Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

jurer

Post autor: jurer »

:O musze ja miec :] (i tak beda ja mial) hehe :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Garnet wiesz ze Liv z ToT wystapi goscinnie w nowej plycie Cradle of Filth? ;>
O_o niezle nie powiem :]
co do ToT na orginalnej stornce mozna przesluchac sample nowych pisoenek z nowa wokalistka..widac wracaja do korzeni
Cytat:
:O musze ja miec :] (i tak beda ja mial) hehe

Kogo Garnet...? - jej to raczej nie dostaniesz :]
yyy...lol...mzona wiedziec kogo cytowales Jurer bo odpowiedz wczensiej takowa nie rzucila mi sie w oczy-pewno Ci sie pomylilo i nie chodizlo o mnie..lol..i jeszcze raz lol
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
kyo

Post autor: kyo »

garnet pisze:
Garnet wiesz ze Liv z ToT wystapi goscinnie w nowej plycie Cradle of Filth? ;>
O_o niezle nie powiem :]
co do ToT na orginalnej stornce mozna przesluchac sample nowych pisoenek z nowa wokalistka..widac wracaja do korzeni
wlasnie przesluchalem te 2 sample i musze przyznac ze brzmi to milion razy lepiej niz Musique
ale i tak do klasycznych gawalkow im bardzo daleko;>. tak czy inaczej trzymam kciuki, mam nadzieje ze z ogolu wyjdzie cos sluchliwego, bo te sample brzmia w sumie tak srednio[moze dlatego ze sa w miernej jakosci].
Madtrax

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:yyy...lol...mzona wiedziec kogo cytowales Jurer bo odpowiedz wczensiej takowa nie rzucila mi sie w oczy-pewno Ci sie pomylilo i nie chodizlo o mnie..lol..i jeszcze raz lol
To nie wina Jurera... cala rozmowa powinna wygladac tak:
Jurer pisze::O musze ja miec :] (i tak beda ja mial) hehe
Madtrax pisze:Kogo Garnet...? :lol: - jej to raczej nie dostaniesz :] :619:
Nom i to byloby tak jednak pomylilem sie i zamiast cytuj kliknalem edycje postu Jurera... :oops: . Oczywiscie za zajscie przepraszam.

[EDIT] Przesluchalem sobie nowa plytke Nightwisha i jestem mile zaskoczony. Pomimo niezbyt pochlebnych opinii przypadla mi do gustu. Zwlaszcza "Wish I Had An Angel" czy "Romanticade" - warto posluchac obydwu kawalkow jak i calej zreszta plyty ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Madtrax to mogles to poprawic przecie :] (w koncu jest widoczne czyj post jest ostatni..chyba ze napsiales i zaraz wyszledles z tematu nie patrzac nawet czy post sie 'wpisal' ale spox ,wyszlo jak wyszlo :]

do fanow MM-niedlugo ukaze sie ich greatest hits ktory bedzie promowal cover depeszow 'personal jesus'
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Jak napisalem to nie czekalem az sie pojawi odpowiedz - ide dalej :)

Hmmm mam takie male pytanie - ciekaw jestm jakie sa wasze typy na nastepny teledysk Nightwisha? Stawialbym(tzn. bardzo bym chcial :P ) aby byl to utwor "Dark Chest Of Wonders" - niesamowicie zgrabne polaczenie metalu z bardziej komercyjnym graniem jak mialo to miejsce w "Nemo". Swoja droga dziwne czemu zespol wybral tamten utwor na promujacy plyte? Zupelnie niezwawy w porowaniu do perelek ktore sa na plycie... :? Juz o niebo lepiej sprawiloby sie "Wish I had An Angel"...

Czekam z niecierpliwoscia az trafie na cos na MTV badz Vivie :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

pisalam gdzies ze nastepnym singlem bedzie wish i had an angel i bedzie promowal film alone in the dark

dla fanow Vampirkow z Italy :] na oficjalnej stronce mozna scignac 2 nowe mp3 z nowego ich albumu...czemu nie mozna nigdzie dostac ich plyt:/(narazie znalazlam tylko w skpeie wysylkowym w ktorym i tak tzreba czekac jak beda miec..i tak sie powinnam cieszyc ze mam 1 orginalna..) ..i hate poland!

