Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Malkav

Post autor: Malkav »

co tu duzo gadac- fajnie bedzie i tyle :D
Auron

Post autor: Auron »

Czytając temat... nie dla kazdego 'fajnie' , niektórym wydaje sie, że tytuł bedzie porazka, wiec polecam im gry niekupowac.
Malkav

Post autor: Malkav »

a ja kupie; nie wiem jak wy, ale z niektorymi gierkami(star wars,finale i jeszcze pare innych ttytulow) mam tak, ze choc beda zbieraly najgorsze recenzje, to ja i tak kupie i zagram. podobnie mam z filmami. ale coz, koki zrob jak chcesz
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

odbiegajac od tematu to kotor, jk 2 i 3
Malkav

Post autor: Malkav »

Oj, to przerąbane, bo szczególnie Star Wars mają niesamowicie wysoki odsetek szitów/ilość wydanych tytułów(Co jest godne polecenia? KOTOR i X-Wing vs. Tie Fighter chyba...)
wiem, ale nie napisalem przecierz ze kupuje kazda pozycje ze swiata SW. jeszcze za czasow PSX'a kupilem the phantom menance i jedi power battles- oby dwa zbieraly slabe recki, a mnie dostarczyly duuuzo swietnej zabawy(czekam na seqel jedi power battles)
P.S. Koki.
wiem. zawsze pisze z malej. jezeli cie to pocieszy to malkav tez pisze z malej.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nio ja tez nie wiem czy kupie,jakso do ffx-2 te zmnei nie ciagnie...sa inne ktore mnie na dana chwile interesuja...

http://www.finalfantasy12.org/img/s/2mov/m71.wmv krotki filmik
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

To samo ze mna. Rowniez nie mam ochoty kupowac tego. Pogralem troszeczke w media markt i tez bez fajerwerkow :D

Bardziej mam ochote popykac w Fallouta, a jeszcze bardziej isc na browar.... o i tak zrobie :D
Malkav

Post autor: Malkav »

jeszcze bardziej isc na browar.... o i tak zrobie
takie podejscie bardzo mi sie podoba :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

takie podejscie bardzo mi sie podoba
a mi nie :] (nie ma to jak sensowna wymiana zdan:])

http://www.ffxionline.net/forum/stuff/m ... railer.wmv
http://www.gamigo.de/download/download_ ... id_file=49
http://www.squarecn.com/ff/downloadshow.asp?ID=2422
http://streamingmovies.ign.com/ps2/arti ... wmvlow.wmv
mozna oblookac :] chyba najlpeszy trailer na obecna chwile


aha druzyne bedzie mogla tworzyc nawet 1,2 oosby

http://www.ff12.com/special/index.html stronka gry sie powieksza
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nareszcie solówki - świetnie, bo chwilami denerwowało to, że trzeba zawsze mieć trójkę(lu czwórkę), a chce się expować tylko jedną postać.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

swoją drogo to ludzie-zające są spoko :smile:

[edit] co wy właściwie mówicie że przechodzicie po 100h gre? to jest właściwie nie możliwe żeby tyle przed czymś siedzieć... ja jak grałem w finale i SAM odnajdowałem sekrety to wychodziło maks 50h
tak jak ostatnio czytałem w jakiejś recenzji:
"Final Fantasy 8 - wspaniała gra- minimum 200 godzin gry"- istna bzdura
jedyna gra której przejście (ofkoz z sekretami) bez OPISÓW zajęła mi więcej czasu to Xenogears a w finalach jest o wiele krócej...
mówię tu o graniu ofkoz a nie o tym że idziecie na obiadek a licznik sobie bije a potem wszyscy dumni latają
wyjątek to chyba ff10 ale tam długi czas grania polega na czymś innym- na ciągłych próbach
ogólnie podsumowując to nie rozumiem was mówiących że graliście tam po setki godzin w jakiś tytuł ... chyba że bawiliście się chociaż takim Devour...
być może to że tak mówię jest spowodowane tym że sam przechodzę gry strasznie szybko co zosało mi często przez kumpli wypominane
kiedyś powiedziałem że za półtora tygodnia w Diablo2 zdobyłem zabójczynią 50 level-nikt nie uwierzył (grałem w single tylko)
i nie gram przy tym non stop bo dużo mam do nauki i do tego jeszcze praktyka na pianinie więc eee nie wiem czym to tłumaczyć

no więc odpowiedzcie: Co wy robicie przez te [shadow=red]200[/shadow] godzin gry?

[edit2] ee mam wrażenie które wynika po obejrzeniu screenów i trailerów że ff12 na dwóch dvd nie oznacza że będzie długie... nie chodzi tu o samą świetną grafikę ale też o fakt rozległości lokacji i ilości tych wszystkich npc wydaje mi się że 2 dvd zostały zrobione nie po to aby gać 500 godzin (pradwa to była jak bosy...) ale po to by lokacje były bardziej zapierające dech, żeby były rozległe, żeby było niby wiele tych tam sekretów... ale fabuła raczej będzie nie aż tak długa jak można się spodziewać... :?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ale tych buraków tam dużo się plącze po miastach
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

no ale skoro ażdy inny i do tego chociażby naszyjniki nie są wklejone pod skórę to jednak coś znaczy i do tego ta ruchomość modeli
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

w sumie po tym co napisałeś śmiem mniemać że jednak postacie mało zabierają
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Z początku byłem przeciwny tej części, ale teraz to już się napaliłem na 12 :P tylko mam nadzieje że nei będzie aż tak przypominać Vargant Story, bo zbytnio mi ta gra nie przypadłą do gustu :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”