Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

było grywalne już niedługo
To znaczy kiedy niedługo? W 2008?
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

King VERMIN! pisze:Nic dodać, nic ująć. Więc spiesz się Nem ze znudzeniem, bo jak FFXIII wyjdzie to jedyne na co trzeba będzie poczekać, to wersję angielską, magiczne "PAL" w górnym, prawym rogu już nie będzie potrzebne
Na wersję angielską, a potem francuską, niemiecką i Bóg wie jaką jeszcze, bo przecież Europa się bez tego nie obejdzie -_-"
Byiśmy dla S_E trzecim, a nawet dziesiątym, światem kiedyś, będziemy i kiedy wyjdzie PS150; ich podejście do rynku europejskiego jest śmiechu warte- obsówa pół roku i dostajesz w bonusie papuśne postaci przykurczone paskami na dole i górze ekranu (FFXII ma opcje wyłączenia tego badziewia, całe szczęście).

Inna sprawa to to, że żeby skolekcjonować cały sekstet FFXIII (czy ile tego ma w końcu być) nelaży się zaopatrzyć w różne platformy.

"It`s all about the money, damdamdam"
...
...
"...and Nomura"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lady Luck pisze:Na wersję angielską, a potem francuską, niemiecką i Bóg wie jaką jeszcze, bo przecież Europa się bez tego nie obejdzie -_-"
Na angielską znowu nie będzie trzeba czekać aż tak długo - skoro wszędzie będzie ten sam system kodowania będzie, to poczekamy tylko na wersję angielską i będziemy mogli spokojnie grac. A żabojady i szkopy niech się angielskiego uczą, a nie lokalizacji jeszcze chcą...
Lady Luck pisze:Byiśmy dla S_E trzecim, a nawet dziesiątym, światem kiedyś, będziemy i kiedy wyjdzie PS150
Nie do końca - ostatnio zauważyli, że rynek europejski jest najszybciej rozwijającym się z rynków, a wprowadzenie jednolitego HDTV i braku regionów na Blu - Ray prawi, że rynek ten będzie jeszcze bardziej rozwijający się i korzystny do inwestycji i szybkiego wydawania gier. Będzie już tylko coraz lepiej.
Inna sprawa to to, że żeby skolekcjonować cały sekstet FFXIII (czy ile tego ma w końcu być) nelaży się zaopatrzyć w różne platformy.
Cóż, nikt nie powiedział, że Japończycy będą się w tym przypadku martwić o inne kraje niż o własny :wink: Im opłaci się to, jeśli wydadzą to u siebie. A że różne platformy... obecnie nie jest to już taki kosmicznie drogie i niedosiężna jak kilka lat temu chociażby, więc nie będzie to aż taka tragedia. Co nie zmienia faktu, że będzie drogie jak diabli i tak. Grunt, to żeby wydali wszystko i u nas. Chociaż w to bym akurat wątpił.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Lady Luck pisze:Inna sprawa to to, że żeby skolekcjonować cały sekstet FFXIII (czy ile tego ma w końcu być) nelaży się zaopatrzyć w różne platformy
Wedłóg informacji które krążą po internecie to Final Fantasy XIII będzie się składać z Trzech części.

Final Fantasy XIII: New tale of the crystal
Final Fantasy Versus XIII
Final Fantasy Agito XIII

Z czego te dwa pierwsze tytuły mają być przeznaczone na PSX3 a Final Fantasy Agito XIII ma chodzić na telefonie komórkowym.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TO znowu JA! PLASTUŚ OWA!

Post autor: TO znowu JA! PLASTUŚ OWA! »

Na stronie oficjalnej Square Enix pojawiła się lista tytułów, które japoński gigant zaprezentuje 16 i 17 grudnia na imprezie JUMP Festa 2007. , na liście pojawia się kompilacja Final Fantasy XIII. :P

Tylko trailery:
- Final Fantasy XIII (PS3)
- Final Fantasy Versus XIII (PS3)
- Final Fantasy Agito XIII
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Seria Final Fantasy to kura znosząca złote jajka. Czytając, ile zapowiadają to 13 zapowiada się obiecująco. Wygląda na to, że nie próżnują.
Kobieta zmienną jest...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tak, kura kurą, ale XIII naprawdę wygląda i zapowiada się lepiej niż XII czy bardzo dobre X. I to raczej będzie niezłe po każdym względem. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystają możliwości nowego sprzętu, a i nie zapomną o tych wszystkich rzeczach, które tworzyły czar starych, najlepszych FF ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Chyba każdy fan serii ma taką nadzieję. Oby nie spartaczyli tej części, bo wiele gier zapowiadało się obiecująco, a jak już wyszły to okazywały się nijakie lub słabe. Ale twórcy chyba się postarają, bo jak nie ,to fani im tego nie darują.
Kobieta zmienną jest...
TO znowu JA! PLASTUŚ OWA!

Post autor: TO znowu JA! PLASTUŚ OWA! »

Nowy trailer Final Fantasy Versus XIII... już niedługo.
Square Enix obwieściło, iż 8 grudnia 2006 roku na oficjalnej stronie będzie można obejrzeć trailer Final Fantasy Versus XIII.
Mamy więc kolejny obok europejskiej premiery Nintendo Wii powód, aby z niecierpliwością wyczekiwać przyszłego piątku ;)
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Mocny argument na to, że programiści nie obijają się. Chyba trzeba będzie zobaczyć.
Kobieta zmienną jest...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie chyba, tylko na pewno. Na szczęście, nie będzie trzeba czekać na to tyle lat ile się czekało od X-2 do XII. A i widać, że nowa platforma przysłuży się rozwojowi serii - bardzo mnie to cieszy.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
apple

Post autor: apple »

http://ps3.qj.net/Final-Fantasy-Versus- ... /aid/75484
Trailer FFXIII Versus

LOL, post Gveira na dole już jest na Sami-Wiecie-Jakim forum ><

A już Ontopic:
Trailer bardzo klimatyczny, szkoda tylko że nie pokazali jakiegoś real-time. Ciekawa jestem jak bardzo zbliżona będzie grafika w gameplayu do tego filmiku...
Ostatnio zmieniony pt 08 gru, 2006 14:23 przez apple, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ciekawy, ciekawy, cytaty z Shakespear'a o braku rzeczy całkowicie dobrych i złych, klimatyczne wprowadzenia, na koniec trochę akcji. Chociaż nie tak efektowny jak trailer samego XIII, też jest niezły. Zwłaszcza kreowanie głównego bohatera na kogoś pomiędzy dobrem a złe, postać ambiwalentna moralnie - oby im się to udało. No i sam koniec - kiedy schodzi ze schodów, a kule trafiają w jego osłonę, podobną w czasie rozsypywania się do szkła, a on po chwili przywołuje ostrza, spojrzenie na jego twarz - od razu wiadomo, że trzeba współczuć armii która stawi mu tan czoła ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
TO znowu JA! PLASTUŚ OWA!

Post autor: TO znowu JA! PLASTUŚ OWA! »

Trailer prezentuje się dosyć przygnębiająco, ale z pewnością wart jest obejrzenia. Osobiście pokładam w grze wielkie nadzieje i jest to tytuł, który najbardziej przyciąga moją uwagę spośród wszystkich pozycji zapowiedzianych na PlayStation 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”