Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Moim zdaniem najbardziej wygladem rozczarowuje Bahamut z Advent Children. Razi mnie dziwną mordą :D
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

kruger09 pisze:Moim zdaniem najbardziej wygladem rozczarowuje Bahamut z Advent Children. Razi mnie dziwną mordą
z tym sie zgodze w 100% n_n zalamalam sie,jak go zobaczylam...a bahamut to zawsze byl jeden z moich ulubionych summonow n_n
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Nie wiem, ale ten Bahamut z AC jest w ogóle taki bestialski i ciotowaty. W grze(szczególnie w FFX) czuło się niezwykłą siłe i potęge tego summona. Niezrównany majestat, takie jakby wyrafinowanie, a w filmie smoczysko lata macha łapami w taki nieprzemyślany, koślawy i zwierzęcy sposób, że aż sie ryczeć chce. Moim zdaniem dla teamu z filmu jego pokonanie było łatwe jak bułka z masłem, bowiem Bahamut w ogóle nie przejawiał żadnej inteligencji. Osobiście żałuję, że filmie nie uświadczyliśmy walki summonów(choćby Shiva vs Ifrit).Wprowadzenie takiej sceny napewno wpłyneło na ogólną ocenę tej produkcji.
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Przypominam, ze od AC jest temat i prosze pamiętać o oznaczaniu ewentualnych spoilerów.

Bahamuta zaczeli zmieniać w kicz i pomyłkę w FFX i tak im narazie zostało, a z tego co widziałam z filmików FFXII, chyba im szybko nie przejdzie. A szkoda. W FFX/X-2 to w ogóle porazka była >.<
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

guzik' pisze:film swietny,ale bahamut wszystko psuje
A czy ja pisałem, że film jest świetny? Czy pisałem, że Bahamut psuje obraz filmu? Oj, chyba nie. Teraz muszę ci tłumaczyć o co mi chodziło. Po smoku spodziewałem się tylko najlepszego, a dostałem coś co w ogóle nie pokrywa się z tym co widziałem w grze. To, że ma fajne skrzydła i wali flarą gdzie tylko poadnie nie jest tym czego spodziewałem się po filmowym odpowiedniku tego summona . Bahmut w AC mógłbyć o wiele lepiej przedstawiony. Ciągle czuję mały niedosyt po tym jak poraz pierwszy zobaczyłem go w filmie :cry:
guzik' pisze:Bez niego dostalby dyche"...no przestan!
Film bez smoka czy w ogóle żadnego summona wcale nie byłby lepszy.
Ba, brak tych istot byłby nawet wadą tej produkcji. Wtedy to dopiero bym narzekał na ten film :D Dobrze, że Bahamut znalazł się w AC, tylko szkoda, że nie jest taki fajny jak w grze. A ten cały pojedynek summonów to tylko moje marzenia. :D
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

E? Ja wiem? Mi się Bahamut z FFX podobał. W ogóle pozytywne wrażenie wywarły na mnie wszystkie summony z dziesiątki. W FFX denerwował mnie tylko niski repertuar potworków - chodzi mi o tak samo wyglądające potworki w wielu różnych lokacjach. No i zakończenie FFX było dla mnie takie jakieś... nieefektowne w ogóle i takie dziwne. No bo jak ostatni boss może być pajączkiem jakimś? Zdecydowanie wolę klasykę - FF7 ofkoz.

PS. No i jeszcze jedno: poziom IQ Tidusa i Yuny wydał mi się niezbyt wysoki.
Ostatnio zmieniony pt 16 gru, 2005 18:21 przez Zeratul, łącznie zmieniany 1 raz.
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Go Go Yubari pisze:Bahamuta zaczeli zmieniać w kicz i pomyłkę w FFX i tak im narazie zostało
Muszę przyznać: Bahamut z FFX na początku wydawał mi się dziwny, jednak z czasem stał się moim ulubionym Aeonem w tej grze. Są gusta i guściki. O smoku z FFXII nic nie będe pisał bo go nawet nie widziałem na screenie :oops:
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

na screenie raczej go tak właściwie nieuświadczysz, ale kiedyś był filmik z animacją jego ataku... wykonanie było dość ciekawe, zwłaszcza efekt lecącego ognia, niemniej jednak śmiem twierdzić, że ten bahamut może wcale w grze nie będzie... wtedy wiele podpuch w necie krążyło ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Majkel
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: sob 05 lis, 2005 10:58
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: Majkel »

Ja sie zgadzam , ze bahamut z ff x byl , skwaszony . A w adwent children to juz wogóle bahamuta nie przypomina . I tak bahamut z ff 8 i 9 rulez . :D
What's the philosophy of displaced mines
The bombing of all homes and villages
Truth is the only sword bleeding minds
Bleeding till the day that

We attack ....

Pamiętaj "Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust" !
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ale przynajmniej mega flara była nice ;]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Chyba nie mówisz o Mega Flare z FFX :lol: Co to za atak, jakieś motylki tam latają, pieruńsko kolorowe wszystko i to ma być Mega Flare? :]
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

w tym objawia się sens terminu flare, bo flare to błysk, a błysków tam nie brakuje :) :] ale oczywiście ten z ff9 również był piękny... no a w ff7 to w ogóle patos był ukazany
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Majkel
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: sob 05 lis, 2005 10:58
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: Majkel »

Ogolnie , mi to sie ataki bahamuta w kazdej czesci podobaja . A u tego dziesiontkowego , to najbardziej kólka na plecach nie lubie . Jest dzikie
What's the philosophy of displaced mines
The bombing of all homes and villages
Truth is the only sword bleeding minds
Bleeding till the day that

We attack ....

Pamiętaj "Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust" !
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

Oto mój ranking Bahamutów z fajnali od FF7-FFXI:
1. Bahamut z FF8. Za to, że za każdym razem z bananem na twarzy ogłądałem animacje jego ataku :D
2. Bahamuty z FF7 ze szczególnym wskazaniem na Neo Bahamuta
3. Smoczysko z FFX(bo poczułem jego bliskość podczas walki)
4. Bahamut z FFIX
5. Smok z FFXI
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

kruger09 pisze: 5. Smok z FFXI
gogo mówiła że bahamuta tam nie ma ale ja nie znam sie
glamorous vamp
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”