klase ??

:lol: :lol: :lol:

Hmmm mi sie wydaje że on raczej nie ma klasy

Ogólnie z postaci Cloud był najfajniejszy

Wogóle fabula cała gry ff 7 fajna i all git tylko jakby była grafika jak na PS2 i wtedy byśmy mogli podziwiać jakby ten Cloud wyglądał

Ogólnie zachęcam do obejrzenia ff AC

Wypas filmor
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Seifer to socjopatyczny zadufek. Klasę to tu ma Squall. Powtarzam: to, że Squall wycofuje się z życia, nie oznacza, że jest bez serca. Spełnia swoje obowiązki i klasę ma.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Isia pisze:Seifer to socjopatyczny zadufek. Klasę to tu ma Squall. Powtarzam: to, że Squall wycofuje się z życia, nie oznacza, że jest bez serca. Spełnia swoje obowiązki i klasę ma.
Jedziecie po Seiferze tak samo jak jadą po nim w grze...... a potem się dziwicie, co z niego wyrosło. Został odrzucony przez wielu i po prostu próbuje zwrócić na siebie uwagę. Zawsze on był winny - vide pierwsza walka ze Squallem. Sam bym się w koncu wkurzył. Miał on zaufanych przyjaciół (Radjin & Fujin) i wobec nich był lojalny.

Nie żebym za nim jakoś specjalnie przepadał :lol:
Freak

Post autor: Freak »

A moje ulubione postacie to tak:P

Final Fantasy VII - Vincent -> za jego hmm...mroczne i tajemnicze zachowanie :D
Final Fantasy VIII - Zell -> baaardzo zabawny w niektorych momentach ^^
Final Fantasy IX - Amarant -> czyt. opis Vincenta :P

A z postaci ktore sa w ankiecie oddam głos na Clouda ;]
Tidus

Post autor: Tidus »

Hmmm odnośnie moich

FF 7 - Cloud
FF 8 - Squall
FF 9 - Vivi czy jak to sie pisze zapomniałem bo gralem w ff 9 only raz ale przelazłem

[ Dodano: Sob 07 Sty, 2006 15:12 ]
Chodziasz najlepsza część FF to numer 10 lepszej nie ma, a FF 10-2 troche niektórych niestety zasmucił zmianami

Sory żę nie na temat ale nigdzie indziej nie spamujeta
tetra master81

Post autor: tetra master81 »

dlaczego zidane? bo wedlug mnie ff9 to naj... rpg na psx wiem wiem inni napisza ze 7 ale to moje skromne zdanie :D :D :D :D :D
Freak

Post autor: Freak »

Tetra_Master tu nie idzie o gre, ale o charatker postaci :P ja np. nie wiem czemu ale do Zidane'a sie jakos przyzwyczaić nie moglem ^^ chlopak nie ma osobowosci:D
nuntius

Post autor: nuntius »

zidan za bardzo (w zbyt oczywisty sposUb) leci na panienki

w 7 i 8 glUwni bohaterowie byli raczej twardymi indywiduami, nie obnoszacymi sie ze swoim popendem seksualnym...natomiast zidan to taka troche....małpka ;)

jak dla mnie najlepszy jest squall (chocby za znaczenie imienia ;p), moze dlatego ze sam jestem narwana gadula i ten czlowiek ze swoim "whatever" whenever wherever mnie poprostu zagina :-)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Jaco pisze:Miał on [Seifer] zaufanych przyjaciół (Radjin & Fujin) i wobec nich był lojalny.
Tja, niekoniecznie.

Kod: Zaznacz cały

Kiedy Fujin wygłosiła do niego piękną przemowę w Lunatic Pandora, on po prostu ją olał. A mieli zawsze trzymać się razem...
Rofo pisze:Irvine-tez ziomek,zachowuje sie jakby potrafił wszystko i udaje ze wszystko jest cool a gdy przychodzi co do czego to okazuje sie ze zjada go strach(końcowka cd ,zamach na Edeę)

Kod: Zaznacz cały

Tu chyba raczej chodziło o to, że nie chciał z zimną krwią zastrzelić swojej matki - może i nie biologicznej, ale zawsze. Nic dziwnego, że go nagle dopadł strach/wątpliwości.
Zresztą i tak za nim nie przepadam. :razz:

A teraz kluczowe pytanie: który mod mi pomoże zmodyfikować ankietę na korzyść Squalla? Ta przewaga blond-buca mi się nie podoba. :P To wszystko wina AC! :]
Rofo

Post autor: Rofo »

elo Lucrecia-- no ale mi sie zdaje że w chwili zamachu na Edeę to on wtedy tego ze ona jest jego "matką" niepamiętał mi sie zdaje , poprzypominali se wszyscy dopiero na drugim cd
:?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Rofo pisze:no ale mi sie zdaje że w chwili zamachu na Edeę to on wtedy tego ze ona jest jego "matką" niepamiętał mi sie zdaje , poprzypominali se wszyscy dopiero na drugim cd
Jak dobrze pamiętam (eh... kiedy to było :) ) to Irvine jako jedyny pamiętał wszystko i wszystkich, bo miał najmniejszy kontakt z GFami.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”