Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ja na np. nie mam nic przeciwko temu, czemu XIII wychodziło 10 lat i miało wspólną fabułę - ale jak Uno said, gdyby wsio na PS3 tylko wyszło byłoby lepiej. Tylko że cała seria zapowiada się 100 razy lepiej od XII i niektórych ostatnich, nieco gorszych części, więc nie ma co za bardzo marudzić, bo coś z tego może faktycznie dobrego wyjść.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
MateuszGdaa

Post autor: MateuszGdaa »

FFXIII czekam z niecierpliwoscia na ten tytul!! dla mnei wprowadzenie walk w czasie rzeczywistym to bardzo dobre i i wygodne rozwiazanie z tego co widzialem na trailrerach to wszystko wyglada cacy i nic sie nei zapowiada zeby FFXIII odeszlo od klimatu popszednich czesci...
no i ja tez jestem ciekawy co z summonami jak to rozwiaza:)
narazie trzeba czekac do polowy 2008 r..
pozdro
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

MateuszGdaa pisze:tego co widzialem na trailrerach
ciekawe, jak dużo ich widziałes^^
MateuszGdaa pisze:zeby FFXIII odeszlo od klimatu popszednich czesci
ja nie wiem...ehm..ale zamierzeniem twórcow jest stworzenie czegoś nowego...innego?
MateuszGdaa pisze:no i ja tez jestem ciekawy co z summonami jak to rozwiaza:)
Shiva-motor...Ifrit-hulajnoga? xD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Ja mam podstawowe oczekiwania. Jak coś będzie to ma być przydatne. Choćby summony żeby na coś więcej się przydały niż tylko efektowne animacje. Poprzednie części były bardzo dobre więc nie ma sensu czegoś dużo lepszego oczekiwać. Jedyne co to niech muzyka będzie bardziej oddziałująca, a nie taka jak w FFXII.
Awatar użytkownika
FantasyFiend
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pt 14 gru, 2007 17:48

Post autor: FantasyFiend »

Squarenix robi 3 "trzynastki" i sadze ze ffversusXII bedzie lepszye niz poprzednie ff o duzo lepsze.

odpowiem na poprzednie pytanie tak ff13 wyjdzie pzed 2009 rokiem ale nie w europie.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Squarenix robi 3 "trzynastki"
O czym wiemy od dawna.

FantasyFiend, zadbaj o interpunkcję, z łaski swojej.

I poczytaj nasze newsy, Ameryki nie odkryłeś.

http://en.wikipedia.org/wiki/Final_Fantasy_XIII :roll:
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

FantasyFiend pisze:ff13 wyjdzie pzed 2009 rokiem
... skąd ta pewność?

a tu trochę nowych obrazków.
http://ruliweb2.empas.com/ruliboard/rea ... 04&main=ps
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Schrödinger pisze:
FantasyFiend pisze:ff13 wyjdzie pzed 2009 rokiem
... skąd ta pewność?

a tu trochę nowych obrazków.
http://ruliweb2.empas.com/ruliboard/rea ... 04&main=ps
Pewności nie ma chociaż pewien sklep pokusił się już o wymyślenie daty wydania FFXIII - nie wiem tylko po co skoro data nie została oficjalnie potwierdzona, a tak będzie tylko rozczarowanie, jak nie wyjdzie tego dnia.

Obrazki są świetne - widać, że w grze nie zabraknie Ifrita i Carabuncle'a (super wygląda *O*). No i pokazali kilka nowych postaci :) ... nie mogę się doczekać <3. Co tam PSP i FF: Dissidia ... trzeba zbierać na PS3 *O*.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obrazek

OMG <orgazmistyczni są> *___________* Widać dbają w SE o potrzeby pań i gejów <3 Omg ja chcę tego w okularach i tego drugiego od lewej :Q~~~~~~
FFXIII: Duzo Mięcha <3

Gra wygląda bosko. Bałam się, ze wyglądowi nie dorówna fabuła, ale wyżej pokazani panowie mnie pocieszyli. Oby SE nie rozwaliło tej gry fabularnie i systemowo >.<'
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

updejty obrazków tym razem oficjalne z Famitsu:
postacie itd
versus (niezłe żyły...O_o *patrzy na ostatnia fotę...)

