FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
nowereguy87

Post autor: nowereguy87 »

identyczny mam problem z tym pianinkiem i mryganiem. probowalem zmieniac sterowanie i nic to nie daje :\
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Może wygrywacie melodię w Shinra's Mansion(tam naciśnięcie niektórych przycisków powoduje miganie, bo nie da się zagrać wszystkich dźwięków- fortepian jest zepsuty) , a nie w domu Tify :]

[ Dodano: Pią 30 Wrz, 2005 ]
Avaroth pisze:Haha, wiem, ze to lamerskie pytanie, ale moze ktos zrzucic screena z reaktora w Gon gdzie dokladnie lezy summon Titan?
Pokręć się blisko reaktora- nie widać tej materii na pierwszy rzut oka - znajduje się we wnętrzu reaktora, w środkowej części lokacji(o ile dobrze pamiętam) Nie mam zdjęcia, bo nie gram w wersję PC.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Avaroth pisze:Haha, wiem, ze to lamerskie pytanie, ale moze ktos zrzucic screena z reaktora w Gon gdzie dokladnie lezy summon Titan? Jakos ostatnio nie mialem problemow zeby go znalezc, ale tym razem chyba mi wsiakl pod ziemie.
Jak wejdziesz do reaktora,to masz o góry dwa małe rozwidlenia,idz tym w prawo,zaraz na początku na lewej scianie jest materia.
FF XII W trakcie katowania
JCP

Post autor: JCP »

mam pytanko .. czy to prawda że jak ktoś nizaczął chodowli chocobo wcześniej to na ostaniej płycie już nie może?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Nie widze przeciw wskazan,by zacząc chodowle na 3CD.

"Warrk,Warrk" :D
FF XII W trakcie katowania
JCP

Post autor: JCP »

no niewiem ... niemogłam tam ani złapać ... ani nawet spotkać chocobo
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

a masz chocobo lure, greensy i slady?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Coco pisze: masz chocobo lure, greensy i slady?
Podstawa to Chocobo Lure,bez tego można sie cmoknąc w d.....tzn. pomażyc se o kurczakach,choc zostaje jeszcze kopanie w Bona Vilgate.
FF XII W trakcie katowania
OdinV

Post autor: OdinV »

Mam pewien problem... jestem w 3 płycie poszedłem w dół jaskini i doszedłem do miejsca z magic potami. No i tu zonk z początku było fajnie ale potem zabrakło mi elixirów :/ i teraz mam walke z 2 stron (tifa i cloud otoczyli 2 poty) i niemam tego przedmiotu do ucieczki. I teraz pytanie czy moge ukończyć jakoś tą walkę ?? Zwłaszcza że mój najbliższy save jest na początku 3 płyty :/
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Odpowiednia kombinacja klawizy umożliwia ucieczkę z walki - grasz na PC, czy konsoli?
A tak na przyszłość - elixiry kradnij od Tonberrych :]
OdinV

Post autor: OdinV »

Tonberrych jeszcze nie spotkałem a o kombinacji zapomniałem :P ostatnio grałem w tą gre około 5-6 lat temu wiec moze dlatego :> THX btw
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

materia Exit umozliwia ucieczkę

duh.. jest jakas kombinajca klawiszy na pc? myslalam ze w ff7 tego nie dali o_O {co za szajs}
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

PgDown i PgUp
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
JCP

Post autor: JCP »

TomajS pisze: Coco napisał/a:
masz chocobo lure, greensy i slady?

Podstawa to Chocobo Lure,bez tego można sie cmoknąc w d.....tzn. pomażyc se o kurczakach,choc zostaje jeszcze kopanie w Bona Vilgate.
mam wszystko .... i nic niedziała ... (jak się taksamo wyposażylam na dysku nr 1 to odrazu udało mi się złapać chocobo, a na CD3 nawet go nie spotkałam )
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

a biegasz napewno po śladach chocobosów? <lol>

i czy zabrałaś drugie Chocobo Lure z rancza? (2 zawsze lepiej niz 1 >.<)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”