Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Shiva

Post autor: Shiva »

Mam pytanko gdzie występują potwory z dużą ilością doświayczenia :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mam pytanko: Dlaczego jesteś ślepym ignorantem? -_-

http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... 884#199884 ARGH.
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Shiva pisze:Mam pytanko gdzie występują potwory z dużą ilością doświayczenia
w henne mines

[ Dodano: Pon 26 Maj, 2008 12:30 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=KOt7_rA73 ... re=related uprzedzając pytanie tutaj masz na czym polega sposób levelowania postaci w tej kopalni
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
CzlowiekZajepka

Post autor: CzlowiekZajepka »

Larsa to chlopak czy dziewczyna? Wygląda i mówi jak dziewczyna a mówią o nim "he, his" wtf?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Larsa to chłopak, inaczej nie miałby na forum tylu fanek.

Next.
CzlowiekZajepka

Post autor: CzlowiekZajepka »

Zauważyłem że jak kupuje quickeningi to rośnie max mp postaci. Vaan i Penelo maja już po 3, ale jak wziąłem 1 dla Ashe to lipa, nic nie wzrosło. Wtf?

I podajcie jakieś miejsce gdzie można podkoksać postacie na 35 levelu.
Ostatnio zmieniony pt 01 sie, 2008 11:43 przez CzlowiekZajepka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

CzlowiekZajepka pisze:Zauważyłem że jak kupuje quickeningi to rośnie max mp postaci. Vaan i Penelo maja już po 3, ale jak wziąłem 1 dla Ashe to lipa, nic nie wzrosło. Wtf?
To dlatego, że quickening działa jak mnożnik dla twojego mp.

1 quickening = 1 x max mp
2 quickenings = 2 x max mp
3 quickenings = 3 x max mp

Dlatego nic nie wzrosło.
CzlowiekZajepka

Post autor: CzlowiekZajepka »

Da się jakoś zabić elementale i entites? Pakowałem w nie przeciwnymi żywiołami ale po chwili są na nie immune :x
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

FFXII jest po prostu qra beznadziejny :/ Miałem wszystkie itemy potrzebne do zdobycia trzech gemsteel, sprzedałem wszystkie na raz i tylko jeden gemsteel był na bazarze. No po prostu ten bazar wyjęli z d.......
glamorous vamp
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

silly... przeczytałeś jak się robi gemsteel, ale nie doczytałeś dalej... btw. w grze jest ładnie wyjaśnione jak działa bazar, ale ofcoz taki pros pewnie mashuje X przy każdej okazji.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Po pierwsze:

Cwaniaczku, ja w odróżnieniu od ciebie nie biorę rzeczy za takie jakie mi podano, ale za takie jakie powinny być.

Po drugie:

Cwaniaczku, wiedz, że trzy itemy potrzebne do uzyskania Gemsteel nie biorą udziału w syntezie innych przedmiotów, które można zdobyć na bazarze. Dlatego sprzedaż wszystkich na raz nie powinna powodować bezprzyczynowego ich zniknięcia. A tak też się stało. System Bazaru w FFXII ma błąd w skrypcie.

Po trzecie:

Ciekawe jaki jesteś cwany z tym swoim 'mashowaniem' w realu. :roll:
glamorous vamp
Vigilium
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007 09:12
Lokalizacja: SWDN

Post autor: Vigilium »

Boni pisze:FFXII jest po prostu qra beznadziejny :/ Miałem wszystkie itemy potrzebne do zdobycia trzech gemsteel, sprzedałem wszystkie na raz i tylko jeden gemsteel był na bazarze. No po prostu ten bazar wyjęli z d.......

[...]

Po drugie:

Cwaniaczku, wiedz, że trzy itemy potrzebne do uzyskania Gemsteel nie biorą udziału w syntezie innych przedmiotów, które można zdobyć na bazarze. Dlatego sprzedaż wszystkich na raz nie powinna powodować bezprzyczynowego ich zniknięcia. A tak też się stało. System Bazaru w FFXII ma błąd w skrypcie
Nie ma żadnego błędu, tylko to działa inaczej niż byś chciał ... Nie ma możliwości odblokowania tego samego kilka razy wrzucając więcej przedmiotów. Gra nalicza wszystko co sprzedałeś i jeśli odpowiednie warunki zostaną osiągnięte odblokowuje dany przedmiot w Bazaarze. Po zakupie licznik przedmiotów potrzebnych do odblokowania ulega wyzerowaniu, nawet jeśli sprzedałeś więcej niż wymagane. Tak więc nie ma sensu sprzedawać na raz. Działa to tak a nie inaczej, aby było trudniej się domyslić, ile właściwie itemów potrzeba.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Aha, w takim razie ja tego nie kupuję.

Nie dość, że do zdobycia dwóch scarletite zabiłem w łańcuchu 120 Emeralditanów to jeszcze mam sprzedawać pojedyncze sztuki nie wiedząc tak na prawdę czy brak nowego przedmiotu w bazarze wynika ze zbyt małej ilości Scrletite czy też z niedoboru Damascus Steel lub Hell Gate's Flame. Taka rozrywka mnie nie bawi, bo jest sztucznie utrudniona i nie ma logicznych przesłanek. Moje czepialstwo wynika też po części z faktu, że w ostatnim okresie analizowałem 12 modeli ekonomicznych i wyczuliłem się na takiego typu niedociągnięcia. Jaka jest różnica pomiędzy sprzedażą 99 itemów od razu a sprzedażą seryjną po 3 sztuki 33 razy (przy jednej wizycie w sklepie)?

[ Dodano: Pon 01 Wrz, 2008 17:03 ]
To było pytanie retoryczne.
glamorous vamp
Vigilium
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007 09:12
Lokalizacja: SWDN

Post autor: Vigilium »

To ma być swojego rodzaju promocja i nie było planowane jako źródło stałego dostarczania określonych przedmiotów, w związku z czym nie rozumiem, jakich logicznych przesłanek się doszukujesz. Niedociągnięciem w moich oczach jest jedynie możliwość ponownego otrzymania tej samej nagrody w Bazaar.

[...] nie wiedząc tak na prawdę czy brak nowego przedmiotu w bazarze wynika ze zbyt małej ilości Scrletite czy też z niedoboru Damascus Steel lub Hell Gate's Flame.
I o to chodzi, abyś nie wiedział. Jakby miało to być jasne, to byś miał w grze podane co i ile potrzebujesz, aby osiągnąć określony rezultat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”