[ Dodano: Sro 30 Sty, 2008 13:43 ]
... a jednak będzie ... czy jak...???
http://www.joystiq.com/2008/01/27/ffxii ... ease-date/
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

/kisses Szred/

Co do obrazków - powalające *________________* Szoku można wręcz dostać. XIII prezentuje się super, nowa panna całkiem, całkiem, a i summon'y zacne :] Tylko czemu Ifrit wygląda jak psychol z maską... Za to już Versus XIII bije to wszystko na łopatki całkowicie. Widać że będzie mroczno, poważnie i ostro. To jest to - i na to od dawna czekałem :] I nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jak na to patrzę, to wręcz widzę AC w które można grać (ta grafika...). Wacek to smyrał, nawet do 2009 poczekam (będzie czas na MGS 4 i kilka innych), byle fabuła i postacie okazały się tak dobre jak grafika.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Schrödinger pisze:nowa panna całkiem,
nie wiem dlaczego, ale pierwszy rzut oka na twarz rudej i od razu miałam skojarzenie z... Lulu O.o
Gveir pisze:Tylko czemu Ifrit wygląda jak psychol z maską
Bo jest stylizowany na Ifricie z FF VII, co nie zmienia faktu, że wygląda znakomicie. Antropomorfizowany Ifrit stanowi miły akcent po zbytnio s-canis-owanym Ifriciarzu z FFX. Z kolei w mojej opinii Siren doczekała się chyba najlepszej w całej swojej karierze inkarnacji, w każdym razie imo bije Siren z FFVIII, która była naprawdę śliczna. Natomiast odrzuca mnie Carbuncle (Ka-bankeru - hai, Renasu-sensei?), bo moim zdaniem jest jakiś udziwniony... O.o' Ten z XIII wygląda, jakby skrzyżowali Moogle'a z FFXII z psem i skrzydłami ptaka, a na głowę dali mu złocone uszy rodem z jakiegoś bóstwa Starożytnego Egiptu - po prostu mi się to nie podoba. Tu zgodzę się z Ireth, która kiedyś napisała, że Carbuncle z FF VIII to najlepszy w całej serii design tego summona.

Główny bohater versus kojarzy mi się z typowym zawadiaką z gier made in Japan, czyli mroczny, tajemniczy etc. - nareszcie coś innego niż wykastrowany Tidus, Seymour, Nooj i Vaan, co ma szansę być godnym zapamiętania bohaterem.

Mam tylko jedną obawę patrząc na screeny - dziewczyna w długich włosach i kiecce, z dużą częścią reprezentacyjną budzi we mnie skojarzenia wymieszania w tej osobie dwóch postaci - Aeris i... Yuny -_-' (zwłąszcza ten efekt a la 'summonerski' - Yuna miała podobny przy przywoływaniu Valefora i twarz - troche tam Yuny widać ;_d).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sephiria pisze:Bo jest stylizowany na Ifricie z FF VII, co nie zmienia faktu, że wygląda znakomicie. Antropomorfizowany Ifrit stanowi miły akcent po zbytnio s-canis-owanym Ifriciarzu z FFX.
Hmm... nie miałbym nic przeciwko, gdyby tylko reszta ciała miała futro/kolor inny niż ludzkie ciało, co nadałoby mu znacznie bardziej demonicznego wyglądu - w końcu Canis Canis Ifritus z X był mimo wszystko dosyć demoniczny (jeno te koraliki! :> )...
Sephiria pisze:Z kolei w mojej opinii Siren doczekała się chyba najlepszej w całej swojej karierze inkarnacji
Zgadza się - ma śliczną twarz i ogólnie bardzo 'delikatny', subtelny wygląd.
Sephiria pisze:Główny bohater versus kojarzy mi się z typowym zawadiaką z gier made in Japan, czyli mroczny, tajemniczy etc. - nareszcie coś innego niż wykastrowany Tidus, Seymour, Nooj i Vaan, co ma szansę być godnym zapamiętania bohaterem.
I dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd, zachowanie i stosunki pomiędzy bohaterem Versus a jego drużyną (fabularnie mają być jego obstawą), mają być w znacznym stopniu wzorowane na współczesnej Yakuzie - co dodaje dodatkowego smaczku, a ładnie to widać na przykładzie postaci starszawego jegomościa w garniturze.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sasuke

Post autor: Sasuke »

najbardziej mnie zniechęca to że główny bohater to baba :evil: :evil:


Lenn: *sigh*
Ostatnio zmieniony czw 28 lut, 2008 15:26 przez Sasuke, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”