FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Etelgrin

Post autor: Etelgrin »

ile grzeje wasz chocobo gold po nafaszerowaniu greensami

Mój golden chocobo
Speed:152
Stamina:999
Inteligence:100

Cos mi sie zdaje ze jest za slaby dalem mu:
1)Gyshal Greens (2x) 2)Krakka 3)Tantal (2x) 4)Mimett 5)Reagan 6)Sylkis
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

A ja tak z innej beczki :
Czy moge wykopać materię :
Mega ALL ?:>
シャーマンキング
woland

Post autor: woland »

Napisze ktoś co można wogóle wykopać. Yuffie można znaleźć w każdym lesie?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

woland pisze:Napisze ktoś co można wogóle wykopać.
Materie ominięte w fabule po które nie można już wrócic (np. W-Item, Bahamut ZERO jesli niezdobyło sie Huge Materii), Mop- broń dla Cida, Butline - broń dla Vincenta, Lunar Harp, Klucze do Midgar, Potiony :)
Adi pisze:Czy moge wykopać materię :
Mega ALL ?
Z tego co się orientuje to chyba nie - ją można zdobyć zawsze i nigdy jej nie ominiemy... Ale ręki sobie nie dam uciąć ;)
woland pisze:Yuffie można znaleźć w każdym lesie?
Tak - w każdym lesie na 1 i 2 CD (:?:)
Adi pisze:Jesteście zajebiści !
Wiemy :D
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

kwazi pisze:Z tego co się orientuje to chyba nie - ją można zdobyć zawsze i nigdy jej nie ominiemy... Ale ręki sobie nie dam uciąć
Zawsze ją można zdobyć
?? :shock:
Przecież jak się nie złapie wtedy jak spadamy po tych torach to więcej razy nie można tak spadać ... :neutral:
シャーマンキング
jaga2

Post autor: jaga2 »

kwazi pisze:Materie ominięte w fabule po które nie można już wrócic (np. W-Item, Bahamut ZERO jesli niezdobyło sie Huge Materii),
Ale na przykład nie można wykopać Addect Effect, jak ominiesz ją w jaskini Gi to już kaplica ( z własnych doświadczeń).
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

OneWingedAngel pisze:
Adi pisze:Przecież jak się nie złapie wtedy jak spadamy po tych torach to więcej razy nie można tak spadać ...
Mega All znajduje się w Northern Cave!

[ Dodano: Czw Gru 29, 2005 11:11 ]
http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=12#M
Ale słuchaj..
Ty mnie chyba nie rozumiesz ..... Na początku gry nie zlapalem tej materi i wykorzystałem już te tory z których się spada.....:/
シャーマンキング
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

OneWingedAngel pisze:
Ty mnie chyba nie rozumiesz ..... Na początku gry nie zlapalem tej materi i wykorzystałem już te tory z których się spada.....
Czy ty wiesz gdzie jest Northern Cave? Bo chyba nie.

Ty mówisz o 1.8.1
A ja o 3.1 (według opisu na krypcie). Więc myśl .
No fakt ... Sorki...
シャーマンキング
aniela1988

chocobo(problem)

Post autor: aniela1988 »

Mam pewien problem z rozmnazaniem chocobo. Ona jes A(great), a on jes S(wonderful), gdy uzywam carob nut za kazdym razem mam zoltego kurczaka. Co mam zrobic zeby powstal river lub mountain
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Na Krypcie znajdziesz obszerny poradnik dotyczący Chocobo. Możesz też przejżeć kilka wcześniejszych stron.

Rada: próbuj do skutku.
jaga2

Post autor: jaga2 »

Zostaw sobie Wondera na potem, gdy będziesz już miała czarnego. Złap innego great lub good ( nie wiem skąd masz tego swojego great i dlatego nie piszę z jakich miejsc) i wybiegaj go do klasy S. To powinno Ci pomóc. Łatwiej jest dwa greaty lub good's niż męczyć się z wonderfull'em.
Tomach

Post autor: Tomach »

Jak wyjśc z northern crateru?? jestem w miejscu widocznym na screenie: http://img282.imageshack.us/my.php?image=fffff0tu.jpg
tam gdzie jest strzalka jest mniejsce gdzie sie wraca,ale nie mozna wrocic,bo przeszkadza górka.Z góry dzieki
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Wrócisz inną drogą- pójdź w prawo, o ile mnie pamięć nie myli i tam powinno być przejście ;)
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

A widzisz po prawo jaskinie? Wejdz do niej i kieruj sie cały czas do góry. Potem kiedy znajdziesz sie na podobnym rozwidleniu jak te które pokazałeś, udaj sie w lewo. Znajdziesz sie na drodze którą przyszedłeś wcześniej. Cały czas do góry i jesteś na powierzchni.
Tomach

Post autor: Tomach »

Dzięki, tak myślałem,że to tam, ale nie zczaiłem, że trzeba iśc do góry.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”