------------------------
obecnie na vivie mozna trafic na teledysk l'ame immortelle '5 jahres' ...hmm..oby nie wyszlo im na zle takie rozkrecenie wsrod mediow....(akcja dzieje sie gdzie indziej jakby nie na ...graveyard:])

mam tez pytanko-widzial ktos moze film z udzialem cradle of filth?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

http://muzyka.onet.pl/mr,968732,wiadomosci.html - niektorych moze to zainteresowac.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...ach....vader ma ostatnio same klopoty to ten wypadek to ich album juz w sieci sie znalezl nielegalnie...(jak zwykle koemnatrze...a zreszta :D)

a w tv obecnie mzona zobaczyc 'amerika' Rammsteina ...wiec spiewajmy wraz z nimi to piesn pochwalna :d

----------------
do gwiazd ktore w tym roku odiwedza Polske dolaczylo Hocico ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Auron

Post autor: Auron »

"We're all livin' in Amerika, Coca cola, somtimes war." - te teksty sa perwersyjne. :lol: A teledysk rządzi! :twisted: Można go obejrzeć tu, jak komuś sie spieszy i nie ogląda TV. :)
Orion

Post autor: Orion »

http://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=12898
Może kogoś zainteresuje...
Co ludzie widzą w the darkness?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

We're all livin' in Amerika, Coca cola, somtimes war
it's wunderbar :D
a na vivie dzisiaj i jutro o 12 i 20 mzona ogladac koncert rammsteina..heh patrzac na te efekty z ktorych sa znani to nei dziwie ze dlaczego bilety takie drogie (taka sama cena jak na metalice ale w koncu oni sa gwiazda wiekszego formatu)
Co ludzie widzą w the darkness?
dla mnie dobra okazja do ironicznego usmichu (lol) btw chyba do tej kategorri to 'cos' tu nei bardzo pasuje ;) ...(a nazwe to jzu wogole spox maja :D)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Orion

Post autor: Orion »

dla mnie dobra okazja do ironicznego usmichu (lol) btw chyba do tej kategorri to 'cos' tu nei bardzo pasuje ...(a nazwe to jzu wogole spox maja )
Hehe,brzmi jak nazwa zespołu blackmetalowego :twisted: .
Moim zdaniem 90% słuchaczy tego zespołu to 40 letni ludzie tęskniący za muzyką lat 80...
taka sama cena jak na metalice ale w koncu oni sa gwiazda wiekszego formatu
Byłaś może na koncercie w Chorzowie?
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie byla.

Widzialem fragment tego koncertu Ramsteina - cute :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Byłaś może na koncercie w Chorzowie?
niestety ja to mam pecha od zawsze..pare dni przed koncertem zachorowalam..mialam wysoka goraczke...wiec ze wszystkiego nici i musialm odwolac wyjscie..ech a pozniej na dodtake 2 czerwca mialam mature z angla..na szcescie juz troche lepiej wtedy sie czulam...

www.prodigyremixed.com mozna LEGALNIE sciagnac remixy z najnowszego albumu prodigy...ponadto kiedys na ich stornce oficjalnej slzo sciagac mp3 z ich albumu..narazie strona jest w przebudowie-mzoe wtedy dadza znowu mp3...

a to taka mala notka
Po raz pierwszy w swojej karierze grupa Depeche Mode zdecydowała się wydać na DVD swój słynny film muzyczny "Devotional", nakręcony 11 lat temu, podczas całkowicie wyprzedanego światowego tournee zespołu w 1993 roku. Na całym świecie premiera "Devotional" nastąpi 20 września, natomiast już 16 września o godzinie 20.00 fani Depeche Mode będą mieli jedyną i niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowym, przedpremierowym pokazie tego DVD w sieci kin Multikino w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Zabrzu i Bydgoszczy, zanim wydanie to trafi do sklepów!
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”