Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Mati-San

Post autor: Mati-San »

mozna LEGALNIE sciagnac remixy z najnowszego albumu prodigy
Już zaczynam ściągać. Jak ja lubie Prodigy :D :D :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a ten ich nowy klip Girls nawet daje rade :lol: ...chociaz jak dla mnie jakby zmiana stylu np porownac to z takim Breathe...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Breathe najlepsze jest :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

www.diaryofdreams.de <-- maja nowa stronke,narazie tlyko w wersji deutsch ale mozna sicgnac jedna cala mp3 i posluchac sample-nawet z nowego singla :]


cudenko ^_^ ..gdyby tak jeszcze u nas wogole szlo sie zaopatzryc w ten nowy singiel -_- .... i dzisiaj znowu cala noc tylko ze swiatem adriana....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Orion

Post autor: Orion »

Jeśli kogoś to interesuje to w najnowszym numerze "Teraz Rock" jest płyta z kawałkami m.in. Nightwisha,Velvet Revolver,Anthraxu i tak dalej.Nie jest źle,tylko 10 zł :wink: .
Madtrax

Post autor: Madtrax »

http://muzyka.onet.pl/mr,956935,wiadomosci.html - wydaje mi sie, ze przeszlo to jakos bez echa albo ja slepy jestem i nie zauwazylem... koncert Ramsteina w katowickim Spodku 1 grudnia :]
=========================================================================================
[EDIT]
http://muzyka.onet.pl/mr,974650,wiadomosci.html - kogos moze zaciekawi...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

wydaje mi sie, ze przeszlo to jakos bez echa albo ja slepy jestem i nie zauwazylem... koncert Ramsteina w katowickim Spodku 1 grudnia :]
chyba bardziej to drugie :] wiele razy tutaj bylo o tym pisane <min jak pisalam o cenach na ich koncert ze sa takie same jak na metalice wtedy Orion napisal czy bylam i nawet odpisales ze nie>

a na stornce DoD mozna obejrzec making video Giftraum.....inaczej nzie piekne nie umiem tego opsiac...ten krajobraz i muzyka swietnei do siebie pasuja...a nowy album DoD u nas 25 pazdziernika...heh u nas..ale w koncu da sie zalatwic tak jak singiel ;)

btw kraza plotki o nowej plytce sisters of mercy ktora rzekomo mialaby nosic nazwe Dream!

btw2.mozna juz obejrzec nowe dzielo MM Personal Jesus (na launch.com mozna zaobaczyc na mtv2 tez puszczaja) hhmm..wg mnei tuttaj jednak Pan M zbytnio sie nei popisal oczekiwalam troche mocnijeszych brzmiec...ale cover bardzo przypomina orginal...no mzoe pzoa tymi zakonnicami w teledysku :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Coz nie przegladam starszych stron z... lenistwa...

No, ale tego to juz nie bylo - znajomy dal mi cynk o koncercie Vadera we Wrocku 13 pazdziernika jakos - dostalem zaproszenie i prawdopodobne, ze pojde :]
Orion

Post autor: Orion »

A 8 października bedą w Krakowie =)
Jak mi starczy czasu to też się może wybiore...

Vadera widziałem tylko raz,przed Metalliką ale wyszli nienajlepiej,bo mieli cienkie nagłośnienie.

Pewnie już wiecie,ale tak na wszelki wypadek napisze:

"Therion pojawi się na czterech koncertach w Polsce.Christopher Johnsson z kolegami wystąpi w warszawskiej Proximie(20 października), a potem w Poznaniu(21.10 Klub Eskulap), w Krakowie(22.10 Klub 38 ) i we Wrocławiu(23.10 Klub WZ)"

Lol,i znowu Kraków :].
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Coz nie przegladam starszych stron z... lenistwa...
ale o tym byla tez mowa w poscie na ktory odpowiadales-byl cytat

Orion wiemy wiemy :] fajny mialabym prezencik naurodizny jakby wypalilo....
----------------------------------------
dla fanow gotyckiego grania-Lacrimosa zapowiada ze za rok rusza na trase po calym swiecie!! nie no chyba polski nei omina :] oraz w maju ukaze sie ich koljeny album-licze na arcydzielo na miare elodii
btw mam zamiar wlansie kupic ekran lacrimosy i tak dotego robil ktos jzu wlasnorecznie naszywki :D ..bo wlasnie tak chcialbym sie kiedys zabrac do tego...mhhmmm..naszywka diary of dreams....

a w tv obecnie oporcz MM (o wlasnie-lol-wracam w niedziele wieczorem do domu i jacys skejci rycza je patzrcie marylin manson idzie...<rotfl> rozwalili mnie totalnie ;] tylko skladac im hold do smierci a raczej ich iq
..leci nowy klip oomph 'sex hat keine macht' fajny tytul i klimat z egzorcysty;] ale jednka piosnki bardzej poprzednie mi podeszly


na jesien ma wyjsc 3 plytowy album nirvany i do tego dvd z koncertem nagranym u jakiegos znajomego zespolu

............i nareszcie mam nowe mcd DoD...so happy ^_^ Giftraum rlz :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:ale o tym byla tez mowa w poscie na ktory odpowiadales-byl cytat
Moze... forum przegladalem wczesniej, a na info natknalem sie pozniej... whatever.

Dodam jeszcze, ze 26 pazdziernika jakos, gra Therion we Wrocku, w klubie WZ :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Dodam jeszcze, ze 26 pazdziernika jakos, gra Therion we Wrocku, w klubie WZ :]
byla o tym mowa 2 posty przed Twoim a nawet 1...i graja 23 we wroclawiu..i co jest napewno godne uwagi dla fanow goth metalu towarzyszyc im bedzie tristania i trail of tears
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Zgubilem link do artykulu, ale wiem jedno - wokalista KATa pozegnal sie z zespolem... teraz jest nowy. Jak cos to czytalem to na onecie wczoraj :)

==================================================================================
[EDIT]
Dzis na VIVIE PLUS byl koncert HIMa - swietny ^_^ . I do tego az sam nie wierze, ze pisze iz giatrzysta w dredach w makijarzu wygladal tak zabojczo :D . Nawet mi sie spodobal (tylko bez naditerpretacji zlosliwcy :] ) ^_^
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Zgubilem link do artykulu, ale wiem jedno - wokalista KATa pozegnal sie z zespolem... teraz jest nowy
:shock: what's up..<zerka na storne oficjalna> rzeczyiwscie kostrzewski odszedl...co to sie porobilo :roll:
Dzis na VIVIE PLUS byl koncert HIMa - swietny ^_^
pewno ten sam co ma juz kilka latek...ale villus wiecznie mlody :lol: ..szkoda ze jakso w domu nei bywalam to bym moze zerknela na gone with the sin....muzyka hima przeslza mi jzu dobre rok temu ale ta pisoenka roxuje...btw skzoda ze nei poszli sciezka 1 plyty...ale komercja zzera co sie da:]
makijarzu
........

a katowice juz oblepione plakatami rammsteina.....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:pewno ten sam co ma juz kilka latek...ale villus wiecznie mlody
Z tego co widzialem kiedys to mial on dlugie wlosy - na koncercie mial krotkie, ale to nieistotne.
Madtrax pisze:makijarzu
garnet pisze:........
Widac to slowo jest poza moja zdolnoscia pojmowania :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”