Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Madtrax

Post autor: Madtrax »

Koki pisze:Co ty masz z tą mocą obliczeniową, nie rozumiem. Wyświetlenie tekstu: [Before stnds a fat man. He is rather ugly and constantly looks around. When he notices you, his face brightens and he says: "Owakka. At your service."] to robiły już tekstówki w '89...
Mial mimike twarzy, ale dosyc slaba. Wyswietlenie tesktu to nie problem - ale robiac miasta z postaciami tak rozbudowanymi to chyba duze przedsiewziecie... - jezeli byloby to mozliwe to zrobiono by to.
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

ale robiac miasta z postaciami tak rozbudowanymi to chyba duze przedsiewziecie...
Wystarczy spojżeć na shenmue, cała dzielnica miasta oraz port, pełno ludzi zajmujących sięswoimi sprawami(nie przypadkowych generowańców jak w np ffx tylko niemalze każdy ma swój cel, prace, głos, ogólenie historie). Pracowników sklepów, sprzątających, pracujących itp. Z każdym przechodniem można romzawiać(dubbing nie jakieśtam napisy) kazdy powie co innego i to innym głosem, coś niesamowitego lecz o dziwo nie zaskakującego i łatwo siędo tego przyzwyczaić, bo i czy w życiu trafi siędziesięciu gości tak samo ubranych przechodzących ulicą obok siebie i mówiących to samo w kółko :D ogólnie mówiąc jest to gra wyprzedzająca swoją genijalnością platworme na którą została zrobiona.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Hmm tego chyba nikt nie dawal albo ja przeoczylem. Screeny z FF12 :]
http://www.the-magicbox.com/0406/game063004a.shtml
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Fajnie ulice miast wyglądajatak jak w ff9 :) cool, ale za to te pustynie to troche takie nudnawe :\
Auron

Post autor: Auron »

Mad: Viera zobaczyles i musiales dac screen'y, nie? :wink: ^^
Olek pisze:te pustynie to troche takie nudnawe
Ja tam nie widze 'nudnawosci' w tym. Wygladaja podobnie jak obszary w FFXI.

Dla mnie wszystko zapowiada sie zaiste smakowicie. :wink:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Po obejrzeniu trailera aż mi ślinka cieknie (ech, najpierw muszę zdobyć PS2 ;) ). Tylko ta Ashe- wygląda trochę jak Yuna (ktoś rzucił też text, że Vaan wygląda na syna Yuny i Tidusa), a Penelo to chyba następne wcielenie Rikku- czyżby brak nowych pomysłóW? Za to Fran, Bash i Balthier prezentują się kozacko... I co kurde ma znaczyć napis na początku: "Two years after Final Fantasy X"?! Przecież to nie ma (nie powinno?) mieć żadnego związku z dziesiątką!! A nazwa świata "Ivalice" podobno pochodzi z FF:T...
Mati-San

Post autor: Mati-San »

A nazwa świata "Ivalice" podobno pochodzi z FF:T...
Nie podobno ale na pewno ;)

Mnie się lokacje podobają, pustynia fajno wygląda, miasta też
shuyin

Post autor: shuyin »

Serio gdzieś pisze że "Two years after Final Fantasy X"? Tyle zapowiedzi przeczytałem tyle filmików widziałem i jakoś sie na to nie natknołem. A co do Ivalice to prawda.
Ciekawe czy będzeie tam rasa tych no mo cośtam :) .
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

na trailerze z ff12.com tak piszę..
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

zapewne jakiś błąd lub niefortunny spojler mówiący że Ivalice to odnowa świata zniszczonego przez odnowionego Sina i yujewona czort tam pojmie
glamorous vamp
Auron

Post autor: Auron »

Imo te 2 lata, to odcinek pomiedzy premierami FFX i FFXII. Geeez.. łączyć Spire z Ivalice :wink: ^^
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

na pewno 2 lata? (whatever :lol: ) ale nie chce mi się wierzyć hmm f10 chyba w 2000 wyszło...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

w 2001, i to chodzi właśnie o czas dzielący wydanie ostatniej cześcinie licząc 11) od tej, ale jak sięnie pospiesząto będzie 3 years :D a ciekawe czy będą te magowe muminki z FFTA :P
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Raczej będą, skoro się pojawą Vierra to reszty ras też nie powinno zabraknąć :D
shuyin

Post autor: shuyin »

Co tam rasy ja chce wiedzić jaki będzie system walki i rozwoju postaci.Może ktoś z tu obecnych wie coś na ten temat? Może by dali taki sphergridzik do XII(ech.. marzenia).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”