Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

"Octavarium" tytuł najnowszej płyty Dream Theater i zarazem nazwa ostatnbiej kompozycji z tej płyty.

Po pierwszym przesłuchaniu jestem w stanie Ekstazy :D Kolejna porcja wyśmienitej muzy,pełnej wirtuozeri. To tyle na gorąca.

4 Pażdziernika 2005 koncert Dream Theater w Poznaniu :)
FF XII W trakcie katowania
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

A mnie ta płyta troche rozczarowała. Brzmienie gitary jest troche ciekawsze niż zazwyczaj ale troche poupadli jeśli chodzi o kopozycje i jest wiele momentów w których klawisze masakrycznie nie pasują :| Spodziewałem się czegoś innego.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

swoja droga mozna juz kupowac bilety

< a ja dalej chociaz jzu tydzien minal zyje w swiecie Lacri ^_^>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

TomajS pisze:4 Pażdziernika 2005 koncert Dream Theater w Poznaniu
Jak się dostanę do Poznania na studia to pójde. W przeciwnym razie raczej nie wydaje mi się abym zrobił sobie wolne czawartego dnia szkoły :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

problem ze zrobieniem sobie wolnego? :)

< a Diary of Dreams potwierdzone juz na gothic festiwal w wawie...qrde czemu tak daleko...tzreba bedzie zaczac szukac noclegu or sth like this ..i beda tez Eve of Destiny z japoni! < kozi jest ex memberem Malice Mizer :] >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
kanzer
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kanzer »

Garnet, ja Cię chętnie przenocuję, jeśli zechcesz ;) pod warunkiem, że zabierzesz mnie na gothic festiwal ;]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

<..i zaplacisz za bilet,co? :]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Garnet ja zapłacę ;) Ale oczywiście nocleg u mnie ;) Eee... no ostatnio wziąłem się za słuchanie Lacrimosy (to tak wracając do tematu) i jeszcze raz czy dwa, a może dziesięć przesłucham, to ich polubię :)
Awatar użytkownika
kanzer
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kanzer »

Garnet pisze:<..i zaplacisz za bilet,co? :]>
jeszcze ja Ci bilet postawię ;)
Erelen_Galakar pisze:jeszcze raz czy dwa, a może dziesięć przesłucham, to ich polubię
ja już ich polubiłem, ale nie przyszło mi to łatwo. Rzeczywiście trzeba przesłuchać każdą ich płytę 10 razy żeby się naprawdę spodobało :)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

kanzer pisze:jeszcze ja Ci bilet postawię
Daję ci w lepszym miejscu niż on ;) :P
kanzer pisze: Rzeczywiście trzeba przesłuchać każdą ich płytę 10 razy żeby się naprawdę spodobało
To tak ze wszystkimi tytułami gothyckimi? Bo w końcu metal lubię, a tutaj okazuje się, że Goth tak dobrze nie trafia :) Bo jeśli każdą płytę każdego zespołu mam przesłuchać 10 razy, to mi życia nie starczy ^^
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

oo..jeszcze mi bilet nawet kupia :lol: :lol:

Erelen_Galakar pisze:a tutaj okazuje się, że Goth tak dobrze nie trafia
heh..nie jest to muzyka z vivy ktora tarfia za pierwsyzm razem do odbiorcy :> ...taka muzyke tzreba po prostu kochac aby ja zrozumiec :] ...a milosc neistety przychodzi z czasem...:] < nie wierze w milsoc od pierwszego wejrzenia...chociaz jeden koles ostatnio w takowa wierzy -_- >

Erelen_Galakar pisze:Bo jeśli każdą płytę każdego zespołu mam przesłuchać 10 razy, to mi życia nie starczy ^^
nie kazdy zepsol gotycki ma takie gleboki podloze..ale lacrimosa znajduje sie w tej polce ktora zabiera niemalo czasu <moge to nawet powiedziec z wlasnego doswiadzenia>....
...khem..ale wezmy np jakies electro..tutaj bedziesz puszcal 10 razy ale z pwoodu dobrego beatu i ze nie bedziesz mial dosc XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Garnet pisze:problem ze zrobieniem sobie wolnego
Problemu w sumie by nie było, ale jak nie pójdę do Poznania do szkoły to będę musiał dojechać kawał drogi i w sumie to przez pierwsze 5 dni w ogóle mógłbym nie iść :) A co do Lacrimosy to da się posłuchać. Kiedyś miałem pare płytek Malice Mizer ale podobało mi się tylko kilka kawałków, więc się ich pozbyłem :)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

A mnie ta płyta troche rozczarowała. Brzmienie gitary jest troche ciekawsze niż zazwyczaj ale troche poupadli jeśli chodzi o kopozycje i jest wiele momentów w których klawisze masakrycznie nie pasują Spodziewałem się czegoś innego.
Mnie równiez ta płyta troszke rozczarował ale pozytywnie,podoba mi siecholernie.Tu zacytuje słowa Garnet
Garnet pisze:heh..nie jest to muzyka z vivy ktora tarfia za pierwsyzm razem do odbiorcy ...taka muzyke tzreba po prostu kochac aby ja zrozumiec :] ...a milosc neistety przychodzi z czasem...:]
Muzyka dreamów nie jest łatwa w odbiorze i nei każdy ja zrozumie po pierwszym przesłuchani,ja z każdym przesłuchaniem nowej płytki,odkrywam nowe rzeczy których nie słyszałem przy wcześniejszym przesłuchaniu.

Garnet ty masz dobrze,noclegi ci oferóją,bilety stawiają :)
[ kiedy na wybrzezu będzie jakis Goth festiwal :grin: ]
FF XII W trakcie katowania
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

TomajS pisze:Muzyka dreamów nie jest łatwa w odbiorze i nei każdy ja zrozumie po pierwszym przesłuchani
To jest oczywista biorąc pod uwage jakiej klasy muzycy tam grają. Ale zobacz wcześniejsze płyty, idealne pod względem kompozycyjny a tuu ... jak już mówiłem, klawisze bardzo często nie pasują i psują klimat. I tyle ! :)
Ps. Słyszałeś solową płytkę Petrucciego z 2005?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

pho3n1x pisze:Kiedyś miałem pare płytek Malice Mizer ale podobało mi się tylko kilka kawałków, więc się ich pozbyłem
orginalne? :shock:

TomajS pisze:Garnet ty masz dobrze,noclegi ci oferóją,bilety stawiają
i popatrz jakie zycie jest piekne :wink:

TomajS pisze:kiedy na wybrzezu będzie jakis Goth festiwal
a kiedy na slasku? ;) < dobra dobra..bolkow moze i jest na slasku :]>

ale co do wawy ale termin wybrali...2 i 3 pazdziernika...z pwoodu trasy DoD w usa...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”